Tema sukurta: 2015.02.05 02:26
2015.02.05 02:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gyvaciukas
gyvaciukas
Naujokas
Turiu situacija, kad beveik kiekviena nakti (kartais ir diena) kaimynas/ai is buto virs manes leidzia labai garsia muzika, kad net sienos dreba. Cia atsikrausciau neseniai ir buvo ideja iki vasaros gyvent, bet jei taip toliau tai isprotesiu. Kai tik atsikrausciau pencininkas kur gretimais gyveno uzgeres mane pasikviete pas save aprodyt ir televizoriu buvo gana garsiai pasijunges kaip tik prie tos vietos kur kitoj sienos pusej mano lova ir absoliuciai nieko is to buto negirdziu, tai neisivaizduoju kaip tas durnius is virsaus turi klausyt, kad taip girdetusi ir net sienos drebetu. Aisku sakysit, kad eit baladotis, bet tiesa pasakius as jo tikrai bijau kaip zmogaus, nes kiek teko matyt tai labai asocialus zmogus, turintis dideli vilksuni ir nenustebciau jei kasdien geria/ vartoja narkotikus. Istikro kaip tik atsikrausciau as skambinau i policija del jo nes jis savo zmona/sugyventine laiptinej uzsipuole ir as dar ejau padet ir zodziu man jis toks tikrai nevaldomas pasirode, net kojos tada nutirpo ta vaizda pamacius. Butu kokie studentai tikrai nerasyciau ir neprasyciau patarimo, tikrai susitvarkyciau, bet siuo atveju gal turit ka patart kaip pasikt jam, kad nezinotu, kad as, bet gal uztiltu pagaliau bent naktimis? va dabar puse tryju nakties rasau ir groja visu garsu muzika :/ Isejus i laiptine skamba ir visa laiptine tai arba visi kiti kaimynai bijo sakyt, arba paprasciausiai neturi vilties patys jau nes nesusitvarko. Ir kartais laiptinej sudu kvapas buna, tikriausiai suns neveda i lauka ir poto uz duru pastato tas ismatas ar dar ka, net neisivaizduoju, nes nenoriu lipti ten.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.05 02:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
gyvaciukas ir vel tu bijai?Tai kaip speju,nepaklausiai mano patarimo pavaiksciot i gyma gelezis pakilnot?
O jai rimtai tai kviesk mentus,isvis problemos nematau-butu koks rimtas o ne asocialus,tada baisoka butu mentus jam iskvietinet,o db kur problema?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.05 09:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
Visos šitos litanijos ir verkšlevimo neskaičiau, bet pagal temos pav. turiu tik vieną klausimą, o į policiją bandei kreiptis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.05 10:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
aš tai visada kviečiu policiją..atrodo,kad vieni jau ir baudą susimokėjo, bet užtat kaip tylu dabar
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.05 11:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Pončikas rašė:
aš tai visada kviečiu policiją..atrodo,kad vieni jau ir baudą susimokėjo, bet užtat kaip tylu dabar

Kokia tu zlobna, neduodi žmonėms pašvęst...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.05 11:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
buduliai švęsti gali ir miške
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.05 18:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Kvieks policiją, rašyk pareiškimą. Tik nesavivaldžiauk jokiu būdu, t.y. nedaryk savos tvarkos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.05 20:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gyvaciukas
gyvaciukas
Naujokas
Policija tai policija kaip sakiau as kvieciau del visai kito reikalo jam, zymiai rimtesnio net, ir manot jam kazkas buvo? As kaip sakiau jei kaimynai taikstosi tai reiskia buvo kviesta turbut ne karta ir nieko jam nedaro, o zmogus toks pat kaip per farus rode neseniai narkomana, kur bute 'susisprogdint' norejo.
Vienintelis dalykas, kuris atejo i galva tai reiks is ko nors pasiskolint normalu muzikini centra ir jam leidziant muzika leisti ir man.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.05 20:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
kvieti mentus, kol mentams nusibos kai tu mentams nusibosi, jie ims daryt tvarką.. o pats tvarkos nepažeidinėk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.05 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gyvaciukas
gyvaciukas
Naujokas
Gavrilovich rašė:

gyvaciukas ir vel tu bijai?Tai kaip speju,nepaklausiai mano patarimo pavaiksciot i gyma gelezis pakilnot?

O jai rimtai tai kviesk mentus,isvis problemos nematau-butu koks rimtas o ne asocialus,tada baisoka butu mentus jam iskvietinet,o db kur problema?


Bijau tai bijau, bet kaip sakau vos atsikraustes ejau ji nuo jo sugyventines tempt kur jau buvo baiges prismaugt ir kiti kaimynai niekas neislindo, tik kai policija iskvieciau visi islindo :D

O del policijos tai tada reiks eit gal i skyriu koki rasta parasyt kada.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.06 02:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
gyvaciukas rašė:

Gavrilovich rašė:



gyvaciukas ir vel tu bijai?Tai kaip speju,nepaklausiai mano patarimo pavaiksciot i gyma gelezis pakilnot?



O jai rimtai tai kviesk mentus,isvis problemos nematau-butu koks rimtas o ne asocialus,tada baisoka butu mentus jam iskvietinet,o db kur problema?




Bijau tai bijau, bet kaip sakau vos atsikraustes ejau ji nuo jo sugyventines tempt kur jau buvo baiges prismaugt ir kiti kaimynai niekas neislindo, tik kai policija iskvieciau visi islindo :D



O del policijos tai tada reiks eit gal i skyriu koki rasta parasyt kada.


Tai jai ten mentus karta iskviesi nieko nebus-ispejimas ir tiek...Bet jai jie pastoviai vazines,patikek muzika greit liausis...3 iskvietimai ir muzikos nebegirdesi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.06 10:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Pončikas rašė:
kvieti mentus, kol mentams nusibos kai tu mentams nusibosi, jie ims daryt tvarką.. o pats tvarkos nepažeidinėk

Pritariu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.06 11:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
gyvaciukas rašė:
Bijau tai bijau, bet kaip sakau vos atsikraustes ejau ji nuo jo sugyventines tempt kur jau buvo baiges prismaugt ir kiti kaimynai niekas neislindo, tik kai policija iskvieciau visi islindo :D
O del policijos tai tada reiks eit gal i skyriu koki rasta parasyt kada.


o kaip ten tas įstatymas prieš smurtą? nepadėjo? dabar gi moters pareiškimo nebereikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai