Tema sukurta: 2006.09.20 18:11
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2006.09.20 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BusinessBoy
BusinessBoy
Naujokas
gal kas domisi verslu ir nori padislutuot...???

Raktažodžiai:
Verslas, planas, paskola, marketingas, procentai, verslo liudijimas, įmonė, firma, pelnas, investicijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.20 19:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BusinessBoy
BusinessBoy
Naujokas
*padiskutuot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.21 12:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dinozauras
dinozauras
Pradedantysis
Domiuosi.
Apie ka norim diskutuot?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.21 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BusinessBoy
BusinessBoy
Naujokas
man siaip idomu kas kuo uzsiima, kokiems klubams priklauso... kokia pelningiausia veikla jusu manymu... ir pan... beje kiek tau metu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.22 12:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dinozauras
dinozauras
Pradedantysis
Jo, anketa buvau "ant durniaus" uzpildes. Man siemet 30 stuktels
O Tu nori tipo savo bizni pradet ar siaip domiesi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.23 12:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


emilirina
emilirina
Naujokas
vat ir masn lb idomu kaip bizneli prasukt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.23 12:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serpent
Serpent
Moderatorius
turek galva, viska apmastyk, plana susidaryk, gauk paskola - ir pirmyn ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.23 13:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Richman
Richman
Naujokas
ar yra zmoniu kurie zino kokia reikia sutarti sudaryt jei as uzsiimu marketingu ir nuo parduotos produkcijos gaunu tam tikra procenta?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.23 13:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serpent
Serpent
Moderatorius
nea...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.23 13:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Trekas
Trekas
Naujokas
Originally posted by: Richman

ar yra zmoniu kurie zino kokia reikia sutarti sudaryt jei as uzsiimu marketingu ir nuo parduotos produkcijos gaunu tam tikra procenta?



jei oficialiai, tau pirmiausia reikia isiregistruoti, kaip firmai, imonei ar ten verslo liudijima ishsiimti.
O veliau - elementari sutartis del reklamos paslaugu teikimo (EVRK 72.30) regiz
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.23 23:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vr
vr
Pradedantysis
pinigus galima daryt is betkurios srities... reikia tik pakankamai zinoti ja!!!! viskas kas yra ...klubai parduotuves kirpyklos....
jaigu jie egzistuoja jie nesa pelna....bet svarbu zinoti ta srity
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.24 10:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BusinessBoy
BusinessBoy
Naujokas
jo as kaip ir noreciau savo bizni pradet...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.24 11:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Edijus
Edijus
Pažengęs
Jau 9 menesius dirbu thriceSoft kompanijoje kaip programuotojas. Tai vaikiska kompanija, bet ji man atnese naudos Internete nesu pardaves programu, bet esu jas pardaves gyvai. Per karta daugiausiai esu gaves 50Lt Baiges mokslus (po 6metu) isidarbinsiu (uzsienyje) kaip programuotojas. Geras uzdarbis (mama budama darbo birzoj mate lapeli, kuriame buvo surasyti atlyginimai: programuotojas per menesi gali uzdirbt 8000Lt).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.24 15:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rolandas
Rolandas
Pradedantysis
Originally posted by: Edijs

Jau 9 menesius dirbu thriceSoft kompanijoje kaip programuotojas. Tai vaikiska kompanija, bet ji man atnese naudos Internete nesu pardaves programu, bet esu jas pardaves gyvai. Per karta daugiausiai esu gaves 50Lt Baiges mokslus (po 6metu) isidarbinsiu (uzsienyje) kaip programuotojas. Geras uzdarbis (mama budama darbo birzoj mate lapeli, kuriame buvo surasyti atlyginimai: programuotojas per menesi gali uzdirbt 8000Lt).



O programuotoju vadovas dvigubai tiek Atlyginimas dar ne viskas, pats dirbau programuotoju daugiau nei metus ir supratau, kad tai ne mano sritis. Svarbiausia, kad rastum tai kas tau labiausiai patinka, ir būti toje srityje geriausiu, o tada ir daugiau nei 8000 uždirbsi. Jei patinka programuoti, puiku, tik visada prisimink, kad paprastas programuotojas priskiriamas prie darbininkų, tai viena žemiausiu kastų.
Web-dizaineris arba koks nors sistemų projektuotojas jau geriau. Na ir sveikata žinoma, programuotojams ją ypač reikia tausoti ir rūpintis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.24 15:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rolandas
Rolandas
Pradedantysis
Originally posted by: BusinessBoy

man siaip idomu kas kuo uzsiima, kokiems klubams priklauso... kokia pelningiausia veikla jusu manymu... ir pan... beje kiek tau metu?


Pelningiausia veikla, ta kuri tuo metu labiausiai reikalinga, bet tai dar nereiškia, kad pavyks taip imti ir ją pradėti Daug svarbiau, ką pats mėgsti veikti ir ką gerai moki. Paskaityk Bodo Schafer "Manis, arba Pinigų abėcėlė", labai lenvai ir aiškiai pateikta:
http://www.books.lt/item.asp?lang=1&mid=43&aid=47636
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.25 10:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dvazgys
dvazgys
Naujokas
Sweiki tautieciai...

As pats pradejau visai neseniai dometis verslu, ir jau bandau atsidaryti savaji. Paduoti dokumentai firmos atidarymui, yra darbuotojai, beliko laukti opacios pradzios, del ko truputy nerimauju. o seip tai esu optimistas ir manau kad viskas turetu isivaziuoti pusmecio begyje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.25 20:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Edijus
Edijus
Pažengęs
Originally posted by: Rolandas

Originally posted by: Edijs



Jau 9 menesius dirbu thriceSoft kompanijoje kaip programuotojas. Tai vaikiska kompanija, bet ji man atnese naudos Internete nesu pardaves programu, bet esu jas pardaves gyvai. Per karta daugiausiai esu gaves 50Lt Baiges mokslus (po 6metu) isidarbinsiu (uzsienyje) kaip programuotojas. Geras uzdarbis (mama budama darbo birzoj mate lapeli, kuriame buvo surasyti atlyginimai: programuotojas per menesi gali uzdirbt 8000Lt).






O programuotoju vadovas dvigubai tiek Atlyginimas dar ne viskas, pats dirbau programuotoju daugiau nei metus ir supratau, kad tai ne mano sritis. Svarbiausia, kad rastum tai kas tau labiausiai patinka, ir būti toje srityje geriausiu, o tada ir daugiau nei 8000 uždirbsi. Jei patinka programuoti, puiku, tik visada prisimink, kad paprastas programuotojas priskiriamas prie darbininkų, tai viena žemiausiu kastų.

Web-dizaineris arba koks nors sistemų projektuotojas jau geriau. Na ir sveikata žinoma, programuotojams ją ypač reikia tausoti ir rūpintis.


Kaip ten bebutu as jau programavima esu siek tiek ikirtes. Mokausi fizika, matematika, IT ir EN A lygiu. To reikalauja programuotojo profesija Esu tvirtai pasiryzes juo tapt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.26 08:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Trekas
Trekas
Naujokas
Originally posted by: dvazgys

Sweiki tautieciai...



As pats pradejau visai neseniai dometis verslu, ir jau bandau atsidaryti savaji. Paduoti dokumentai firmos atidarymui, yra darbuotojai, beliko laukti opacios pradzios, del ko truputy nerimauju. o seip tai esu optimistas ir manau kad viskas turetu isivaziuoti pusmecio begyje


na ash dar ne tiek pazenges, bet ir toks adrenalinukas bishki jau randasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.27 16:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


extomas
extomas
Naujokas
Na jei dvazgys įsuks savo bizniuką per pusę metų, t.y pradės gauti pelną. Norėsiu tau paspausti dešinę Nes mano manymu normalų biznį (UAB) įsukt reikia minimum metų nekalbant kad turėsi sukišt pakankamai daug šlamančių, (patalpos, sodros mokesčiai, pajamų mokesčiai, algos, medžiagos,įrankiai ir t.t.. ir pan...

Tikrai norėsiu paspausti dešinę
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.09.28 21:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agel4all
Agel4all
Naujokas

Matau,BusinessBoy turi omeniuose tinklini marketinga - MLM

Esu labai gerai susipazines su sita industrija, atlankes, dalyvaves ir renges begales ivairiu seminaru, suvaziavimu, prezentaciju, saskrydziu ir susirinkimu...

Zinau, pagal kokius kriterijus galima atpazinti patikima ir siai dienai verta demesio, firma. Gaunu pacia naujausia info.

Jei ka domina, galiu pakonsultuoti ... nemokamai

Rasykit cia: arturro@inbox.ruarturro@inbox.ru
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai