Santrauka: Kada baigsis žaidėjų genocidas?
Tema sukurta: 2012.03.12 06:23
1 2 Toliau Paskutinis
2012.03.12 06:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Jau antra savaitė susilaukiu raudono baubo, o vieną rytą net du - dešimties min. bėgyje. Užduotys mano: 1) - išvaryk 5 žalius baubus ir 2) - 5 pilkus baubus. Kaip man užduotį įvykdyt? Tai kalbama ne apie dieną ir ne apie dvi, o savaites. Taip, ten paminėtos dvi mano užduotys kurių neleidžiat įvykdyt. Toliau 3) - surink 5 dryžuotas kojines. Tokių kojinių turiu 12, bet dabar aš jų nebegaunu. 4) -Pervilk 5 vaikus. (Buvo užduotis aprenk mažąjį tironą: pervilkau ir kaip mat gavau sekančią užduotį). 5) Pinigėlis prie pinigėlio - 25000 // Štai kokie cirkai. O kur dar kolekcijos??? Vienos dalys krenta dešimtimis, o kitų visai negausi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.12 09:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Milkaa
Milkaa
Pažengęs
Nenumirsi visos tos uzduotys buvo ir man,ivygdziau ir kas is to dar durnesniu atsirodo,po biskeli ir vygdai jas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.12 09:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Kendixx rašė:

Nenumirsi visos tos uzduotys buvo ir man,ivygdziau ir kas is to dar durnesniu atsirodo,po biskeli ir vygdai jas


O tu perskaitei ir supratai ką aš parašiau??? Dvi savaitės ateina pas mane raudoni baubai, o tai ir po du į dieną, kai man reikalingi žali ir pilki baubai. Tai kaip aš jas įvykdysiu? Kojinės vėl gal savaitę kaba, bet čia jau tiek tos, gal vis tik iškris ir ta kojinė, nors jų turiu - 12. Tai kas belieka pas mane iš užduočių? Pervilkt vaikus? Jei žaidi, tai turi žinot, kad tai ne taip paprasta. O jei ir pervilksi, ką, gausi: užduotį - pervilk 7 vaikus. // Nežinau kuriam tu lygyje - aš jau 44.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.12 11:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Kendixx rašė:

Nenumirsi visos tos uzduotys buvo ir man,ivygdziau ir kas is to dar durnesniu atsirodo,po biskeli ir vygdai jas


Pasitikslinau, tu pirmauji 500 patirties taškų... Ar buvai susilaukus per diena dviejų baubų, kad ir žalių? Galiu ir atsakyt, net nemirktelėjus, kad nesusilaukei.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.13 00:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Milkaa
Milkaa
Pažengęs
Nebuvau dvieju baubu sulaukusi,tai kas,ateina pas mane baubai kur 20 energijos reikalauja,atkenti savo ir tiek vis viena tenka juos uzdauzyt su slepete,o ir 3 uzdotys stovi siuo metu isvaryk 5 raudonus baubus,isvaryk 3 melinus,ir isvaryk 3 violetinius,ateis laikas ir juos isvarysiu,o kas belieka jie niekur nedinks
PS. siu metu pasiekus ausktesni lygi visos uzduotys nublanksta,visa esme kilti lygiu yra tik viena susiveikt visus 20 vaiku ir jais rupinti uz tai gauni pinigu ir zvaigzduciu,o uzduotys yra nebesvarbios tiresiog palaipsniui jas vygdai ir tiek,visa esme pereina i vaiku prieziura
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.13 01:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Kendixx rašė:

Nebuvau dvieju baubu sulaukusi,tai kas,ateina pas mane baubai kur 20 energijos reikalauja,atkenti savo ir tiek vis viena tenka juos uzdauzyt su slepete,o ir 3 uzdotys stovi siuo metu isvaryk 5 raudonus baubus,isvaryk 3 melinus,ir isvaryk 3 violetinius,ateis laikas ir juos isvarysiu,o kas belieka jie niekur nedinks

PS. siu metu pasiekus ausktesni lygi visos uzduotys nublanksta,visa esme kilti lygiu yra tik viena susiveikt visus 20 vaiku ir jais rupinti uz tai gauni pinigu ir zvaigzduciu,o uzduotys yra nebesvarbios tiresiog palaipsniui jas vygdai ir tiek,visa esme pereina i vaiku prieziura


Žinai kiek aš jau raudonų baubų išvariau per dvi savaites - 15 (vieną dieną turėjau du) O dabar varau tuos raudonus baubus, kurie kaip minėjai atima 20 energijos ir niekur nejudu. Sakai užduotys nieko nereiškia. Už užduoties įvykdymą duoda patirties žvaigždutes. Teisingai, rūpiniesi vaikais ir gauni patirtį ar 10 vaikų turi ar 20 - vienas ir tas pats. Sirtumas tik tas, kad 10 vaikų visada laimingi, o 20 -susiraukę. Aš vaikų turiu 16 ir daugiau neimsiu nei vieno, aišku jei žaisiu. Nes šis genocidas jau nusibodo. Tik jei neįdėjau pradžioj žaidimo nei lito, tai dabar net nesiruošiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.13 11:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Milkaa
Milkaa
Pažengęs
Na nezinau kaip tavo vaikai susirauke turiu 19 ir visi laimingi bei panasiai,kuo daugiau ju turiu tuo didesnes galimybes viskame,pinigu nuo ju prisikaupia nemazai galiu sau leisti pirkti ka tik noriu,o uzduotis nebetekusios prasmes nes is vaiku gaunu 6 kart daugiau patirties nei is uzduociu.Na zinoma jei pasijungi tik karta i diena tai vaikai ir bus nuliude ,bet jei turi laiko ir pasijungi kuomet zinai jau reikia tada jokiu problemu,pasiekti pelna ir rezultatus,o zvaigzduciu neperku ir as ir nenaudoju ju ne spaprasciausiai ju nereikia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.13 14:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agbeta
Agbeta
Didmeistris
Man tai tos užduotys pofik. Aš jų net nevykdau. O jei jau skundžiamės tai...:
Kilimas katinas.
Jį galima nusipirkti tik turint draugų.
Aš draugų neturiu, tad, net nesiruošiu dėl kvailos užduoties registruotis draugas.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.13 18:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Milkaa
Milkaa
Pažengęs
Agbeta rašė:

Man tai tos užduotys pofik. Aš jų net nevykdau. O jei jau skundžiamės tai...:

Kilimas katinas.

Jį galima nusipirkti tik turint draugų.

Aš draugų neturiu, tad, net nesiruošiu dėl kvailos užduoties registruotis draugas.lt


Ka tu cia kliedi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.13 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agbeta
Agbeta
Didmeistris
deja taip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.14 11:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Kendixx rašė:

Na nezinau kaip tavo vaikai susirauke turiu 19 ir visi laimingi bei panasiai,kuo daugiau ju turiu tuo didesnes galimybes viskame,pinigu nuo ju prisikaupia nemazai galiu sau leisti pirkti ka tik noriu,o uzduotis nebetekusios prasmes nes is vaiku gaunu 6 kart daugiau patirties nei is uzduociu.Na zinoma jei pasijungi tik karta i diena tai vaikai ir bus nuliude ,bet jei turi laiko ir pasijungi kuomet zinai jau reikia tada jokiu problemu,pasiekti pelna ir rezultatus,o zvaigzduciu neperku ir as ir nenaudoju ju ne spaprasciausiai ju nereikia


Nenusišnekėk. 30 energijos pakanka 19 vaikų... Bent iš 2 padaugint moki? (19x2=38) O juk yra ir trijų energijos žaibų reikalauja, rečiau kur vieno. Neperkant papildomos energijos, tiesiog neįmanoma, kad 19 vaikų būtų laimingi, o kur dar baubai ir šiukšlės. Jei pasijungčiau pora kartų per dieną, tai nebūčiau gal tokiam pačiam lygyje kaip ir tu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 01:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Milkaa
Milkaa
Pažengęs
pats tu nusisneki zinai kiek kartu man per diena ta energija atsistato,gal ismok skaiciuoti pirma,o jei pasijungi 3 kartus tik i zaidima na cia tavo bedos,pas mane zaidimas visalaik ijunktas,ir bet kada prieinu ir susitvarkau kaip man ten jame reikia
Ir tik kvailiai naudoja 3 zaibus kai uz ta pacia suma galima atlikti 3 skirtingus darbus,o pinigai tie patys sugrysta,ismok apskaiciuoti esme ir kooficenta,kas naudinga naudojimui,plius apsiskaiciuok kokie daiktai nesa pelna o kurie trukuma
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 09:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bandis1
bandis1
Pradedantysis
kendix pasikauscius ir tiesa sako chebryte
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.16 10:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
bandis1 rašė:

kendix pasikauscius ir tiesa sako chebryte


Ji pasikausčius, o aš nepasikausčius, bet sėdim viename lygyje... O energijos niekam nepakanka viskam kam reikia. Vien šiukšles susirinkt kiek energijos sunaudot reikia. Ir ta 30 energijos, net su pelną nešančiais baldais pakaks tik vieno vaiko poreikiams, o kur dar 18? Kaprizingesniam vaikui vien žaislai suryja tris (3) žaibus, vonia mažiausiai -2, miegas -2, pamaitint ir tuolėtas po vieną (2) //3+2+2+1+1+=9// O jei vaikų 19 tai kaip gali pakakt energijos? O juk dar baubas ir šiukšlės... Kaustykis net ant visų keturių, bet be papildomos energijos vaikai laimingi visada nebus. (171 energijos tik vieno etapo norų patenkinimui, be baubo ir be šiukšlių. O norai kas penkias minutes keičias, tik miegui 15 minučių)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.16 11:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Milkaa
Milkaa
Pažengęs
jei tu siuksles renki tai viskas aisku kur ta energija metai,as siuksliu ne vienos nerenku ir nezadu rinkt man jos netrugdo ,jas ten susirenku tik tada kai buna uzduotis tarkim surinkti 30 siuksliu svao darzelyje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.16 11:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Milkaa
Milkaa
Pažengęs
na nerzinau pas mane vaikai laimingi ir patenkinti,buna ten ko nors praso jie visada ko nors prasys .cia nebuna kad jie nustotu prase vieno ar kito,zaidimams naudoju ciuozykla smelio deze,jos nepraso energijos ne vienos,kartais nusiperku koki daikta uz zvaigzdutes kuris yra naudingas kaip tarkim zaislas su kuriuo nereikia naudoti zvaigzduciu.O visa kita perku uz pinigus,na pinugu man daug kaupiasi paskaiciavau per 3 dienas galiu surinkti 18 000 slamanciu uz juos perku daiktus kurie yra vertingi,kad ir dabar vel taupau lovai retro,nes tik ji duoda didziuli plena ,ir ateis momenta skai visos lovos bus pakeistos sia lova,tai visu pirma apsiziurekit ka daroty,jo nes jei renkat siuksles savo darzeli,tai tyliu nes nesuvokiat,kad ju rinkti nereikia,nebent norit metyt zaibelius tai prasom startuokit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.17 19:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Kendixx, aš aiškiai parašiau, kad nei vieno lito į žaidimą neįdėjau ir pasiekiau tą patį, ką ir tu, su visu šiuo genocidu. O spaudimas buvo gan didelis, pav: reitingų iškraipymas (Tarp savo kaimynų buvau trečia, bet karūną gaudavau tik tada kai pereidavau į naują lvl. Ir nesvarbu, kad aš pirmaudavau 500 patirties, vos paskesnis kaimynas perėjo į naują lygį aš kaip mat atsidurdavau už jų) Du baubai reikalaujantys 20 energijos viens po kito, kaži ar pas ką tokia nesąmonė buvo? O apie kolekcijas tai ir šnekėt nesinori, vienos dalys krenta dešimtimis, o kitų visai negauni. Taip, kad gali nemokyt žaist, nes žaidimą perkandau nei kiek neprasčiau ir be pinigų švaistymo. Pradžioj buvo pagunda nusipirkt žvaigždučių, bet laiku prasidėjo cirkai, o moderatorė taip ir nesugebėjo paaiškint, nors, klausiau kelis kartus (dėl reitingų)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.17 21:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Milkaa
Milkaa
Pažengęs
reitinguose nors esu pirma pas save taipogi slankiojo tarp antros ir trecios vietos,kai tik pereina kitas kaimynas lygi is karto karuna pasikeicia,ir taip nera pastovumo nesvarbu ar tu pirmauji ar ne.O i ZAIDIMA PINIGU NEKISU tik kelis kartus nusipirkau zvigzduciu kad isigut ciuozykla ir smelio deze ir to visiskai pakanka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.18 10:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Niekada aš nepirmavau ir jei ne ta karūna tai būčiau net nepastebėjus, kad mano patirtis tik tarp geriausiųjų sarašų rodoma taip kaip yra, o žaidime ji nieko nereiškia. O į šį žaidimą neįdėjau nei lito ir tai vienintelis žaidimas kuris neturi ribų žaidimo kūrėjų gobšumui. Žaidime žvaigždutės nefiguruoja, o jų reikalauja. Ant savo pačių iškastos duobės patys ir pasimovė. Retai užsuku pas vaikus ir kiek teko stebėt, kad ir tie darželiai kur įdėta nemažai pinigėlių, stovi apleisti. Daug norėjo, bet mažai turi.// Tas slankiojimas pas mane gaudavosi, kad aš atsidurdavau trečioj vietoj po karūnos ir ją gaudavau kai pereidavau į nauja lygį...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.29 12:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


williukea
williukea
Meistras
as esu 37 lvl ir niekad sitam zaidime nepirkau zvaigzduciu nes as zinau kad jau kitam draugas.lt zaidime daug pinigu isleidau ir tebeleidziu todel sitam pazadejau sau neleist ne cento tikru pinigu ir kolkas laikausi turiu 23 kaimynus prie zaidimo prieinu kada galiu siuksliu nerenku nebent tik tam kad baubas atsirastu pora surenku vienam kambary ir uztenka baubas man irgi jau nzn kiek laiko tik raudonas ateina kai yra uzduotys nugalet 5 violetinius baubus (turiu 1) ir 5 zalius (0 is 5) uzduotis yra priimt 12 vaiku dziaugsmo turiu 446 svarbu pas kaimynus 10 geriausiu nueit dovanas paimt ten gaunu geru dalyku o seip duodu tik pigiausia slamsta vaikams karuna turejau kazkada bet pakvieciau netycia ne ta kaimyna aukstesnio lygio uz mane ateme auksa db bandau pasivyt kt uzduotys mano:
uzdirbt 20,000 del tos uzduoties nesijaudinu palieku ramybej uzdirbsiu kazkada
surinkt 5 saukstus (1 turiu) neseniai pradejau tai dar tik 1 turiu bet stengiuos kuo dazniau maitint vaikus
nuvest miegot 7 paklusnius (+) ir 7 kaprizingus vaikus (4) greit ivykdysiu
nupirkt 5 naujus kostiumus vaikams (zadu parduot kostiumus uz 300 kur turiu visiems ir perpirkt taip pigiau bus nei naujus pirkt)
pralinksmint 7 islepintus (+) ir 7 akiplesas (4) lengva uzduotis nesijaudinu
pamaitint 5 kaprizingus (2) ir 4 akiplesas (1) greit baigsiu

su kolekciju rinkimo uzduotim ilgai uztrunku bet imanoma pereit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai