Tema sukurta: 2016.01.17 11:41
2016.01.17 11:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sati3
Sati3
Naujokas

Fiat 500 fanai renkasi čia. Pakalbėkim apie šį automobilį ir pasidalinkimė nuomonėmis :)

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.08 11:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tusa2
tusa2
Naujokas

Tai komfortiškas, nekenksmingas aplinkai ekologiškas automobilis :) labai džiaugiuos jį turėdama, jei svarstote kokį automobilį įsygyti rekomenduoju Fiat 500

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.11 16:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Fiat 500 priekinė baltos spalvos panėlė atrodo labiau negu plastmasinė, net per stiklą. Šalia stovėjo kitas 500-asis, su juoda panėlė, ir galiu užtikrintai teigti, jog antroji atrodo gražiau. Vėl teko eiti netoli "automobilių keitimosi" vietos, ir kilo klausimas ar tik nebūtų super, jeigu kaip opcija būtų siūloma medžio imitacija? Primečiau daugmaž, prabanga... Kelia nuostaba? Na gi, nagi, yra toks mažas italas vardu Lancia Ypsilon? Yra. Yra jo liuksinė versija? Yra. Berods, žymima vienos garsios merginos (ar moters) - modelio vardu. Na, nesvarbu. Esmė, kad yra. Tai va, ryšium su tuo kilo dar viena liuksinė alternatyva - balta dygsniuota medžiaga.

Gautus miniatiūrinis 2015 m. laidos Chrysler 300C Platinum.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.27 03:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Vakar buvau geros nuotaikos, kurios net neapkartino nedidelis nesusipratimas. :] Atkreipiau dėmesį, kad esant gerai nuotaikai ima labiau patikti vientūriai. Tačiau ši tema ne apie juos, o apie F500. Wow, graži abriviatūra. Mačiau ir sportinį F500, raudonos sodrios spalvos. Vat kaip tik apie spalvas ir bus ši mano žinutė.

Grįžinėjau ir atkreipiau dėmesį į kitą simpatiją, Volvo S40, tiksliau jos spalvą, kurios anksčiau kaip ir nesureikšmindavau, nepastebėdavau. O apibūdinčiau ją maždaug: saulės apšviesto švaraus smėlio spalva + šampano natos. Tokia tarsi maišyta, na, žinoma, priklausomai nuo apšvietimo. Ir tądien tokios spalvos automobilių priskaičiavau gal tūziną, ir nustebau. Nustebau, kad anksčiau jos nepastebėjau. Vat, tame tarpe ir Fiat 500. Na, bet ten buvo pakankamai originali, retoka, spalva - šviesi kreminė, suteikianti F500 dar daugiau kerų. :-) Iš vientūrių irgi konditerinį mačiau, Peugeot 1007.

Žodžiu, visi geri. Kas norės išsirinkti, tai be abejo padarys. Ir be receptų knygos. :-D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.04.30 13:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


santis1
santis1
Naujokas
Sidabrinis rašė:

Vakar buvau geros nuotaikos, kurios net neapkartino nedidelis nesusipratimas. :] Atkreipiau dėmesį, kad esant gerai nuotaikai ima labiau patikti vientūriai. Tačiau ši tema ne apie juos, o apie F500. Wow, graži abriviatūra. Mačiau ir sportinį F500, raudonos sodrios spalvos. Vat kaip tik apie spalvas ir bus ši mano žinutė.

Grįžinėjau ir atkreipiau dėmesį į kitą simpatiją, Volvo S40, tiksliau jos spalvą, kurios anksčiau kaip ir nesureikšmindavau, nepastebėdavau. O apibūdinčiau ją maždaug: saulės apšviesto švaraus smėlio spalva + šampano natos. Tokia tarsi maišyta, na, žinoma, priklausomai nuo apšvietimo. Ir tądien tokios spalvos automobilių priskaičiavau gal tūziną, ir nustebau. Nustebau, kad anksčiau jos nepastebėjau. Vat, tame tarpe ir Fiat 500. Na, bet ten buvo pakankamai originali, retoka, spalva - šviesi kreminė, suteikianti F500 dar daugiau kerų. Raktų programavimas :-) Iš vientūrių irgi konditerinį mačiau, Peugeot 1007.



Žodžiu, visi geri. Kas norės išsirinkti, tai be abejo padarys. Ir be receptų knygos. :-D


O ką manot apie VW UP! Ekonominis variantas, nedidelė, bet įlipus į vidų nustebau, nes vietos tikrai nemažai. Mano nuomone tikrai geresnis pasirinkimas nei F500. Kokios jūsų patirtys? Gal yra kas turite up? Man teko važiuoti tik su spark'o elektriniu. Tai važiavimo jausmas žiauriai malonus :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.05.16 08:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Fiat 500 is mazu man labiausiai patinkantis modelis. tobulas dizainas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.07.12 11:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Virginijus62
Virginijus62
Naujokas
Sveiki. Gal kas žino kur Vilniuje iš amerikono FIAT500L padaryti europietį? Reikia pakeisti radio bangas ir GPS.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.07.12 12:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
fxx8 rašė:

Fiat 500 is mazu man labiausiai patinkantis modelis. tobulas dizainas.


Kaip kitaip, juk labai primena FIAT 600, mūsuose žinomą kaip ZAZ 965 (licencinė kopija).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.07.12 13:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
vadinasi ne toks jau didelis skirtumas tarp visisko sroto ir tobulo dizaino
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai