Tema sukurta: 2011.12.02 18:35
1 2 3 Toliau Paskutinis
2011.12.02 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


stamina
stamina
Naujokas
Sveiki nutariau paklausti jusu kas jums geriau ir kodel mozilla firefox ar google chrome? man asmeniskai geriau chrome del dizaino ir kad kodu nereikia vedinet viskas automatizuota :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.02 21:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sKristi
sKristi
Pradedantysis
aš pati chrome naudoju nors norėčiau pasikeist į fox. ,,Lapė" saugesnė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.02 21:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


krizzzzzz
krizzzzzz
Patyręs
siaip turiu ir FF, chrome. dazniau naudoju chrome, man ji patogesgesne naudoti. ir nezinau kodel bet kompas greiciau puslapius uzkrauna naudojant chrome.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.02 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
Nei to, nei to.. Manau visos jos vienodos +-, nebent turi labai kažkokių specifinių poreikių naudodamasis. O ar iš firefox ar iš chrome ar iš dar ko leisti forumas.draugas.lt man vienodai šviečia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.02 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taciturn
Taciturn
Pažengęs
Naudoju firefox. Kažkuriuo metu mėginau abi ir apsistojau prie firefox. Tik nesuprantu, kodėl paskutiniu metu pradėjo lūžinėti. Naršant ima ir pakimba. Kas keisčiausia ne man vienam. Vieno iš draugų klausiau, tai darbe sakė pirko naujus kompus ir ant jų pastoviai stringa firefox. Dar vieną seseriai išrinkau prieš mėnesį, tai ant to irgi stringa. Mistika kažkokia man su ja paskutiniu metu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.02 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Naudoju Firefox. Patikimesnė, bent nustatymuose gali nustatyt, kada naršymo istoriją nori ištrint. Chrome kaip ir patiko, bet kažko "nelipo" man, kaip naudotojai. Chrome reikėjo kokio mėnesio apsiprasti, kol pripratau prie jos. Nepatiko man chrome išdėstymas, dizainas, nustatymai. Ir po kurio laiko vis tik grįžau prie Firefox...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.02 22:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TheAsSaSiN
TheAsSaSiN
Naujokas
Naudoju Mozilla Firefox o Google Chrome dar neesu naudojes bet reiktu parsisiust. Anksciau kai tik nupirko kompa naudojau Internet Explorer bet jis ziauriai levas. Naudokites Mozilla Firefox jis labai geras!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.02 23:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


stamina
stamina
Naujokas
kaip sakoma del skonio nepasigincysi )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.03 00:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
Chrome bent jau kol kas tai stipriai atsilieka nuo Foxo . Interfeicas labai nepatogus ir man atrodo ant java suprogramuota viskas. Nu nzn.... skiriu 5 balus is 10 ies.....

Ir apskritai, kiek Chrome yra reklamuojama , o kiek Firefox. Ta Chrome tai kisa kur tik papuola ir net ant google paieskos puslapio. Milijarda koki google isleido chromui, bet kad rezultatai dziugintu labai tai nepasakyciau Tas pats kaip su google plius. Gal liktu tas google prie to kas is tiesu sugeba tai paieska, adwords ir adsense. Nieko jiem daugiau tokio svaraus sukurti nepavyks. Jie nera Jobsai after all...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.03 00:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Aha, tik naršyklių testuose deda visas naršykles...
Bet rezultatų kaip nėr taip nėr, ane?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.03 03:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
tomukelis rašė:
Naudoju Mozilla Firefox o Google Chrome dar neesu naudojes bet reiktu parsisiust. Anksciau kai tik nupirko kompa naudojau Internet Explorer bet jis ziauriai levas. Naudokites Mozilla Firefox jis labai geras!


+
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.03 03:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
aisku yra, bet naudoja, nes gi naujas zaisliukas atsirado. Reklama kaip zinia pasiteisina.

O kad bliukstu be reklamos, tai yrodymu toli ieskot nereik. Mazai pavyzdziu subliuskusiu? :) : google video, google buzz, google+ manau tas pats laukia, igoogle, google talk... ir t.t. Gerai jie turi raklamos pajamu nemazai, tai gali sau tokius fail leist. Namaciau daug tokiu imoniu, kad tiek kartu klystu.

Jeigu firefox turetu toki finansavima, tai speju chrome ir ie butu po 2 procentus rinkos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.03 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Protozauras
Protozauras
Patyręs
Templar rašė:

aisku yra, bet naudoja, nes gi naujas zaisliukas atsirado. Reklama kaip zinia pasiteisina.



O kad bliukstu be reklamos, tai yrodymu toli ieskot nereik. Mazai pavyzdziu subliuskusiu? :) : google video, google buzz, google+ manau tas pats laukia, igoogle, google talk... ir t.t. Gerai jie turi raklamos pajamu nemazai, tai gali sau tokius fail leist. Namaciau daug tokiu imoniu, kad tiek kartu klystu.



Jeigu firefox turetu toki finansavima, tai speju chrome ir ie butu po 2 procentus rinkos.


o kuri kompanija neklysta ? sakai G+ zluges? http://lplius.lt/ ar nors viena is situ zmoniu pazysti ? paziurek kokia kokybe o paskiau snekek apie zlugima.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.03 16:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aiduxas11
aiduxas11
Pradedantysis
Naudojuosiu chrome.Man kazkaip irgi tai puslapius greiciau uzkrauna,ir labiau modernizuota nei fox.anksciau naudojau mozilla bet kai pamaciau chrome'a tai iki siol ji naudoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.03 20:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Templar rašė:

aisku yra, bet naudoja, nes gi naujas zaisliukas atsirado. Reklama kaip zinia pasiteisina.



O kad bliukstu be reklamos, tai yrodymu toli ieskot nereik. Mazai pavyzdziu subliuskusiu? :) : google video, google buzz, google+ manau tas pats laukia, igoogle, google talk... ir t.t. Gerai jie turi raklamos pajamu nemazai, tai gali sau tokius fail leist. Namaciau daug tokiu imoniu, kad tiek kartu klystu.



Jeigu firefox turetu toki finansavima, tai speju chrome ir ie butu po 2 procentus rinkos.


Kiek žinau, Chrome jau Firefox aplenkė... Vien reklama to nepasieksi... :) vadinasi geras produktas ir žmonės jį noriai naudoja. O tavo argumentas kad neva nepatogi naršyklė, šiuo atveju lieka niekinis :)

Iškart užbėgsiu už akių ir paminėsiu, kad naudoju ne Chrome.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.03 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DarthYoDa
DarthYoDa
Meistras
turiu opera... kazkaip labiausiai tinkanti, tik ie naudoju forumui, nes opera neina naudotis. tiek chrome tiek fox nepatiko, chrome stringa, o fox kazkaip kaip opera buvo,, bet opera man geriau, tad naudoju ja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.04 02:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Chromės valdymas ir derinimas man nelabai patinka, o FF turi daug daugiau galimybių ir, įpratus, patogesnis. Kažkada tuo požiūriu gerą įspūdį buvo palikęs IE5.5, bet jo buvo labai bugovas saugumas, todėl greitai buvo pakeistas kitais, dar blogesniais .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.04 12:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Pasisiauses rašė:
Kiek žinau, Chrome jau Firefox aplenkė... Vien reklama to nepasieksi... :) vadinasi geras produktas ir žmonės jį noriai naudoja. O tavo argumentas kad neva nepatogi naršyklė, šiuo atveju lieka niekinis :)


Atrodo, kad dar ne

Nors tendencijos byloja, kad taip bus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.04 12:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
TempusVernum rašė:

Pasisiauses rašė:

Kiek žinau, Chrome jau Firefox aplenkė... Vien reklama to nepasieksi... :) vadinasi geras produktas ir žmonės jį noriai naudoja. O tavo argumentas kad neva nepatogi naršyklė, šiuo atveju lieka niekinis :)





Atrodo, kad dar ne



Nors tendencijos byloja, kad taip bus.


http://online.wsj.com/article/SB10001424052970204012004577071933883857786.html
W3 mano manymu nėra tikslūs duomenys, nes statistiką jie renka iš savo log'ų, o tokio tipo puslapis tikrai negali tiksliai atspindėti bendrų tendencijų.
Nors aišku nesakau, kad ir mano šaltinis 100 procentų tvirtas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.04 15:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Šūdas tas chrome...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai