Santrauka: ???? ??????
Tema sukurta: 2009.05.09 09:47
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2009.05.09 09:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MadamButterfly
MadamButterfly
Naujokas
Tai, kad daugumoj Lietuvos šeimų kas nors nukentėjo karo metu, tai neabejoju. Kas žuvo fronte, kas buvo išvežti, kas čia mūsų Lietuvėlėj vargą vargo.

Pasidalinkite savo mintimis apie karą, apie ta pačią gegužės 9-ąją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.09 10:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Strixas
Strixas
Pažengęs
na ka as zinau snd mano senelis tai eis i veteranu susitikima tai jam gal ir svarbi t svente.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.09 10:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
o tau tipo ne...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.09 10:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Strixas
Strixas
Pažengęs
mystic rašė:

o tau tipo ne...


na pats tai karo baisu nejautes tik kiek is to pacio senelio girdejes apie juos.todel nzn...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.09 10:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
na as norejau pasakyti ,kad liecia visus ..ir yra svarbi data...kaip bevartytu kas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.09 11:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MadamButterfly
MadamButterfly
Naujokas
Mano asmeninė nuomonė yra tokia: aš visada paminiu šia dieną. Mano artimuosius, kaip ir daugumą palietė karas. Vienas močiutės brolis žuvo kare, prieš pat karo pabaigą, prie berlyno sienos. Ir dabar kaškur palaidotas ten, broliškam kape, kita nukankino taip save vadinantys "partizanai" už tai kad ne vietoj ir ne laiku ne ta žmogų užkalbino...
Mociute pasakojo apie laiškus, kuriuos siuntė iš fronto (gaila jie neišliko). Nerašė jis ten apie karo baisumus, ir taip aišku, priekinėse fronto linijose beveik visa kara praėjo, rašo kaip pasiilgsta visko kas liko lietuvoj, kad jeigu dabar gautu pavalgyti bent rieke duonos, tai ir mirt nebūtų baisu.
O Lietuvoj valdžia bando vaidinti kad karo nebuvo, kad lietuviai jame nedalyvavo... Gegužės 9 tarptautinė šventė, ją švenčia beveik visas pasaulis, ne vien buvusios SSSR šalys, bet ir Europa į kurią mes taip lygiuojamės.

Čia tarp kitko: pagrindą Antram pasauliniam karui davė žiauri pasaulinė ekonominė krizė... (radau vieno istoriko straipsnyje parašyta), nėra jokios garantijos kad viskas vėl nepasikartos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.09 11:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
na dar ir Koalicijos salys prisidejo ....o del karo gresmes ..manu ne vien tu taip manai...nes zmoniu pasaulyje savanaudiskumui ir gobsumui ribu nera,tarsi 200metu gyvens..tiesiog stogas pasauliui vaziuoja...o zemei pasivalyti tai reikia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.09 11:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
net nezinojau,kad cia tokia diena....va,kad Europos diena tai zinojau,tai gal del to ir svencia ta europa,nes dvi sventes viena diena,ir viena su jais susijusi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.09 11:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tylizvaigzde
tylizvaigzde
Pradedantysis
Eto den pobedy....
Ziurejau siandiena parada Raudonojoje aikstej,maciau veteranus.Tai zmones,kurie praejo ta pragara vadinama karu,atidave jaunyste,seimas gal ir Tevyne,bei tikejima.Tai ju diena.
Kai nebeliks senoliu,musu ainiai skaitys istorija ir viskas atrodys taip ,kaip mums dabar Knygnesiu Gadyne.
Man paciai, esu gimusi ir augusi ir mokslus baigusi tarybiniais laikais, tie pasakojimai,filmai,kur vienas rusu kareivis istasko visa bataljona vokieciu ,prisimenami iki siol.Tada tikejau kad taip ir buvo,dabar tiesiog ziuriu.
Konclageriai,kankinimai,zverys,kuriuos pagimde motinos,o gal tai buvo tik masinos zudymui.
Turiu du sunus,labai noretusi,kad jie nebutu''mesa patrankoms''.Nedarykim karu,nereiks svesti pergales dienu...
te visad sviecia saule
ir dangus buna giedras...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.09 11:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MadamButterfly
MadamButterfly
Naujokas
Mini ir pergalės dieną, žinoma ne taip kaip mūsų didieji kaimynai, bet vistiek pamini, kukliai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.09 11:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MadamButterfly
MadamButterfly
Naujokas
tylizvaigzde rašė:

Eto den pobedy....

Ziurejau siandiena parada Raudonojoje aikstej,maciau veteranus.Tai zmones,kurie praejo ta pragara vadinama karu,atidave jaunyste,seimas gal ir Tevyne,bei tikejima.Tai ju diena.

Kai nebeliks senoliu,musu ainiai skaitys istorija ir viskas atrodys taip ,kaip mums dabar Knygnesiu Gadyne.

Man paciai, esu gimusi ir augusi ir mokslus baigusi tarybiniais laikais, tie pasakojimai,filmai,kur vienas rusu kareivis istasko visa bataljona vokieciu ,prisimenami iki siol.Tada tikejau kad taip ir buvo,dabar tiesiog ziuriu.

Konclageriai,kankinimai,zverys,kuriuos pagimde motinos,o gal tai buvo tik masinos zudymui.

Turiu du sunus,labai noretusi,kad jie nebutu''mesa patrankoms''.Nedarykim karu,nereiks svesti pergales dienu...

te visad sviecia saule

ir dangus buna giedras...


Nemanau kad motinos pagimdė tokius sūnus, turbūt nerasi tokios motinos kuri savo vaikams linkėtų tokio likimo, o karas tai tikra mėsmalė kur arba tu arba tave, kito pasirinkimo nėra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.09 11:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Strixas
Strixas
Pažengęs
o tai kaip ta diena reikia mineti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.09 11:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodaiBaltas
JuodaiBaltas
Pažengęs
Švęst tai švenčia, ale kieno sąskaita? "Žuvo apie 19,2 mln. kareivių, apie 39,2 mln. civilių, iš viso apie 56 mln. žmonių." Negi tai reikia švęst?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.09 11:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Strixas
Strixas
Pažengęs
JuodaiBaltas rašė:

Švęst tai švenčia, ale kieno sąskaita? "Žuvo apie 19,2 mln. kareivių, apie 39,2 mln. civilių, iš viso apie 56 mln. žmonių." Negi tai reikia švęst?


reikia svesti kad nevisi zuvo ir kad dabar tu nesisveikini kaip nacis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.09 12:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MadamButterfly
MadamButterfly
Naujokas
Galbūt švęst tai ne visai tas žodis, nes šventimas daugiau asocijuojasi su linksmybėm ir iš tikrųjų džiaugtis dėl to kad žuvo didžiulis kiekis žmonių tikriausiai netinka.
Gal geriau tiktų paminėti, aš manau ramiai, su namiškiais, arba kitais bendraminčiais, prisiminti tuos kurie žuvo ir mintyse pagerbti juos. Juk toli gražu ne visi į karą ėjo savanoriais, daugumos nieks ir neklausė, už kupros ir į frontą...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.09 12:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
JuodaiBaltas rašė:

Švęst tai švenčia, ale kieno sąskaita? "Žuvo apie 19,2 mln. kareivių, apie 39,2 mln. civilių, iš viso apie 56 mln. žmonių." Negi tai reikia švęst?


na pavarei zmogau...net juokas neima..va kai tokiu isminciu randasi tai liudna ir graudu darosi..na kad butum kaip nacis sveikinieses (kaip cia minejo ) tai dar nieko..bet ko gero isnaikinti butume buve arba pedalus myne - elektra grynakraujams airiams gamine...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.09 12:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MadamButterfly
MadamButterfly
Naujokas
Apie paprastus žmones aš jau net nekalbu... tas išviso yra baisiausia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.09 12:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Strixas
Strixas
Pažengęs
MadamButterfly rašė:

Apie paprastus žmones aš jau net nekalbu... tas išviso yra baisiausia


www.antraspasaulinis.net/e107_plugins/content/content.php?content.1019
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.09 12:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
Man paciai, esu gimusi ir augusi ir mokslus baigusi tarybiniais laikais, tie pasakojimai,filmai,kur vienas rusu kareivis istasko visa bataljona vokieciu ,prisimenami iki siol.Tada tikejau kad taip ir buvo,dabar tiesiog ziuriu.

del filmu tai propoganda "smegenu plovimas" jis budingas visoms valstybems...juk ir JAV filmai ..juose ne maziau ju supermenai istasko blogiuku...;-DD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.09 12:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Strixas
Strixas
Pažengęs
strix rašė:

MadamButterfly rašė:



Apie paprastus žmones aš jau net nekalbu... tas išviso yra baisiausia




www.antraspasaulinis.net/e107_plugins/content/content.php?content.1019


oi atsiprasau norejau ideti: http://www.antraspasaulinis.net/e107_plugins/content/content.php?content.899
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai