Tema sukurta: 2018.01.07 17:15
2018.01.07 17:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šarūnas86
Šarūnas86
Naujokas
Sveiki,

Prieš mėnesį parašiau vienai merginai, ji iškart parašė kad duočiau savo e-mail adresą, nes taip patogiau. Mes pradėjom bendrauti, regis viskas normaliai, ji vis atsiunčia savo nuotraukų ir panašiai. Kalba buvo iš google translate, nu daug nesitikėjau iš kaško vardu "Anna" netrugdo man taip bendrauti. Taigi pabendravom, pasirodo jinai gyvena Rusijoje. Gan keista ieškoti vaikino Lietuviškoje svetainėje, ką? Taigi PAbendravom, ir jinai sako kad norėtų atvygti atostogų, bet viza, pasas bilietai ir panašiai viskas brangu ir prašo dasidėti. Na man iškart dingtelėjo kad čia kaškas netaip. Prašiau susisikti per Skype, ką ir padarėme, jinai nebijojo Skype skambučio, ir yra tikras žmogus, ir nuotraukos tikros.

Taigi aš manau kad jau žinau savo atsakymą, tačiau ar verta pasitikėti? Prašo bent dėl bilietu dasimesti.

Gal kas Bendravo su Anna iš Kugalki?
Dabar anketa arba uždaryta arba išjungta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.07 18:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
wait. o kaip jūs bendraujat gyvai, jei jai reikia google translate?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.07 20:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marabu1
Marabu1
Naujokas
surizikuok, kokiu tik kvailysciu vyrai del meiles nepadaro
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.07 21:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Jei truksta smegenu tai siusk pinigus. Ji gal ir atvyks, tai aplamai nugrez. Ar dar problemu kokiu uzkabins, kad sunkiai issipirksi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.08 22:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šarūnas86
Šarūnas86
Naujokas
kol nežinojau kad Rusė, tai per google translate vertėsi, paskui rusiškai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.09 16:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marabu1
Marabu1
Naujokas
ka manai, kokia pinigu suma galetum surizikuoti? o jeigu tai tikra tavo gyvenimo meile pasirodys?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.09 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx6
fxx6
Naujokas
tikrai kad ten vaziuos kur is Rusijos, greiciausiai sedi mergiote kur nors Vilniuje, tai gal ir atvaziuos iki Marijampoles
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.13 00:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ernestas196
Ernestas196
Naujokas
Tas pats vyksta dabar ir man, atsirado ji draugai.lt pries maziau nei savaite. Pati parase zinute su savo emailu ir sako,jog paziurejusi i mano anketa, labai noretu susipazinti. Paprase nusiusti jai mano emaila. O mano anketoje nera nuotraukos ir viskas kita, taip pat kaip ir pas simtus kitu vartotoju. Jau is karto atrodo kazkas ne taip. Taciau susikuriau nauja emaila tik sitam susirasinejimui ir galvoju pabandysiu isitikinti, jog taip nebuna, kad grazi jaunesne moteris bando susipazinti pati uzkalbindama.
Kita diena gavau gan ilga laiska kuriame ji pasisake esanti is rusijos, tai buvo lietuviskas tekstas, taciau su begale klaidu, tai supratau, jog tai kogero google translator. Tokiu atveju pasirodo tikrai keista, kad kazkas is rusijos bando su LT bendrauti. Taip pat ji pasake , kad esa norinti susipazinti su uzsienyje gyvenaciu asmeniu. Hmm? Sakyciau keista.
Taigi dabar as su ja susirasineju, gaunu po viena emaila per diena, labai grazus zodziai ir kitam galetu susidaryti nuomone, kad tai tiesiog nuostabi moteris. Taip pat gaunu po dvi nuotraukas kiekvienam laiske. Skamba, kaip Sarunas86 atveju. Tuo paciu tai yra moteris kuri netiki facebook ir jo neturi. Sako nesinaudojanti jokiais internetinio bendravimo budais. Hmm, bet draugas.lt tai susirado.
Zodziu, laiskai nuostabus, nuotraukos taip pat.
Draugas.lt jos anketos puslapyje rodo, kad ji prisijungineja prie jo, per kelias dienas turi begale zmoniu kurie perziurejo anketa, tuo paciu daugeliui atsake. Hmm, nejaugi?
Na, manes pinigu dar nepaprase.
Vyrukai, as manau bukit atsargus.
Jeigu kas nors susidure su ja, pasidalinkit informacija ir padekit kitiems nepakliuti i melo pinkles. Yra naivuoliu, kurie patikes.
Ji yra Tanya 31 metu is Vilniaus. Jos anketa yra perziureje daugiau nei 900 zmoniu. Hmm is Vilniaus,
Bet kaip man sako, tai is rusijos. Ji yra tarp top merginu.
Zodziu pasitikrinkit ir jeigu tame ka parasiau radote tiesos, pasidalinkite su kitais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.28 20:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ieskovss
ieskovss
Naujokas
dar yra Natali pasivadinusi, turi daug anketu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.01 16:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


donatas351
donatas351
Naujokas
man irgi rase kaskokia anna is kugalki,irgi viskas tas pats labai graziai rase ilgus ir meilius laiskus,o paskiau pradejio prasyti pagalbos kad atsiusciau pinigu ant bilieto nes neuztenka jei ju, taip pat atsiusdavo po kelias nuotraukas i diena ir per skype skambino tai tikra mergina pasivadinusi buvo ANNA 26 is kugalki
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.01 18:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
kas jus pasaulio valdovai gal kokie kad jum mergos pacios laiskus raso ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.03 08:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
fxx8 rašė:
kas jus pasaulio valdovai gal kokie kad jum mergos pacios laiskus raso ?

Kas tau trukdo rašyti pačiam?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.03 14:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Red rašė:

Kas tau trukdo rašyti pačiam?


gi jau rasiau kad kai buvau koki 25 metu parasiau puse milijono laisku per pora metu ir tik kelios atsilupusios atrase. per draugas.lt ir ieskok.lt ir tik vieninteli karta kai man neatsilupusi merga parase, tai kai buvau 20 metu ir ikeliau foto nusifotografaves prie kazkokios masinos. tai ta merga atvare i miesta kur as gyvenau ir kai paskambino as kaip tik vaziavau autobusu, sako as pas tave mieste jau ka veiki ? sakau vaziuoju autobusu i mokykla ir ta dingo kaip i vandeni o sita gyvenima as jau palaidojau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.04 08:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
fxx8 rašė:
Red rašė:
Kas tau trukdo rašyti pačiam?

gi jau rasiau kad kai buvau koki 25 metu parasiau puse milijono laisku per pora metu ir tik kelios atsilupusios atrase. per draugas.lt ir ieskok.lt ir tik vieninteli karta kai man neatsilupusi merga parase, tai kai buvau 20 metu ir ikeliau foto nusifotografaves prie kazkokios masinos. tai ta merga atvare i miesta kur as gyvenau ir kai paskambino as kaip tik vaziavau autobusu, sako as pas tave mieste jau ka veiki ? sakau vaziuoju autobusu i mokykla ir ta dingo kaip i vandeni o sita gyvenima as jau palaidojau.

Jei palaidojai, tada baik inkšti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.08 17:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
fxx8 rašė:

gi jau rasiau kad kai buvau koki 25 metu parasiau puse milijono laisku per pora metu ir tik kelios atsilupusios atrase. per draugas.lt ir ieskok.lt


Aha, čiuju prirašei nesąmonių, tai ir beveik niekas neatrašė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.13 14:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Viktoras190
Viktoras190
Naujokas
Na man irgi rase tokia Katia is Saransk... Is pradziu net patikejau, kol po to irgi kelionei nepaprase pinigu Dabar vel kazkokia atsirado Tania is Arzamo
Bet istorija ta pati, dirba grozio salone, turi seima arba neturi (tipo avarijoje zuvo), neturi nei faceboko, nei skype, nei interneto, aiskina kad raso tik is darbo, irgi paraso tik karta i diena (na turbut rusijoje kalejime tik karta i diena isleidzia prie interneto ), net telefono ir to neturi

Gal teko su Katia ar Tania kam nors dar susidurti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.11 14:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enable
Enable
Naujokas
Man irgi tokia Anna rašė, gal eina per čia pasidalinti jų nuotraukomis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.11 14:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enable
Enable
Naujokas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai