Santrauka: Forumo Skaitalo pakaitalas!!!
Tema sukurta: 2017.05.13 18:40
2017.05.13 18:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ProfeXXZ
ProfeXXZ
Meistras
Taigi sveiki visi, aš nusprendžiau pakeisti Aura9 su kuria kuriau Skaitalą. Bet jinai nebekūria spėju mokslai prispaudė...
Taigi mano laikraštukai nebūs tokie geri, bet bandysiu su efektais, daug rubrikų, tikiuosi patiks

Be to rubrikos yra tokios: Anekdotai, intervių, faktų rašinėlis, reklamų rubrika ir apie kokį nors dalyką mano nuomonė, kartais testukai
Kas norit intervų rašykit @NoriuInterviųIšManęs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.16 16:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ProfeXXZ
ProfeXXZ
Meistras
Sveiki visi

Šiandiena pristatau pirmąjį ,,Žiniskaičio" numerį



Guiness pasaulio rekordų knygos redakcija gavo laišką: "Reikalauju, kad mano vardas būtų įtrauktas į pataisytą Guinness pasaulio rekordų knygą todėl, kad aš turiu mažiausiai vilties į ją patekti."

Chuckas Norrisas prieš miegodamas nepasižiūri į spintą ar nėra baubo. Tai baubas pasižiūri į spintą ar nėra Chucko Norriso.

Vyras susipyko su žmona - daugiau nesikalba.
Eidamas miegoti įduoda jai raštelį: "Pažadink mane septintą valandą".
Ryte atsibuna, kažkaip labai gerai išsimiegojęs, pažiūri į laikrodį - dvylikta valanda! Pašoka iš lovos ir mato raštelį: "Brangusis, kelkis, jau septynios!".

Tikybos mokytoja klausia Petriuko:
- Kas viską mato ir girdi?
- Mūsų kaimynė.

B. Obama paklausė Dievo:
- Kaip ilgai JAV tęsis krizė?
Dievas atsakė:
- 15 metų.
B. Obama pradėjo verkti ir pabėgo.
D. Medvedevas paklausė Dievo:
- Kaip ilgai Rusijoj tęsis krizė?
Dievas atsakė:
- 10 metų.
D. Medvedevas pradėjo verkti ir pabėgo.
D. Grybauskaitė paklausė Dievo:
- Kaip ilgai Lietuvoj tęsis krizė?
Dievas apsiverkė ir pabėgo.

Vaikų darželyje auklėtoja:
- Na, vaikučiai, pašaukime tą, be kurio neapsieina nei vieni Naujieji Metai. Na, trys - keturi...
- Policijaaaa.....

Štai jums saujelė anekdotu, aš labai prisijuokiau




O dabar pristatau...............



Ar daug laiko praleidi prie kompiuterio?

Įvairiai būna, pagal dieną. Šiaip tai daug laiko būnu prie kompiuterio.


Ar lankaisi kitose svetainėse?

Dažniausiai lankausi draugas.lt , kartais būnų prie facebook'o


Tavo manymu čia daug piktų žmonių?

Daug nesutinku, tad manau, kad ne.


Kada atradai draugas.lt?

Gan seniai, prieš 3-5 metus.


Kokia veikla užsiiminėji dažniausiai?

Žaidžiu Zerojų.


Kaip sekas mokykloje?

Gerai, tik pastaruoju metu labai mažai laisvalaikio, pažymius gerintis reikia, visokie atsiskaitomieji darbai...


Kokius žaidimus žaidi draugas.lt?

Šiuo metu žaidžiu Zeroju, kažkada žaisdavau Nanofermą, Okeanija.


Ką žadi nuveikti per ateinančią vasarą?

Gal važiuosiu į Jaunimo dienas arba į stovyklą, gal į Palangą, daugiau kaip ir nieko.

Ačiū Agnei už intervių

O dabar dar viena rubrika pavadinimu...


Taigi šioje rubrikoje noriu pareklamuoti...

Zerojaus komandą, kuri yra antrąjame pasaulyje ir ji yra pavadinimu.....


Ši komanda susikūrė 2017-05-10 taigi šiai komandai reikia aktyvių narių, kurie ne tik patvirtintu dvikovas, bet ir bent šiek tiek pasikeltu lygį

Jeigu susidomėjote rašykite antrąjame pasaulyje žaidėjai Clementine arba tos komandos patarėjams


O dabar dar viena rubrika pavadinimu...



Šį kartą faktų rašinėlis apie.......

O tiksliau apie Kempiniuko Plačekelnio veikėjus

Kempiniukas - Tai yra pagrindinis veikėjas kuris gyvena ananaso formos name, kuris ir atrodo kaip ananasas. Dažniausiai prikrečia įvairių šunybių.

Patrikas - Geriausias Kempiniuko draugas. Gyvena name kurio durys yra didelis akmuo. Patrikas yra kvailas ir padeda savo draugui krėsti šunybes, o kartais netgi pačiam šauna įvairios mintys.

Kalmaras - Kempiniuko ir Patriko kaimynas. Neapkenčia nei vieno iš jų. Turi aštuonias kojas. Mėgsta tapyti ir groti dūdele. Dirba Krabo užeigoje ir jos taip pat neapkenčia.

Ponas Krabas - Kempiniuko direktorius. Šykštus, labai mėgsta pinigus ir viskas kad blizga. Turi banginę dukterį Perlą.

Perla - Pono Krabo dukterė. Ji yra banginis. Mėgsta prašyti pinigų iš Krabo ir išleisti parduotuvėje su draugėmis. Kai ji bėga visa Žemė griūna.

Planktonas - Mažasis piktadarys. Gyvena ,,Kibiro" užeigoje. Bando pavogti pono Krabo slaptąjį receptą ir užvaldyti pasaulį.

Sendė - Gera Kempiniuko draugė. Gyvena po kupolu, medyje. Gerai moka karate, kartais ji treniruojasi su Kempiniuku. Daug išmano apie mokslą.

Garis - Kempiniuko protingas gyvūnas, jūros sraigė moka vienintelį žodį ,,miau". Jis turi rožinį kiautą. Buvo pabėgęs iš namų.

Ponia Pagalvėlė - Vairavimo mokytoja. Kai patiria stresą išsipučia kaip pagalvė.

Štai ir viskas

Ačiū už dėmesį.

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.21 02:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
ProfeXXZ rašė:mano laikraštukai nebūs tokie geri, bet bandysiu su efektais, daug rubrikų

Nedėk per daug efektų visokių, o tai gausis kaip 1 kavos puodeliui 7 šaukšteliai cukraus. Ir dar, tekstai neturėtų būti labai ilgi, nes dabartiniai žmonės nebesivargina savo išmaniam telefone skaityti tekstą, kuris netelpa į 1 ekraną :(, nebūk Germantas-2 ;)

Čia šiaip pasakiau, draugiškai :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.22 13:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ProfeXXZ
ProfeXXZ
Meistras
Blussa rašė:

ProfeXXZ rašė:mano laikraštukai nebūs tokie geri, bet bandysiu su efektais, daug rubrikų


Nedėk per daug efektų visokių, o tai gausis kaip 1 kavos puodeliui 7 šaukšteliai cukraus. Ir dar, tekstai neturėtų būti labai ilgi, nes dabartiniai žmonės nebesivargina savo išmaniam telefone skaityti tekstą, kuris netelpa į 1 ekraną , nebūk Germantas-2



Čia šiaip pasakiau, draugiškai


Gerai, ačiū už patarimus, nenorėtum duot intervių?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai