Tema sukurta: 2010.07.03 20:01
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2010.07.03 20:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Maserati
Maserati
Naujokas
Laba diena internautojai!! ;>

pas jus i foruma atklydo viena forumiete, kuri tuoj uzklaus vieno linksmo klausimuko ;D nesvarbu ar jus mergina ar vaikinas.. bet tarkim - staiga pamatet simpatiska zmogeliuka ir jus labai noretumet su juo susipazinti. Mission - gauti numeri ! Ar isdrystate prieiti prie nepazystamo zmogaus? nebijot gauti neigiama atsakyma? o gal jums niekada nera atsake neigiama? ka patys darytumete, jei prieitu nelabai simpatiskas zmogus ir paprasytu jusu numerio? papasakokit savo patirti Seip pati niekada nesu bandzius taip susipazinti, bet labai noreciau, taciau man truksta drasos. ech.. taip esu bailiuke ;D

tikiuosi diskusija nevirs smelio deze ir nesusipes pms kamuojamos panos ir nelaimingos meiles kamuojami vaikinai. Aciu uz demesi ! )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.03 20:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Pirmiasia manau reikia real pakalbeti, o ne tuo pat kaip mission -telefono numeris. JUk ne sms`ai apsprendzia bendravima tikraji..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.03 20:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Kažkada daviau savo numerį gatvėj to paprašiusiam vaikinui, nes persimetus keliais sakiniais pasirodė malonus ir protingas. (Vėliau pabendravus nuomonė nepasikeitė ) O kitą kartą, kai užkalbino ir prašė numerio - kažkoks bent 10 metų vyresnis ir maždaug man iki kaklo - tai pasakiau bet kokius skaičius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.03 20:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
esu davus numerį nelabai simpatiškam (ir gan daug vyresniam už mane) dėdei, pusę 3 nakties laisvės alėjoj, nes jis prieš tai paminėjo, kad ruošiasi mus (su drauge buvau) apvogti ir dar kažką negero nuveikt. ir šiaip, dar prie manęs paskambint bandė (tipo tikrino, ar savo nr daviau). tai va...
p.s. tie dėdulės irgi buvo dviese
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.03 20:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Maserati
Maserati
Naujokas
Mistique rašė:

Pirmiasia manau reikia real pakalbeti, o ne tuo pat kaip mission -telefono numeris. JUk ne sms`ai apsprendzia bendravima tikraji..


na taip taip reikia kalbeti ir bendrauti real, bet jeigu matai, kad tas zmogiukas greitai dings is tavo akiracio, gal vertetu paprasyti numerio? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.03 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Maserati rašė:

Mistique rašė:

Pirmiasia manau reikia real pakalbeti, o ne tuo pat kaip mission -telefono numeris. JUk ne sms`ai apsprendzia bendravima tikraji..


na taip taip reikia kalbeti ir bendrauti real, bet jeigu matai, kad tas zmogiukas greitai dings is tavo akiracio, gal vertetu paprasyti numerio? :)


Aišku, kad verta. Aš už :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.03 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Esu šlykšti boba ir niekam neduodu savo numerio gatvėje ;D O galbūt mane vis ne mano skonio vaikinai užkalbina, nžn... O šiaip jei man kas į akį žiauriai kristų, tai prieičiau ir užkalbinčiau, ko čia varžytis. ;D bet kažkaip mažai mano dėmesį patraukiančių objektų arba tam nepalankios aplinkybės.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.03 20:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
Sheila rašė:

esu davus numerį nelabai simpatiškam (ir gan daug vyresniam už mane) dėdei, pusę 3 nakties laisvės alėjoj, nes jis prieš tai paminėjo, kad ruošiasi mus (su drauge buvau) apvogti ir dar kažką negero nuveikt. ir šiaip, dar prie manęs paskambint bandė (tipo tikrino, ar savo nr daviau). tai va...

p.s. tie dėdulės irgi buvo dviese


na, jei manes tokiu laiku merginos numerio paprasytu, tikrai duociau, negaila
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.03 20:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Jei dings reiskia nebenores palaikyti rysio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.03 20:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Maserati
Maserati
Naujokas
Valkirija rašė:

Maserati rašė:



Mistique rašė:



Pirmiasia manau reikia real pakalbeti, o ne tuo pat kaip mission -telefono numeris. JUk ne sms`ai apsprendzia bendravima tikraji..




na taip taip reikia kalbeti ir bendrauti real, bet jeigu matai, kad tas zmogiukas greitai dings is tavo akiracio, gal vertetu paprasyti numerio? :)




Aišku, kad verta. Aš už :D


asminiskai as bijau, kad mane pasius i gera vieta ir atsidursiu kvailes vietoje.. ;DD o seip buna situaciju, kad eini kur pro sali ar uzmatai kur koki vaikina ir taip noretusi susipazinti :) gal veliau dings ta kvaila baime :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.03 20:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Maserati
Maserati
Naujokas
Mistique rašė:

Jei dings reiskia nebenores palaikyti rysio.


kalbu apie tokia situacija, kai su juo dar nesi isvis kalbejus :) tarkim kokia parduotuves eile, ar seip zmogus einantis pro sali :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.03 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Maserati rašė:


asminiskai as bijau, kad mane pasius i gera vieta ir atsidursiu kvailes vietoje.. ;DD o seip buna situaciju, kad eini kur pro sali ar uzmatai kur koki vaikina ir taip noretusi susipazinti :) gal veliau dings ta kvaila baime :D


pasiųs tai pasiųs, ne pasaulio pabaiga. mano mėgstamiausia frazė: geriau rizikuoti, nes nieko neprarandi, o šansų laimėti visad yra. :) Aišku, jei ten chebra kokia, tai net man būtų nedrąsu prieit :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.03 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Maserati
Maserati
Naujokas
KartaisAš rašė:

Maserati rašė:





asminiskai as bijau, kad mane pasius i gera vieta ir atsidursiu kvailes vietoje.. ;DD o seip buna situaciju, kad eini kur pro sali ar uzmatai kur koki vaikina ir taip noretusi susipazinti :) gal veliau dings ta kvaila baime :D




pasiųs tai pasiųs, ne pasaulio pabaiga. mano mėgstamiausia frazė: geriau rizikuoti, nes nieko neprarandi, o šansų laimėti visad yra. :) Aišku, jei ten chebra kokia, tai net man būtų nedrąsu prieit :/


na taip ne pasaulio pabaiga, bet vistiek nemalonu, o jei dar pati pirma karta toki dalyka bedaranrt gauciau toki antausi :DD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.03 20:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mergyte17
mergyte17
Naujokas
neseniai stotelej uzkalbino vienas vaikinukas.paprase nr, bet , tiesa sakant, man jis nelabai patiko.teko pameluot.pasakiau, kad turiu vaikina.zinau, kad negrazu meluot, bet kartais reikia kazkaip issisukt :D pati nr niekada neprasau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.03 20:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Maserati rašė:


na taip ne pasaulio pabaiga, bet vistiek nemalonu, o jei dar pati pirma karta toki dalyka bedaranrt gauciau toki antausi :DD


reikia pasiryžti ;D visad yra dalykų, kuriuos bijai daryt, bet užtat kaip faina būna kai suvoki, kad tu sugebėjai ir perlipai per save! ;D šiaip reiktų susigalvot kokią šūstrą frazę, kad jeigu jis pasakytų 'neduosiu'(tfu, tfu, tfu), kad atšaut galėtum;D tik nesugalvoju...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.03 21:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Maserati
Maserati
Naujokas
KartaisAš rašė:

Maserati rašė:





na taip ne pasaulio pabaiga, bet vistiek nemalonu, o jei dar pati pirma karta toki dalyka bedaranrt gauciau toki antausi :DD




reikia pasiryžti ;D visad yra dalykų, kuriuos bijai daryt, bet užtat kaip faina būna kai suvoki, kad tu sugebėjai ir perlipai per save! ;D šiaip reiktų susigalvot kokią šūstrą frazę, kad jeigu jis pasakytų 'neduosiu'(tfu, tfu, tfu), kad atšaut galėtum;D tik nesugalvoju...


reik reik sugalvot :DD manau, perlipsiu per savo baimes ir galu gale tai padarysiu ! :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.03 21:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Maserati rašė:

KartaisAš rašė:

Maserati rašė:

na taip ne pasaulio pabaiga, bet vistiek nemalonu, o jei dar pati pirma karta toki dalyka bedaranrt gauciau toki antausi :DD


reikia pasiryžti ;D visad yra dalykų, kuriuos bijai daryt, bet užtat kaip faina būna kai suvoki, kad tu sugebėjai ir perlipai per save! ;D šiaip reiktų susigalvot kokią šūstrą frazę, kad jeigu jis pasakytų 'neduosiu'(tfu, tfu, tfu), kad atšaut galėtum;D tik nesugalvoju...


reik reik sugalvot :DD manau, perlipsiu per savo baimes ir galu gale tai padarysiu ! :D


Sėkmės :D gali pradėt nuo kokio nelabai tau patinkančio, taip bus drąsiau :) taip sakant, kad įsivažiuotum :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.03 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Paprastai neinu ir nekauliju numerių iš praeivių. Jeigu ir užkalbinčiau, pirmiausia norėčiau šiaip pasikalbėti, o tik po to apie numerį galvoti, bet aš moku apversti situaciją taip, kad mane pačią užkalbintų Taigi... jokios baimės būti atstumtai. Visokius įžūlius bernus nesunku tiesiog pasiųsti ar visai ignoruoti, net jeigu ir pasirodytų bent kiek simpatiški. Negalima va taip va iš karto imt ir kaulyt numerio. Tikrai neduočiau. Nu nebent labai skubėčiau, neturėčiau laiko kalbėtis, o per stebuklą žmogus pasirodytų toks, su kuriuo norėčiau tęsti pažintį. Iš kitos pusės - kartais užtenka persimesti keliais sakiniais, fraze, žvilgsniu - ir to pakanka, o kam tos pažintys?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.03 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


creed
creed
Patyręs
pms.visada.lt radau labai idomia minti

http://pms.visada.lt/mintis/46621
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.03 22:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


creed
creed
Patyręs
Maserati rašė:

Valkirija rašė:



Maserati rašė:







Mistique rašė:







Pirmiasia manau reikia real pakalbeti, o ne tuo pat kaip mission -telefono numeris. JUk ne sms`ai apsprendzia bendravima tikraji..








na taip taip reikia kalbeti ir bendrauti real, bet jeigu matai, kad tas zmogiukas greitai dings is tavo akiracio, gal vertetu paprasyti numerio? :)








Aišku, kad verta. Aš už :D




asminiskai as bijau, kad mane pasius i gera vieta ir atsidursiu kvailes vietoje.. ;DD o seip buna situaciju, kad eini kur pro sali ar uzmatai kur koki vaikina ir taip noretusi susipazinti :) gal veliau dings ta kvaila baime :D



jei neeini tai vadinasi nenori ir nereikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai