Tema sukurta: 2009.07.19 15:22
Pirmas Atgal 1 2 3 Toliau Paskutinis
2014.10.24 10:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


austejaguoda
austejaguoda
Naujokas
Gal kam teko girdėti apie vivus kažką? ar gal teko imti kreditą iš jų? kažkaip svarstau tarp vivus ir smskredito.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.31 16:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gedilaite
Gedilaite
Naujokas
Sveiki, norėjau pasiklausti ar kas nors girdėjo apie lojalumo programa dažnai skolinantis? Skamba viliojančiai, nes pirkau televizorių neseniai, o dabar jau apie Kalėdas reikia pradėt galvot..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.31 19:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kastoks
Kastoks
Patyręs
Gal kas gali ir man patarti? Žodžiu situacija tokia: Pirkinys kainuoja apie 10,000Lt. Aš turiu pusė tos sumos, taigi man reikia 5,000Lt. Nežinau ar labiau apsimoka palaukt tuos 2mėn, kol visą sumą turėsiu, ar imti paskolą? Kas geriausias sąlygas galėtu man pasiūlyti šiuo atveju?
P.s. Pirkinys automobilis, bet senesnis nei 7m. taigi paskola automobiliui netinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.22 17:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


adas252
adas252
Naujokas
Kastoks rašė:

Gal kas gali ir man patarti? Žodžiu situacija tokia: Pirkinys kainuoja apie 10,000Lt. Aš turiu pusė tos sumos, taigi man reikia 5,000Lt. Nežinau ar labiau apsimoka palaukt tuos 2mėn, kol visą sumą turėsiu, ar imti paskolą? Kas geriausias sąlygas galėtu man pasiūlyti šiuo atveju?

P.s. Pirkinys automobilis, bet senesnis nei 7m. taigi paskola automobiliui netinka.


o gal kažkas iš savų galėtų paskolinti tam laikui?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.21 10:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ina25
Ina25
Naujokas
Gedilaite rašė:

Sveiki, norėjau pasiklausti ar kas nors girdėjo apie lojalumo programa dažnai skolinantis? Skamba viliojančiai, nes pirkau televizorių neseniai, o dabar jau apie Kalėdas reikia pradėt galvot..

be abejo būna įvairių lojalumo programų, tiesiog reikia pasidomėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.28 08:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ringe
Ringe
Naujokas
vika0323 rašė:

as taip pat nelb teigiamai i juos ziuriu, pasiimt lengva, o kai reikia atiduoti nera jau taip paprasta, pati pamaciau tai savo akimis...


nėra abejonės,VISADA reikia labai realiai įsivertinti savo galimybes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.28 11:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Angelinaxx rašė:

Aš irgi nematau nieko blogo skolintis, pati skolinuosi iš x-xxxx--

Nematyk, nematyk, kai šeima sugalvojus kurt gausi špygą vietoj būsto kredito, arba maržą mokėsi du kartus didesnę už visus pažįstamus, tada galėsi ir toliau pasakot, kaip "nieko tokio" imt greituosius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.24 15:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Ringe rašė:
vika0323 rašė:
as taip pat nelb teigiamai i juos ziuriu, pasiimt lengva, o kai reikia atiduoti nera jau taip paprasta, pati pamaciau tai savo akimis...

nėra abejonės,VISADA reikia labai realiai įsivertinti savo galimybes.


Būna matai labai spalvotai, tik po to juodą ir baltą :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.31 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gakvile
gakvile
Naujokas
Visada reikia gerai pasverti ar gali sau leisti imti paskola ir tiek. Jei ji tau uzdirbs pinigu- kodel gi ne?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.01 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kapitanas
Kapitanas
Pažengęs
Mirtis alyvose.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.13 19:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


povilasag
povilasag
Naujokas
Nu jo cia lengvabudziu dabar uzaugo, kreditus graibsto ir nezino, ka su jais daryti. Jei vaikus dalintų parduotuvej ar visi ju prisipirktume kaip beprociai? Cia ta pati situacija- kreditas nera blogai, tiesiog juos taip lengva pasiimti, kad kreditas greiciau jau tampa lygus sokolado plytelei, o ne didziulei finansinei atsakomybei. Taciau tai, kad greitieji kreditai keletui kvailiu sugadino finansus dar nereiskia, kad to turime vengti kaip velnio. Paprastas ju isdavimas dar nereiskia, kad turime eltgtis neatsakingai, nes tik tokiu atveju jie gali pakenkti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.15 01:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Joa, pasakykit man dabar bent 3 priežastis, dėl ko reikėtų imti greitąjį kreditą, t.y. pasiskolinti ir po mėnesio-kito atiduoti beveik pusantro karto daugiau, negu pasiskolinta? Negi koks nors reikalas gali taip prispirti, kad taptų būtina skolintis su tokiomis žiauriomis palūkanomis, vietoje pakankamai normalaus kredito iš banko (ar nesiskolinti iš viso, o pasitaupyti ir susimokėti iš karto, be jokių palūkanų)? Niekaip nesuprantu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.15 02:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laurai
Laurai
Pradedantysis
Reik fyrmines desros, kvapniu kvepalu ir naujo mobiliako.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.15 02:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laurai
Laurai
Pradedantysis
Greitai!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.15 07:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Laurai rašė:

Reik fyrmines desros, kvapniu kvepalu ir naujo mobiliako.


Imk kreditą poną lizingą :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.16 11:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tukiukas
tukiukas
Naujokas
Aš tai manau, kad iš greitųjų kreditų nėra pats geriausias sprendimas, nes palūkanos ten milžiniškos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.20 11:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


prasymas
prasymas
Naujokas
Laba die a.as Lilija Subel asm.k.-46904130950 prasau palaukti skola uz vivus kredit nes visa vasara givinau be pinigu dabar nuo rugsejo 1dienos pradejau dirbti tai alga gausiu spalio men.ir pradesiu atid.skola.prasau palaukt aciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.07 01:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
keliautoja36 rašė:

O aš manau, kad jos nėra toks blogas dalykas, ypač sitos be uzstato. Pasiskolini ir grąžini


Paskaitinėjus - kreditas kaip ir visi. Su palūkanom ir su visais iš to išplaukiančiais permokėjimais. Geriau turėt yra kredinę kortelę, atvejams kai skubiai ir trumpam prireikia - 25d. jokių palūkanų mokėt nereikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.27 19:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


augustas25
augustas25
Naujokas
Sveiki, yra aktualu refinansavimas isiskolinusiems. Gal kas gali ką parekomenduoti? Gal teko su tuo susidurti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.03 15:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nerile4
nerile4
Naujokas
Taip, pritariu Silvijai. Jeigu yra būtinybė čia ir dabar gauti pinigų, kai ištinka kokia bėda, tarkim automobilis sugenda, o jis yra būtinas darbui, tai toks kreditas gali labai pagelbėti tokioje situacijoje. Man pačiai teko jais kartą naudotis ir nė kiek nesigailiu. Viską grąžinau laiku, tad jokių didelių palūkanų neužaugo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai