Tema sukurta: 2010.12.07 10:35
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2010.12.07 10:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


singleman
singleman
Pradedantysis
Pastebėjau vienoje temoje besimezgančią diskusiją apie fistingą. Va ir pagalvojau: tai dar viena sekso forma. Ką manote apie tai ? Tai malonu ar ne, iškrypimas ar lytino gyvenimo paįvairinimas ? Gal kas nėginot ? Ir kaip įspūdžiai ? Man tai labai seksualiai atrodo kai ranka lėtai lėtai landa gilyn į moterį........
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.07 11:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DvigubasAs
DvigubasAs
Pradedantysis
slykstu... taip nedariau ir nedaryciau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.07 11:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Picnic
Picnic
Pradedantysis
normalu tai, kas vyksta šalių susitarimu ir nepatenka po baudžiamuoju kodeksu; susirask moterį, kuriai tai patinka ir įvairinkis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.07 13:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Broliuks
Broliuks
Pradedantysis
Jai kalba aina apie pirštus tai dar skambėtų normaliai, bet jaigu visa ranka tai tada jau per daug partnerei skausmo sukeltų šis dalykas. Manau su mano nuomone sutiksit.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.07 13:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vittel
Vittel
Pradedantysis
Samsonas, manau, kad tu moterį tik teoriškai turėjęs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.07 14:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Ne, ne, ne, patys sau ir kiskites ta visa ranka... Ir man atrodo, kad tokia tema jau buvo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.07 14:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


singleman
singleman
Pradedantysis
Samsonas rašė:

Jai kalba aina apie pirštus tai dar skambėtų normaliai, bet jaigu visa ranka tai tada jau per daug partnerei skausmo sukeltų šis dalykas. Manau su mano nuomone sutiksit.


Na šiaip aš ir nekalbu apie visą ranką..... Man tai nėra labai realu (nors..... juk kai vaikas gimsta tai kažkaip išlenda)....... Kalbu apie daugiau nei du pirštus.......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.07 14:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TigriukstiS
TigriukstiS
Meistras
Klausyk vienisiau, gamta ir evoliucija tau jau dave dalykeli kuris turi buti ten. Tai juo ir naudokis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.07 14:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


singleman
singleman
Pradedantysis
TigriukstiS rašė:

Klausyk vienisiau, gamta ir evoliucija tau jau dave dalykeli kuris turi buti ten. Tai juo ir naudokis.


Dėkoju už patarimą.......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.07 14:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Foka
Foka
Didmeistris
TigriukstiS rašė:

Klausyk vienisiau, gamta ir evoliucija tau jau dave dalykeli kuris turi buti ten. Tai juo ir naudokis.


o ka daryti jei nedave to dalykelio? Arba nusibodo vien tik juo naudotis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.07 14:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


m02x
m02x
Pažengęs
slykstu. ir manau, panelei turetu skaudeti o jei kumstis didelis? ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.07 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


singleman
singleman
Pradedantysis
m02x rašė:

slykstu. ir manau, panelei turetu skaudeti o jei kumstis didelis? ;D


tai juk niekas neliepia viso kišti....... tik tiek, kiek moteris nori (ji ji to nori)..... Šiaip manau reiktų paklausti moterų ir merginų kaip jos į tai žiūri ......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.07 14:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


m02x
m02x
Pažengęs
singleman rašė:

m02x rašė:



slykstu. ir manau, panelei turetu skaudeti o jei kumstis didelis? ;D




tai juk niekas neliepia viso kišti....... tik tiek, kiek moteris nori (ji ji to nori)..... Šiaip manau reiktų paklausti moterų ir merginų kaip jos į tai žiūri ......


Fistingas (angl. fist 'kumštis'), dar vadinama digitacija - sekso forma, kuomet partneris į moters makštį įkiša pirštus (gali net penkis, kas yra įmanoma kuomet moteris yra labai stipriai sujaudinta ir makštis yra labai slidi bei elastinga (sudrėkusi)).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.07 15:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


singleman
singleman
Pradedantysis
m02x rašė:

singleman rašė:



m02x rašė:







slykstu. ir manau, panelei turetu skaudeti o jei kumstis didelis? ;D








tai juk niekas neliepia viso kišti....... tik tiek, kiek moteris nori (ji ji to nori)..... Šiaip manau reiktų paklausti moterų ir merginų kaip jos į tai žiūri ......




Fistingas (angl. fist 'kumštis'), dar vadinama digitacija - sekso forma, kuomet partneris į moters makštį įkiša pirštus (gali net penkis, kas yra įmanoma kuomet moteris yra labai stipriai sujaudinta ir makštis yra labai slidi bei elastinga (sudrėkusi)).


Enciklopedinis duomenis aš žinau...... AČIŪ.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.07 15:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
Samsonas rašė:

Jai kalba aina apie pirštus tai dar skambėtų normaliai, bet jaigu visa ranka tai tada jau per daug partnerei skausmo sukeltų šis dalykas. Manau su mano nuomone sutiksit.


o jei visa koją?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.07 15:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diliara
Diliara
Patyręs
singleman rašė:

Samsonas rašė:



Jai kalba aina apie pirštus tai dar skambėtų normaliai, bet jaigu visa ranka tai tada jau per daug partnerei skausmo sukeltų šis dalykas. Manau su mano nuomone sutiksit.




Na šiaip aš ir nekalbu apie visą ranką..... Man tai nėra labai realu (nors..... juk kai vaikas gimsta tai kažkaip išlenda)....... Kalbu apie daugiau nei du pirštus.......


O tu gal pabandyk ta savo daikciuka atsiraitot iki pat kamieno galo, ir dar kiausinius i ta skuros maisa susikisk, tada gal suprasi ka moteris jaucia tuos vaikus gimdydama.
Moteris gimdydama plysta nevienoje vietoje, ir tai dar nereiskia kad sekso metu taip pat ja galima draskyt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.07 15:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TigriukstiS
TigriukstiS
Meistras
Foka rašė:

o ka daryti jei nedave to dalykelio? Arba nusibodo vien tik juo naudotis?


Daryk tai kas patiks abiems. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.07 16:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


singleman
singleman
Pradedantysis
Diliara rašė:

singleman rašė:



Samsonas rašė:







Jai kalba aina apie pirštus tai dar skambėtų normaliai, bet jaigu visa ranka tai tada jau per daug partnerei skausmo sukeltų šis dalykas. Manau su mano nuomone sutiksit.








Na šiaip aš ir nekalbu apie visą ranką..... Man tai nėra labai realu (nors..... juk kai vaikas gimsta tai kažkaip išlenda)....... Kalbu apie daugiau nei du pirštus.......




O tu gal pabandyk ta savo daikciuka atsiraitot iki pat kamieno galo, ir dar kiausinius i ta skuros maisa susikisk, tada gal suprasi ka moteris jaucia tuos vaikus gimdydama.

Moteris gimdydama plysta nevienoje vietoje, ir tai dar nereiskia kad sekso metu taip pat ja galima draskyt.


tą dalyką žinau..... bet juk niekas ten galvos ir nesirengia kišti....... o ir per prievartą niekas to nedaro..... tik abipusiu susitarimu......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.07 16:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
singleman rašė: tą dalyką žinau..... bet juk niekas ten galvos ir nesirengia kišti....... o ir per prievartą niekas to nedaro..... tik abipusiu susitarimu......


abipusiu susitarimu... kol moteris miega:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.07 16:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
pfff... Ranką, koją... Galvą bandyk kišt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai