Tema sukurta: 2009.05.19 00:59
2009.05.19 00:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Veri
Veri
Pradedantysis
Ką galite papasakoti apie Gorenje buitinę techniką? Ypač domintų šaldytuvai? Ar kas naudojate, nebuvo kokių problemų?
Bandėm domėtis parduotuvėse, bet kaip žinia, ten objektyvios info gauti neįmanoma...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.19 08:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipshai
Kipshai
Pažengęs
Mano tėvai naudoja Gorenje šaldytuvą kokie 5-6 metai ir neturi jokių problemų. Aš asmeniškai naudoju skalbyklę ir viryklę ketvirti metai ir nusiskundimų neturiu.
Nors šaldytuvą geriau rekomenduočiau Liebherr. Bet šiaip su buitine technika, kaip ir su automobiliais ar bet kuria kita technika, loterija... Gali būt vykęs pirkinys arba ne, nepriklosaomai kokio gamintojo. Be įvairiausių parametrų renkantis šaldytuvą labai svarbu, kad šaldymo kameros stalčiai būtų normalūs, t.y. ne groteliniai...
Sėkmės renkantis!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.19 09:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Mes turim viryklę. Naudojamės ir džiaugiamės. Gorenje man patinka savo išskirtiniu dizainu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.19 09:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
siulyciau perkant daiktus vadovautis principu-jei tos markes ,gamintojo pigiausias gaminys lyginant su kito gamintojo tos pacios klases gaminiu atatinka brangiausia.. jums per brangus -tai pirkite pigesni,bet supraskite ,kad pigesnis gaminys ir prastesnis...o garsiu firmu ,kartais mokame ne tik uz prekini zenkla... taigi kiekvienas prekinis zenklas turi ir puikiu gaminiu ir nevykusiu...nenusisekusiu..modeliai atnaujinami...ir netgi tas pats modelis gali buti jau su pasalintais defektais-nes jis jau senokai gamyboje...
geriau pirkti ne prekybos naujienas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.19 12:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
5 metus naudojau gorenje saldytuva ir virykle (su stiklokeraminiu pavirsiumi ir elektrine orkaite)... gaila, kad tuos prietaisus turejau palikti pardavusi buta... po to nuomavau buta- ir ten buvo gorenje technika, jokiu priekaistu... dabar naudoju zanussi saldytuva ir virykle, kuriuos paliko ankstesni mano dabartinio buto savininkai- didesnio slamsto neimanoma sugalvoti... bet aisku, kiekvienas gamintojas gali tureti idiotisku modeliu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.19 12:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
na tai pas mane zanusi..orkaite su papildoma orkaite(dvi dureles) tai nezinau ka reikia daryti daro..na nepigi..gal todel...kaip ir sakiau..ivairiu modeliu buna...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.19 15:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eglužėė
eglužėė
Naujokas
As tai jau 5 metus skalbiu su Gorenje skalbykle, tai kol kas dar ok.
o šaldytuvas mano elektrolux, sakė, kad geresnių nebūna, bet šitoje loterijoje aš jaučiuosi pralaimėjusi...lūžta, plastmasė trupa, jau blogai ir šaldo- nekokybiškas papuolė...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.19 15:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


G04Tereza
G04Tereza
Patyręs
koks skirtumas kokia etikete uzklijuota? Savom ausim girdejau, kaip "Senukuose" vyrukai klausia kazkurio vyresnio "kokias etiketes klijuot? Snaiges, Wirpool ar Gorenje?" Atspekit, koks atsakymas. Pasukit i prekybos sale ir paklauskit, ko nera saleje. Ot cia tai tikrai nustebau ir, jei kas butu man anksciau papasakojes, buciau mazu maziausiai durnium pavadinusi. Visa technika pas mus tas pats Taivanio dziaugsmas, nors niekas to ir neslepia. Beje, yra visai neblogos kinietiskos technikos, tik reikia pataikyt nusipirkt... stai todel buna mazos kainos... Tikra vokiska technika brangiau Eurais kainuoja, negu pas mus parduotuvese Litais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.19 15:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Snaige valdo o skalbykle whirpool. Su visa buitine technika ir elektros technika, yra loterija. Nepriklausomai nuo galutinio pardavejo, gali nusipirkt sh... tik vienos prekes turi pastovia tendencija (modelio, serijos broka), dazniausiai jau zinoma galutiniam pardavejui, arba igalioto serviso meistrams, o kitoms prekems pasitaiko vienkartiniai gedimai, nuo kuriu net pats geriausias gamintojas neapsaugotas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.19 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Gen04Tereza rašė:

koks skirtumas kokia etikete uzklijuota? Savom ausim girdejau, kaip "Senukuose" vyrukai klausia kazkurio vyresnio "kokias etiketes klijuot? Snaiges, Wirpool ar Gorenje?" Atspekit, koks atsakymas. Pasukit i prekybos sale ir paklauskit, ko nera saleje. Ot cia tai tikrai nustebau ir, jei kas butu man anksciau papasakojes, buciau mazu maziausiai durnium pavadinusi. Visa technika pas mus tas pats Taivanio dziaugsmas, nors niekas to ir neslepia. Beje, yra visai neblogos kinietiskos technikos, tik reikia pataikyt nusipirkt... stai todel buna mazos kainos... Tikra vokiska technika brangiau Eurais kainuoja, negu pas mus parduotuvese Litais.


visiskas melas ir smeiztas. Nedirbu senukuose, bet tikrai zinau, kad tokios praktikos niekur nera nebuvo ir but negali. Patikek, senukai nenoretu uzdaryt visu savo parduotuviu, vien del to, kad as nusipirkes saldytuva Elektrolux suzinau, kad ten Snaige, atpazines modeli, ar serijini numeri. Nusisnekejai kaip reta. Tas pats kas ant fordo uzklijuot ferrari zenkla, ir parduot uz ferrari kaina. Mastyk ka kalbi, o jei sergi paranoja, eik pasitikrint. Smeizto nereikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.19 18:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MandM
MandM
Pradedantysis
Gorneje tikrai garseja kaip geru virykliu gamintoja, skalbykles irgi neblogos, bet uz tokia kaina yra geresniu. Saldytuvai vidutines klases, nieko ten nera ispudingo, jeigu kalbame apie eksliuzyvine serija tai ten kaina tik uz dizaina, nes techninio funkcionalumo nepastebejau....

As asmeniskai naudoju AEG visa technika, neturiu jokiu priekaistu. O kas rase apie slamsta zanussi- tai yra ekonomines klases technika, tai nera ko tiketis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.19 20:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


G04Tereza
G04Tereza
Patyręs
Monarche, o man ne tas pats ar Toyota modelis rinktas Japonijoje, ar Nyderlanduose bei Belgijoje. Skirtumas yra. Brief`ai(Techn.pasas) vokiski, masinos marke Nissan ar Toyota, kilmes salis jame irasyta NL ar BE. Stai jums ir japoniska kokybe...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.19 20:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Monarchas teisus. Tikrai nusišnekėjai dėl tų etikečių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.19 22:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vilma
vilma
Pradedantysis
snaiges saldytuva naudojem ketvirti metai jokiu nusiskundimu nera ir talpus,ir kol kas negedo ko daugiau reik
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.19 23:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xxxl
xxxl
Patyręs
saldytuva gorenje fresh & cool turiu ir man patinka jau 4 metai.
gorenje skalbykle turiu nuo 1994 metu, tiesa mokejau kaip uz karve bet iki siandien sukas tik jau kaime, nes pas mane prie naujo dizaino jau netiko..


Veri rašė:

Ką galite papasakoti apie Gorenje buitinę techniką? Ypač domintų šaldytuvai? Ar kas naudojate, nebuvo kokių problemų?

Bandėm domėtis parduotuvėse, bet kaip žinia, ten objektyvios info gauti neįmanoma...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.21 14:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ramile1
ramile1
Naujokas
Aš ieškau geros, kokybiškos ir nežinau kurią firmą geriau rinktis. Mano mama naudoja Bosch, sako gera. Ankstesniuose namuose turėjau Electrolux irgi visai patiko. Patarkit ką rinktis. Ką naudojate jūs?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.13 08:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kirilas4
Kirilas4
Naujokas
Jei prekinis ženklas pakankamai žinomas, man atrodo, nėra labai didelio skirtumo, koks bus tas pavadinimas. Geriau pasižiūrėkit, kad šaldytuvas ar kita technika iš tikrųjų jums patiktų. Nebent esat girdėję apie kokių nors firmų "ligas", tačiau man asmeniškai man neteko tokios info rasti. Patys naudojam Electrolux (pirkom čia http://pigu.lt/lt/saldytuvai), tai kol kas niekuo nesiskundžiam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai