Tema sukurta: 2010.03.07 20:47
Pirmas Atgal 1 2
2010.03.22 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DJgyvenimas
DJgyvenimas
Naujokas
sie metodai buvo mineti knygoje"sicret" arba "paslaptis" pavadinimu...,ja isigyt gali kiekviename knygyne...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.22 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DJgyvenimas
DJgyvenimas
Naujokas
Templar rašė:

manau , kad su tokiom knygom reikia atsargiai, beje as ju nelabai skaitau, tai nelabai ir galiu patarti. Gal biblija butu kap psichologine knyga kai kam, ziurint i jo poreikius...


na,pritariu tau,nes zmogus kuris yra linkes pasiduoti kitu itakai ir neturi apie tai nors zalio supratimo,tai jiems savarankiskai skaitant,tokios knygos kartasi gali ir pakenkti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.02 12:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


awsome
awsome
Naujokas
As tai turiu knyga "Pamilk savo liga" , manau kad visos psichologines knygos nekenkia,reikia tik pritaikyti sau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.05 17:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kutis113
Kutis113
Patyręs
nu zinovai,gal pas ka metos ar gal zinot kur gauti sia knyga Allan Pease "Klausimuose slypi atsakymai",nu visur ieskau ir visur ner
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.05 18:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Gera knyga ta, skaičiau. Bet man skolino Šiaip per visus knygynus prasieik, paklausk ar atveža, ir jei atveža tai kada.. Aš taip ėjau, bet kai kur Klaipėdoje tokių neatveža, o kai kur išpirkdavo labai greit.. Tai greičiau pasiskolinau, nei kad nusipirkau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.23 15:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


joriux27
joriux27
Naujokas
aš tai siūlyčiau forumuose paskaitinėt/ parašinėt, senesnes knygas daug kas parduoda, tik reikia pasiknaisioti giliau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.31 21:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


OnuteBirute
OnuteBirute
Naujokas
Man asmeniškai labai patinka psichologinė literatūra, tiesa nesu skaičiusi naujausių knygų, mėgstu senąją klasiką
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai