Santrauka: Live a life that you love, and love a life which you live ^^
Tema sukurta: 2015.07.07 12:32
Pirmas Atgal 6 7 8 9
2015.08.07 16:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LadyEla
LadyEla
Didmeistris
Aš pasirinkau Norvegiją. Norvegijoje žmonės labai mėgsta slidinėti ir lipti į kalnus. Kadangi tai yra kalnuota šalis, žmonėms tai daryti ne problema ir jie mielai keliauja į kalnus. Štai pavaizdavau slidininkės aprangą :

Pilna panelė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.08 01:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Metalikax
Metalikax
Didmeistris
_samara_
ahhh.. žinau, kad Japoniją jau pasirinko Rukime, bet aš šią šalį be gaaalo myliu ir man net neina apie nieką kitą galvot dabar. atleiskit

šios šalies pavadinimas išvertus pažodžiui reikškia „saulės šaknys", „saulės kilmė", bet ji dažniau vadinama Tekančios Saulės šalimi. Japonija nuo seno traukia žmones savo paslaptingumu, savita kultūra ir grožiu. ši šalis - tai lyg kitas pasaulis, kuriame žmonės ne tik turi kitokius papročius, bet ir savaip supranta pasaulį, gyvenimą.

panelė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.08 13:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DarkGabi
DarkGabi
Pradedantysis
Panele Agnalija "Švedija" :

Tolerancijos lygis yra pagrindinis Švedijos ir Lietuvos skirtumas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.09 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RitaS
RitaS
Pradedantysis

Aš esu Ispanijos patriotė Būdingi raudoni rūbai ir pūsti sijonai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.09 23:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DarkGabi
DarkGabi
Pradedantysis
12 temos rezultatai:

LadyEla 9
Rira s 9
Mazuli ne tau 9
Rukime 10
Agnalija 8-9
_samara_ 10

Na ką, štai ir paskutine šio konkurso tema ir ji bus "Charakteris", šioje temoje jūs turėsite apsirengti pagal savo charakteri, ši tema ko gero nėra viena iš lengviausiu, tad linkiu SĖKMES
Ne atsiuntė : UgnėMili (bet atsiūs ryt "PASITEISINO")
Iškrito : Melli (nes ne atsiuntė "NEPASITEISINO") ir Agalija (Žiūrėjau pagal balus), dėkui jog dalyvavot
Derinuku lauksiu iki 08.11
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.10 00:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Metalikax
Metalikax
Didmeistris
šjp esu ramus žmogus, už taiką ir visų patogumą, bet jeigu kalba eina apie dalykus, kurie man rūpi, ar dėl kurių pykstu, tai galiu kalnus nuverst ir su galva sieną pramušt (su kieno nors kito galva).
pabandžiau tas savo dvi puses sumaišyt.
_samara_
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.10 08:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rukime
Rukime
Naujokas


Esu praktiška, mėgstu gamta ir žygius. Pakankamai šviesi asmenybė, bet turiu ir savo tamsiųjų puselių. Išsirinkusi tokias spalvas bandžiau pavaizduoti harmoniją savyje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.10 09:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eriuxe
eriuxe
Pradedantysis
Mazuli ne tau.
Esu tikrai bad girl. Kai tėvai neleidžia nuvaryt į ,,plotus" aš naktį tylomis išsliūkinu. Meluoju kartais tėvams kad varau pas drauge ten nakvot bet ištikrųjų varau ten su draugais pasitrint gatvėmis ir pns Kaip matot mano rankoj cigaretė manau kad supratot kad turiu šiokį tokį žalingą yprotį. Be to esu ir labai taikus žmogus nekenčiu kai draugai tarpusavy pykstasi visada bandau įsikišti ir padėti jiem susitaikyti ne veltui noriu mokytis ir studijuoti psichologija. Tai štai ką bandžiau pavaizduoti savo derinyje. Juoda-blogos mergaitės įvaizdis. Mėlyna-taiki asmenybė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.10 13:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LadyEla
LadyEla
Didmeistris
Mano charakteris gali būti įvairus. Tikrai nėra taip, kad visada esu bloga arba gera. Labai dažnai svyruoja pas mane šita rodyklė. O šį kartą pasirinkau tą kiek blogesnę pusę.
Manau, kad užsispyrimas nelabai gera savybė. Žinoma, žiūrint kokioje situacijoje. O šiaip tai esu užsispyrusi ir kartais principinga. Ir taip, mėgstu krėsti išdaigas jeigu tik pasitaiko galimybė Padariau tamsų derinį su tomis visomis blogomis savybėmis, nes juoda asocijuojasi su blogiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.11 14:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DarkGabi
DarkGabi
Pradedantysis
13 temos rezultatai :

LadyEla 9
Mazuli ne tau 9
Rukime 8
_samara_ 10

Neatsiuntė : UgnėMili ir Rita s

Visų temų bendri taškai :

LadyEla 123 t.
Rita s 111,5 t.
UgnėMili 106 t.
Mazuli ne tau 126,5 t.
Rukime 122t.
_samara_ 127,5 t.

SVEIKINU LAIMĖTOJAS !!!!

1 vieta. _samara_
2 vieta. Mazuli ne tau
3 vieta. LadyEla

Dėk prizu kreipkitės į PM
Dėkui visoms dalyvavusioms
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.11 17:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elizabetė
Elizabetė
Pažengęs
Aš pasitraukiau iš konkurso, beto tau pranešiau, todėl nereikėjo net rašyti, kad aš neatsiunčiau nepasakius..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.11 18:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Metalikax
Metalikax
Didmeistris
dėkuj už laimėjimą ir už šaunų konkursą.
sveikinimai Mažuliui ir Elai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.11 18:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LadyEla
LadyEla
Didmeistris
Aš taip pat noriu padėkoti, bei pasveikinti kitas nugalėtojas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.16 10:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DarkGabi
DarkGabi
Pradedantysis
Gabiele išgarsėjo nusifilmavusi visų laikų nerealiausiame seriale "Auksinė šidis".
Gabiele gyveno skurdžiu šeimoje, kiek vieną dieną tėvas ją mušdavo ir liepdavo eiti dirbti, bet mama ją be galo mylėjo.
Viena dieną kai jį grįžo namo, prie jos namų stovėjo policija. Ji priėjusi prie policijos paklausė kas atsitiko, bet žinia buvo tragiška. Jos tėvai MIRE....

Lygiai po 7 metų Gabiele nuėjo aplankyti jos tėvų kapo ir šalia kapo sėdėjo kažkos vyriškis. Jis žinojo viską apie Gabiele ir ji puikiai tiko vienam vaidmeniui seriale "Auksinė šidis", (mergina kurios tėvai mirė tragiška mirtimi, mergina kuri patyrė smurtą šeimoje, bet nepasiduodanti nuoširdi asmenybė), tad jis jai pasiūlė nusifilmuoti. Kadangi Gabiele neturėjo pinigų, ji sutiko. Nuvykusi į filmavimo studija jį stovėjo ten kaip įbesta, nes nieko nepažinojo, bet staiga prie jos atėjo tas vyriškis ir liepė eiti persirengti filmavimui. Jai davė nuostabia auksine suknele, karūną ir paauksuotus batelius. Kol jai darė šukuosena ji išmoko scenarijų, jis nebuvo sunkus. Gabielei labai patiko filmuotis, nes filmas buvo apie draugyste, paslaptis, meile ir skausmą. Serialo žiūrovams labai patiko Gabieles vaidmuo, nes ji buvo draugiška, nuoširdi ir auksinės širdies. Po šio serialo ji gavo daugiau pasiūlymų vaidinti serialuose bei filmuose. Jos gyvenimas nebūtu toks nuostabus jai ne tas vyriškis kuris niekad taip ir neprisistatė.

Dabar Gabiele turi nuostabų vyrą, 2 vaikus, vis dar sukasi aktores karjeroje ir kiek vienus metus apsilanko kapinėse prie tėvų kapo. Jį mylėjo juos abu, nors ir tėvas ją kiek vieną dieną mušdavo.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 6 7 8 9
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai