Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Femarelle kapsulės N56

Kas yra menopauzė? Terminas ‘’menopauzė’’ reiškia visišką mėnesinių išnykimą. Fiziologiniu požiūriu tai pereinamas laikotarpis, kuris moters organizme prasideda gerokai prieš paskutines mėnesines. Tuomet organizme pradeda lėtėti estrogenų ir kitų svarbių hormonų gamyba. Šis procesas prasideda apie 40-55 m., vyksta palaipsniui ir paprastai tęsiasi keletą metų. Mėnesinės moterims paprastai išnyksta apie 51 metus.

Estrogenai – tai labai svarbūs hormonai, sąlygojantys organizmo lytinių organų (makštis, išoriniai lytiniai organai), šlapimo takų (šlapimo pūslė ir šlaplė), širdies ir kraujagyslių, kaulų, krūtų, odos, plaukų, gleivinės, dubens raumenų ir smegenų funkcijas. Artėjant menopauzei, kiaušidėse vis rečiau gaminasi kiaušinėliai, o menopauzei prasidėjus, jų gamyba visai išnyksta. Mažiau gaminasi ir estrogenų, todėl organizme prasideda įvairūs pokyčiai – pasireiškia menopauzės simptomai. Tai vegetatyviniai negalavimai (karščio pylimas, naktinis prakaitavimas, galvos skausmas, nemiga), psichologiniai sutrikimai (nervingumas, dirglumas, nerimo jausmas, depresija), fiziniai pokyčiai (osteoporozė, odos elastingumo sumažėjimas, gleivinių sausėjimas). Menopauzė sukelia pastebimų pokyčių, tačiau ji yra natūralus reiškinys (jokiu būdu ne liga) kiekvienos moters gyvenime. Tai naujas gyvenimo etapas, todėl pokyčiai neišvengiami. Kiekvienai moteriai menopauzės negalavimai būna skirtingo stiprumo. Estrogenų stoka organizma veikia ne vienodai: gali atsirasti tiek trumpalaikiai negalavimai, tiek sudėtingo gydymo reikalaujančios ligos: osteoporozė, insultas, išeminė širdies liga.
Kokį gydymą pasirinkti?
Ieškant alternatyvos pakaitinei hormonų terapijai (PHT), buvo tirti tam tikri augalai. Tyrimų metu nustatyta, kad kai kuriuose augaluose (sojoje, blakėžudėje, raudonajame dobile) yra medžiaga, kuri veikia kaip hormonas, tačiau jos sudėtyje hormono nėra.2000 m.buvo sukurtas maisto papildas, palengvinantis menopauzes simptomus ir kartu padidinantis kaulų mineralinį tankį (KMT).
Femarelle® kapsulės gaminamos iš sojos specialiu fermentiniu būdu, kuris paverčia ją unikaliu produktu, vadinamuoju fito-SERM, kuris :
Stimuliuoja estrogenu receptorius tik tam tikruose audiniuose, palengvindamas menopauzės simptomus, didindamas kaulų mineralinį tankį, tačiau neveikia krūties ir gimdos audinių. Tai yra ne cheminis darinys, o saugus ir veiksmingas augalinės kilmės junginys. Tyrimų metu paaiškėjo, kad yra toks pat veiksmingas slopinant menopauzės simptomus ir stiprinant kaulus kaip ir hormonų terapija. Klinikiniai tyrimai parodė, kad menopauzės palengvėjimas jaučiamas vidutiniškai pirmą gydymo savaitę. Trys iš keturių moterų sako, kad jaučia su menopauze susijusių simptomų palengvėjimą. Po dvylikos mėnesių vartojimo, stebėtas statistikai reikšmingas šlaunikaulio ir stuburo slankstelių kaulų mineralinio tankio (KMT) padidėjimas.
Tai yra ne cheminis darinys, o saugus ir veiksmingas augalinės kilmės junginys. Tyrimų metu paaiškėjo, kad yra toks pat veiksmingas slopinant menopauzės simptomus ir stiprinant kaulus kaip ir hormonų terapija. Klinikiniai tyrimai parodė, kad menopauzės palengvėjimas jaučiamas vidutiniškai pirmą gydymo savaitę. Trys iš keturių moterų sako, kad jaučia su menopauze susijusių simptomų palengvėjimą. Po dvylikos mėnesių vartojimo, stebėtas statistikai reikšmingas šlaunikaulio ir stuburo slankstelių kaulų mineralinio tankio (KMT) padidėjimas.
Klinikiniai tyrimai parodė, kad menopauzės palengvėjimas jaučiamas vidutiniškai pirmą gydymo savaitę. Trys iš keturių moterų sako, kad jaučia su menopauze susijusių simptomų palengvėjimą. Po dvylikos mėnesių vartojimo, stebėtas statistikai reikšmingas šlaunikaulio ir stuburo slankstelių kaulų mineralinio tankio (KMT) padidėjimas.
Po dvylikos mėnesių vartojimo, stebėtas statistikai reikšmingas šlaunikaulio ir stuburo slankstelių kaulų mineralinio tankio (KMT) padidėjimas.
Femarelle® (DT56a)Produkto aprašymas
Femarelle® tai kapsulė, kurioje yra 322 mg DT56a (veiklioji medžiaga – sojos derivatas) ir 108 mg linų sėklų kaip nešėjo.{mosimage}
Femarelle® tai standartizuotas stabilus lignanų ir kumestanų derinys, kuris veikia, kaip selektyvus estrogenų receptorių moduliatorius (SERM) ir jo poveikis gali būti agonistinis ar antagonistinis, priklausomai nuo audinio.
Femarelle® yra želatininėse permatomose 0 dydžio kapsulėse. Turinys yra smėlio spalvos su rudom dalelėm. Nuryta kapsulė suyra per vieną valandą.
Femarelle® yra skirtas moterims nuo to laiko kai jos sulaukia perimenopauzės ir vėliau. Terapinės indikacijos yra menopauzės simptomų palengvinimas ir sveikų kaulų palaikymas.
Femarelle® rekomenduojama vartoti po vieną kapsulę du kartus per dieną, su maistu ar be jo.
Femarelle® parduodamas rinkoje nuo 2000 metų. Jis gerai toleruojamas ir apie jokius rimtus nepageidaujamus reiškinius kol kas nebuvo pranešta.
Perspėjimai ir ypatingos atsargumo priemonėsKol kas nepranešta apie jokius reikšmingus įvykius, vartojant Femarelle®.
Nėštumas ir žindymas Jokių klinikinių tyrimų su nėščiomis ar žindančiomis moterimis nebuvo atlikta, nes Femarelle® skirtas vartoti moterims po menopauzės.
Derinimas su kitais vaistaisKlinikinėse studijose Femarelle® neturėjo poveikio skydliaukę stimuliuojančio hormono aktyvumui ir nesąveikavo su skydliaukės veiklos sutrikimų gydymu. Nustatyta, kad kaip SERM (kuris veikia į estrogenų receptorius), Femarelle® blokuoja estrogenų receptorių gebėjimą reaguoti į kitus estrogenų receptorius veikiančius vaistus, kaip E2 ir raloxifenas (Evista®). Todėl šis vaistas gali sąveikauti ir su kitais vaistais veikiančiais šiuos receptorius.
Perdozavimas In vivo ir in vitro tyrimais nustatyta, kad Femarelle® be perdozavimo rizikos galima pavartoti žymiai didesniais kiekiais, nei rekomenduojama dozė. Tačiau patartina neviršyti rekomenduojamų dozių.
Alergija sojaiNepatartina vartoti moterims, kurios yra alergiškos sojai.
Platintojas: UAB "Ameita"J.Jasinskio g. 10, Vilniustel: (8-5) 249 8854faks: (8-5) 261 8426
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai