Santrauka: fetišas
Tema sukurta: 2014.08.25 21:29
1 2 Toliau Paskutinis
2014.08.25 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rolasss
Rolasss
Naujokas
Sveiki.Esu Rolandas,man 15 metų.Gyvenu su tevų.Turiu dideli potrauki moteriškom pėdkelnėm,kaip sakiau jog gyvenu su tėvų tad mama gyvena atskirai,sesės tai pat neturiu.Labai norėčiau priliesti mergina su pėdkelnėm bet neturiu galimybės,nes gyvenu kaime kur beveik mano metų panelių nera.Tad noriu pats uzsidėti pėdkelnes kurnors slapčia ir jas paliesti,kitaip sakant "suteikti sau ta malonuma" Bet nesiryztu nueit i parduotuve ir nusipirkt jas,nes matys žmones.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.25 21:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Jo,jo..aš žiūrėjau keletą dokumentinių fillmų, vėliau tokie kaip tu, smaugia nekaltas motris su pėdkelnėm ir kitaip tyčiojas, maniakas augantis

aj ir nu, pėdkelnes gali vogt iš spintelių persirengimo kambariuose, per kūno kultūros pamokas, kai prasdės mokslo metai, sėkmės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.25 21:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rolasss
Rolasss
Naujokas
Manau ir tu turi kokiu nors fetišų ir labai abejoju kad taves nejaudina pėdkelnes ant moters kūno.
P.S kūno kultūros pamokose merginos ir vaikinai turi atskiras rūbines.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.25 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Man patinka naujai išpakuotų pėdkelnių kavpas, ir šiaip save glostinėju, nes jos švelnios, bet aš ir be jų švelni..bet ne, aš jokio fetišo neturiu

žinok, tai tau vogti bus dar maloniau, koks jaudulys apims slenkant į mergaičių rūbines
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.26 23:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Paprasčiausia eit ir nusipirkt, galėsi čiupinėt kiek norėsi. Jeigu gėda pirkt, pirk gretimo kaimo/miesto parduotuvėj.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.27 01:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


miau4
miau4
Naujokas
jo cia geras aktorius.....paprasyk bobutes numegs vilnonines,gal patiks,ir glostyt galesi.....oi kaip ilgi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.27 02:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gustananas
gustananas
Naujokas
aina na
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.27 02:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gustananas
gustananas
Naujokas
o kodel
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.28 08:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
šis žanras paprastai vadinamas epistoliariniu onanizmu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.12 12:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rimkus1
Rimkus1
Naujokas
Normalu, kad jaunuoliui patinka moters kojos su pėdkelnėmis. Man taip pat patinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.06 14:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pabllo
Pabllo
Naujokas
Man taip pat patinka moterys devicios pedkelnes....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.05.20 13:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kestas221
kestas221
Naujokas
Yra moteru kuriom patinka peduciu fetisas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.05.20 15:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Normalūs žmonės neturi jokių fetišų.Iš dyko būvimo ko tik neprisigalvojama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.05.20 15:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kestas221
kestas221
Naujokas
Turi turi tik nesneka atvirai varzosi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.05.20 15:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Kur jau ne? Kone visi turi fetišą plaukams, kvapui, balsui... plaukų nebuvimui kitur... Mano fetišas tai akys, jei jos nepatinka, visa kita nesvarbu, vis tiek netraukia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.05.20 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
LaisvasPilieti-tai ne fetišas,o skonio reikalas,estetikos ar ne estetikos supratimas.Kiekvienam savas.
Fetšas tai potraukis kokiems nors daiktams,dažniausiai priešingos lyties.Tai jiems reikalinga stimuliacijai.Žinoma,tie daiktai ir uostomi,ir slepiami,išsitraukiami tik tada,kai prasideda visokie norai.Jie žiūrimi,vartomi,glostomi,jais ir bandoma apsirėdyti,ir ko tik nedaroma.Jie dažniau vagiami,nes norisi,kad būtų dėvėti,nei perkami nauji.Manau-normaliam žmogui visų tų nesąmonių nereikia.
Niekada nekilo durnas noras pavogti,ar dar kitaip įsigyti kokius vyro triusikus,ar dar ką nors ,ir džiaugtis po pagalve pasikišus.Niekada neteko pastebėti,kad mano vyras kaip nors keistai elgtųsi su mano daiktais.Būčiau pamanius,kad už visiško psicho ištekėjau.
Tai lengvas psichologinis nukrypimas.Tegu sau durnavoja,kad tik niekam nekenktų.Nors,vargu ar būtų malonu neberasti spintelėje savo pėdkelnių...Taigi-nuotaiką ,vistiek, jie pagadintų.
Ir į tai labiau linkę vyrai.Ai-į ką tik jie nelinkę...
Na,aš pati nemačiau,bet bendradarbė pasakojo,kad jos draugė ištekėjus už muzikanto,su pačiuožusiu stogu.Kai jam kildavo kūrybinis polėkis,susirasdavo jos pačias baisiausias kelnaites,kurias nešiojo per menstruacijas,pasikabindavo ties nosimi,kažkur ant fortepijono ir tada jau apimdavo įkvėpimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.05.20 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Fetišo apibrėžimas nenurodo, kad tai turi būti daiktai, taip pat tai gali būti žmogaus kūno detalės. Tarkim, pėdos, kuris aukščiau pasisakė. Tad netraukim vieno pavyzdžio iš visumos. O pačiam neseniai teko pabendrauti su tokia, kuri iš vyro tikisi odinių kelnių. Bendru atveju, odiniai drabužiai - labiausiai paplitęs fetišas, begalei panų patrauklūs bernai su odinėmis striukėmis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.05.21 12:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kestas221
kestas221
Naujokas
Atsiliepkit kurioms patinka peduciu fetisas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.05.21 13:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
LaisvasPilietis rašė:
O pačiam neseniai teko pabendrauti su tokia, kuri iš vyro tikisi odinių kelnių. Bendru atveju, odiniai drabužiai - labiausiai paplitęs fetišas, begalei panų patrauklūs bernai su odinėmis striukėmis.



Abejoju.Man niekada nepatiko odiniai rūbai.Buvo vienu metu madoje odiniai švarkai.Tai,pamačius patalpoje vyrą su tokiu švarku,vos nepaklausdavau,kodėl jis nenusivelka striukės,kuomet nešalta.Tik laiku prisimindavau,kad jis dabar toks-madingas.
Nepatinka ir oda aptraukti daiktai.Pvz.baldai.Man nejauku,negražu.Atrodo šaltai.Tik tiek,kad praktiška.
Pripažįstu tik praktiškąją odos savybę-patvarumas.Rankinės,avalynė...
Rūbai iš mados greitai išeinantis dalykas,o pinigai nemenki.O grožio nematau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.05.21 15:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Man niekuomet nepatiko nėriniuotos kojinės, ypač "žvejybos tinklas", tačiau daugeliui tokios patinka, tad nereiškiu savo nuomonės už visuotinai priimtiną.

Striukė iš odos - gan praktiškas daiktas, išskyrus svorį - ji neperpučiama, menkai perlyjama, bet vis tik kvėpuojanti, su ja kūnas nešunta, kaip su neperlyjamomis striukėmis (net gore-tex). Per žiemas man pakakdavo odinės striukės be pašiltinimo tik ant vilnonio golfo (nemėgstu daugiau 2 sluoksnių vilktis niekada), kuri iki +15 lietingomis dienomis taip pat priimtina. Turėjau jų keletą, nuo pat '90 visuotinai geidžiamos, nebedėviu nes... nebepatrauklus odos stilius, o dar gan sunkios ir tuo mažiau patogios. Taigi, kaba garaže visos ir laukia... gal darbui dar tiks. Odinis švarkas kabo greta ))

Baldai su oda nėra nesmagūs, užtat neteplūs (ypač giria, kad po sekso lengvai nusivalo, tas pat giriama mašinose)) bet man irgi nepatinka stilius. Tačiau daug kur ceratiniai, įstaigose visur ceratiniai, ant tokių atsisėdus išties iškart norisi keltis - juk ne oda, tai plastikas.

Dar mašinoj sėdynės odinės, tai išskyrus tai, kad mažai teplios, daugiau tik trūkumai - kitą sykį tokios privengsiu... nebent bus pučiamo oro vėdinimas (dabar jau gan dažnas), be jo vasarą įlipi šlapia nugara ir jau taip nesmagu atsiremti, nugara per kelionę taip ir nepradžiūsta, labai nejauku.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai