Santrauka: Čia diskutuoja visos Klaipėdos fyfos ir fyfai!!!
Tema sukurta: 2006.09.19 21:12
Pirmas Atgal 1 2 3
2008.12.07 23:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


erika
erika
Naujokas
na seip labai idomu butu kad nuors vienas pasakitu kas jusu manimu ta fifa ? trumpu sijonu dideleis papais ir dideliu dekolte,blondine ?su tona makiazo kad pliuha desi ir nubires puse veiduko...... kuri kiaura kaip druslakas nesugebanti apie nieka idomaus pakalbet ir t,t na pasireiskit meli klaipedeciai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.27 19:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lacoste
lacoste
Naujokas
fyfos gali buti ir stilingos, pamirskit tuos aukstakulnius smailianosius is turgaus, nes baisu ziuret
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.06 13:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mobilekas99
Mobilekas99
Naujokas
Krize prasidejo ir fyfu gretos prasiretins )))))))))))))))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.11 22:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cincila
cincila
Patyręs
man asmeniskai atsibodo tos fyfos ,juos ant tiek ismandrejusios tik pasiziuri i jas tai ir uzsirauna ko ziuri ir t.t aceit jos graziausios pasaulyje bloga nuo ju jau..isgalvotos leles...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.11 23:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Katiniena
Katiniena
Pažengęs
O man fyfos visai netrukdo. Šeip visi žodį fyfa supranta skirtingai, todėl ir pati būnu kartais pavadinta fyfa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.15 01:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Paracetamolis
Paracetamolis
Meistras
cincila rašė:

man asmeniskai atsibodo tos fyfos ,juos ant tiek ismandrejusios tik pasiziuri i jas tai ir uzsirauna ko ziuri ir t.t aceit jos graziausios pasaulyje bloga nuo ju jau..isgalvotos leles...


kur tokios???? kur jos vaiksto ? ..................paziuresiu as i jas

Katiniena rašė:

O man fyfos visai netrukdo. Šeip visi žodį fyfa supranta skirtingai, todėl ir pati būnu kartais pavadinta fyfa


Jo....tokiu zmoniu irgi yra....


erika rašė:

na seip labai idomu butu kad nuors vienas pasakitu kas jusu manimu ta fifa ? trumpu sijonu dideleis papais ir dideliu dekolte,blondine ?su tona makiazo kad pliuha desi ir nubires puse veiduko...... kuri kiaura kaip druslakas nesugebanti apie nieka idomaus pakalbet ir t,t na pasireiskit meli klaipedeciai


Na as zinau dvi "fyfu" rusis....viena is vaikystes....o kita is paauglystes....abi rusis buna mintyse.....kai veiksmo sukurys-moteriskos lities atstove.....aisku viena rusis turi ir porusia..... ;D TAIP arba NE .....bet dazniausiai as manau visi galvoja jog fyfa tai mano dvieju fyfu rusiu su poruse misinys ..........o misinys sumaisius jas visas tris gaunasi toks: fyfos siu laiku yra laikomos moteriskos lities atstoves kurios yra "pasikelusios", uzkalbinta nekreipia demesio arba nusisuka su naglu snukiu (prasosi jo suzalojimo ;D )[turi porusia], rengiasi ala princese, beprote ( protingumo koeficientas svyruoja nuo 0 - iki 100 ).......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.09 00:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Smarthouse
Smarthouse
Meistras
uraganas rašė:

Čia portalas Klaipėdos fyfoms, jei tokių dar yra likę šiais modernėjimo laikais





Atleiskit už nemokšiškumą,bet ką tai reiškia?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.10 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fifacka
fifacka
Pradedantysis
niu ir as fyfa!!!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.04 14:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pievos112
Pievos112
Naujokas
Manau fyfa galima pavadinti didžiąją dalį žmonijos, juk visi mėgsta gražius drabužėlius, na žinoma, ne visi tokie paviršutiniški. Klausėt kas yra fyfa? Tai atsakysiu kaip jas suprantu aš..Mergina, vaikinas (jau nebesvarbu, vistiek jie vienodi) perdėtai besirūpinantys savo išvaizda bei padėtimi visuomenėje (t.y. ieškantys tik turtingų draugų ir pan.) Dar galima juos pavadinti narcizais. Dabar jūs kalbate apie įvairias subkultūras, na visų pirma, didžioji dalis žmonijos kuri turi pasirinkusi kitokį savęs išsireiškimo būdą, nei orandžinis veidas ir kilometriniai nagai, turi proto kurį naudoja, jie yra tikrai protingesni nei jūs manote. Mes ištiesų smerkiame didžiąją dalį subkultūrų, bet mes nežinome jų šaknų, jų mąstymo, niekada nebuvome jų draugų rate. Dėkingas mano gyvenimas, turėjau daug draugų, daug stilių apžvelgiau, draugavau ir su tom pačiom fyfutėm ir su gotais kaip jūs sakot, pankais ir t.t. Taigi, padariau tokią išvadą, kiekviename stiliuje atsiranda draugų ratelis kurie nori būti kitokiais nei kiti, tada prasideda nesąmonės nuo kurių nukenčia visi to stiliaus išpažintojai. Na ką gi, tarp tų pačių fyfų tas pats, ne visos jos kvailos, bet didžioji dauguma tikrai. Yra ir protingų individų su kuriais galima rimtai pasišnekėti ir linksmai praleisti laiką, žinoma, tuomet tokie žmonės nebūna orandžiniais veidais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai