Tema sukurta: 2008.09.24 22:48
2008.09.24 22:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hekata
Hekata
Naujokas
ei, gal kas gyvena Sauleteky ar kur panasiai? ir kaip ten salygos? naminiu gyvuneliu yra? o kompanija kaip?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.24 23:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzozikas
Dzozikas
Patyręs
As gyvenu Sauletekyje ir jau gana ilga laika. Salygos tokios, kad gyventi imanoma ir tikrai galima. Tikriausiai tarakonus vadini naminiais gyvuneliais, na as pati gyvenu laaabai aukstai tai turbut iki manojo auksto jie neuzlipa. Kompanija padori ir tikrai sugyvenama, cia ziurint su kuo papulsi i kambari gyventi, buna tokiu bajeriu, kad naujokus "gerieji" studentai greitai isgyvendina, bet linkeciau ant tokiu neuzsirauti. Vienas dalykas, kuris nervina, tai apgyvendinti statybininkai. Jie siaip labai netvarkingi gyventojai, bet geras dalykas tas, kad gali bet kada paskusti del ju netinkamo elgiasio ir juos greitai iskelia. Pati visada sakiau, kad niekad negyvensiu bendrabutyje, bet tas posakis "niekada nesakyk niekada" pasitvirtino labai greitai, o siuo metu esu tikrai patenkinta, kad gyvenu cia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.25 09:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


menuliuke
menuliuke
Naujokas
Ir aš gyvenu Saulėtekyje sąlygos labai geros, gyvūnėlių nėra visai nebent kartais koks voras užklysta (o jie iki mano aukšto užlipa) pas mane bendrabutyje žmonių nėra rimtai, visi kas sau išsislapstę ramu, nors imk ir mokykis kompanijos atžvilgiu lievas barakas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.25 12:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hekata
Hekata
Naujokas
kaip sauniai o kaip del dvivieciu/trivieciu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.25 17:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ReallyPower
ReallyPower
Pradedantysis
uhh...verda gyvenimas barakuose.. pats negyvenu, bet teko lankytis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.29 00:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sesuo
Sesuo
Naujokas
Gyvenu triviečiam. Tikėjausi šimtą kartų blogiau, nes tikriausiai kaip ir Tu, buvau visko prisiklausiusi, bet... Esu begalo patenkinta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.26 22:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Varske
Varske
Meistras
Yra.
Gyvenimas grazus
nors salygos nuo namu skiriasi belenkaip, nesiskundziu :] ir net esu patrenkintas baraku

matytas vaizdas, kaimynai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai