Santrauka: kas Jums yra Dievas?
Tema sukurta: 2007.02.20 16:00
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2007.02.20 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


romantike89
romantike89
Naujokas
Zinote, siais laikais nedaug kas apie tai kalba, bet vis delto noreciau paklausti, ka jums reiskia savoka Dievas, ar tikite, kad yra aukstesnioji Jega? O gal tai tik kvailiu ir nevykeliu sapaliojimai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.20 16:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


grasilda22
grasilda22
Naujokas
tikiu ,. kad yra kazkas auksciau uz mus, tik mes ji kiekvienas skirtingai vadinam ir suprantam, nesam mes vienonteliai proto bokstai yra protingesniu ir uz mus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.20 16:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laima
Laima
Pažengęs
Taip, taip ir dar karta taip. Yra aukstesne, subtilesne, absoliuto jega - Dievas. Gal mums taip paprasciau suprasti. Taciau neigti, kad jis yra tas pats kas klaidzioti tamsybese. Tai nuosirdumo ir nepaprasto ieskojimo deka gali suvokti. Taciau jis yra ir mumyse. Isiklausykim i save, isgirskim savo vidini balsa, jis pades suvokti. Tikejimas savuoju As, pasitikejimas Dievu atvers vidinio zinojimo, kitaip dar tariant suvokimo jog esam ne vieni, vartus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.20 17:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


warna
warna
Pradedantysis
man dievas tai yra kazkas gero..saule,ziedas,gele,sypsena(nuosirdi)..apskritai viskas kas gera..geru dedule kuris yra kazkur aukstai as netikiu,nors daznai uzejus sunkioms akimirkoms pasimeldziu..daznai teigiu,kad nekuo netikiu,bet tikejimas,o ypac tikejimas geriu palaiko zmogu,tad turbut toks mano pasakymas yra klaidingas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.20 17:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zvirbliukas
Zvirbliukas
Meistras
bobuciu psaka na.. ,an tai dievas kartais atrodo Mikelandzelas jis ikvepe gyvybe marmuro gabalui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.20 18:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


robertuke
robertuke
Naujokas
As manau,kad galbut yra kazkas be musu... Kazkas.. Bet nebutinai tai turi buti Dievas... Butent juo patikeciau tada, jei jis man pasirodytu pries akis... Jei jis tikrai egzistuotu... Bet tiketi Dievu, ar ne, tai yra kiekvieno asmeninis reikalas... Vieni Dievu laiko kazka, kas galbut yra visai salia , tai mums brangus zmogus, draugas, ar dar kazkas, kas mums atrodo nuostabus, kitam Dievas , tai kazkas auksciau musu, kazkas, ko zmogus neturi matyti, jausti, o tik juo tiketi,jam melstis ir pan... Dar kiti tiki daug Dievu... Taigi cia yra kiekvieno isitikinimas, mastymas, pasaulio suvokimas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.20 18:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kryziuotis
Kryziuotis
Pradedantysis
Ši tema amžina ir jos niekad neišspręsim, kol neįsitikinsim (t.y. kol nepakratysim kojų ir nenueisim patikrint ) Negalime teigti nei kad Dievas yra, nei jį visiškai nuneigti. Nors dažnai taip daroma, neišskiriant ir manęs. Ištiesų, remtis vien Darvino evoliucionistine teorema, kad žmogus susiformavo iš beždžionės ne visai galima. Trūksta svarbių grandžių, o taip pat yra abejotinų dalykų. Tačiau remtis kreacijonistine teorema manau taip pat negalime, juk vienintelis šios teoremos įrodymas - Biblija, o man tai nedaug reiškianti knyga. Nes net Kristaus gyvenimas ten aprašytas neteisingai ir nepagrįstai. Asmeniškai aš visiškai netikintis, esu ateistas, tačiau laikausi tokio požiūrio, kad gerbiu kitų nuomonę, jei jie ją sugeba bent kiek pagrįsti, o ne šaukti, kad mane dievas nutrenks, ar kad pas velnią pakliūsiu... Tad ar kiti tiki dievu ar juo netiki, čia yra jų reikalas. Aš tikiu savim ir tik savim. Įpratau pasitikėti tik savo jėgomis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.21 09:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ceburekas
ceburekas
Meistras
,,galbut zmones ir sukure dievai,bet tikrai ne tie kuriuos susikure jie patys,,.....kazkur skaiciau ir labai tixliai ir konkreciai pastebeta!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.21 16:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laima
Laima
Pažengęs
Taip, Dievo apibudinti niekas negali, tikriausiai ir niekad negales. Tai tolygu pasverti, apziureti savo siela. Visi puikiai jauciam, kad ja turim, taciau parodyti vizualiai jos negalim. Taciau jausti visa sirdim ir siela tik per skausma, gali pazinti ir atrasti savyje ji is naujo. Jei esi nuosirdus, sugebantis padeti, atjausti, stiprus savo vidiniame pasaulyje, tada dieviskumas tavyje, jo nereikia ieskoti. Gal but kiekvienas savaip ji isivaizduoja. Taciau neigti jo buvima, tas pats jog sakyti - as bedvasis. Taciau visos paslaptys visai paprastai uzrasytos pacioje gamtoje, jos mazyciuose stebukluose, kurie zavi mus kiakviena akimirka. Nutole nuo jos paslapciu, nebetikedami ir nepasitikedami patys pasiklydom. Is kur tiek daug ligu, skausmo, smurto. abejingumo ir visokiu negeroviu. Nesakau, kad viskas blogai, jokiu budu. Taciau nematyti negaliu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.21 16:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ceburekas
ceburekas
Meistras
tai sakai-per kancias i zvaigzdes?...tai kodel tas dievas tox tobulas ir geras leidzia mums taip siukslintis ..a?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.21 18:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neatsigręžk
Neatsigręžk
Meistras
Dievas dievas... tai ne koks nors atskiras individas, ar koks senukas sedintis savo soste ir is dangaus ziurintis i zeme. mano manymu (visiskai asmeniniu!), tokio dievo nera, aukstesnioji jega yra visas kosmosas, visa visata, o mes tik mazyte visatos DNR grandine.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.21 20:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ceburekas
ceburekas
Meistras
kokia ten grandine-ATOMIUKAS...davai kas maziau?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.21 21:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zvirbliukas
Zvirbliukas
Meistras
malderis>> protonas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.21 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dollz
dollz
Patyręs
man DIEWAS yra visiskai niekas,tiesiog as juo netikiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.21 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Katiara
Katiara
Meistras
netikiu dievu, kaip kad ir kazkokia nematoma jegos egzistencija... visa tai man nereiskia nieko... vat taip vat...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.22 08:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ceburekas
ceburekas
Meistras
Originally posted by: Zvirbliukas

malderis>> protonas


yra tokie dar kvarkai...tipo maziausi ir skamba gerai,bet jauciu yra dar mazesniu...beje protonas teigiamas ir sunkesnis net uz neutrona.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.22 16:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dollz
dollz
Patyręs
Originally posted by: Katiara

netikiu dievu, kaip kad ir kazkokia nematoma jegos egzistencija... visa tai man nereiskia nieko... vat taip vat...


Pilnai pritariu,nes jei jis butu tai vistik kazkas ji butui mates
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.22 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neatsigręžk
Neatsigręžk
Meistras
Originally posted by: dollz


Pilnai pritariu,nes jei jis butu tai vistik kazkas ji butui mates


ooooooo dieve, kvailesnio pasakymo negali but... mergaite, tai jeigu tu nesi macius Siaures asigalio, vadinasi jo ir nera?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.22 18:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


romantike89
romantike89
Naujokas
Originally posted by: malderis

tai sakai-per kancias i zvaigzdes?...tai kodel tas dievas tox tobulas ir geras leidzia mums taip siukslintis ..a?pagal Biblija - Dievas zmogui dave laisva valia, kaip ir kiekvienam savo kuriniui. isvada- Jis nenori koordinuoti musu veiksmu, nes suteike mums laisve
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.22 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dollz
dollz
Patyręs
Originally posted by: Chimera

Originally posted by: dollz





Pilnai pritariu,nes jei jis butu tai vistik kazkas ji butui mates




ooooooo dieve, kvailesnio pasakymo negali but... mergaite, tai jeigu tu nesi macius Siaures asigalio, vadinasi jo ir nera?


Bet gi sakau,kad Diewo nieks nera mates,o siaures asigaly seip yra amte.Tarkim,jug sniego zmogu sako,kad yra mate keli zmones,bet ar daug zmoniu tuo tiki?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai