Tema sukurta: 2017.10.03 01:37
2017.10.03 01:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fasfa
Fasfa
Naujokas
Taigi važiavau magistrale Kaunas Klaipėda. Tam kad ramiau galėčiau naktį miegoti noriu sužinoti. Kažkur prie Raseinių yra įtaisytas fotikas, ir būtent toje vietoje buvo ženklas 110 kuri aš pražiopsojau. Taigi pravažiavau pro fotika ant 122 maždaug. Nežinau ar fotkino, nes radara pamačiau kai jau buvau praktiškai ant jo. Bet pasirodė kad fotkino iš nugaros, nežinau ar taip buna. Tai tiesiog norėjau sužinoti kokia tikimybė kad nufotkino. Kodėl baiminuos? Esu lapas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.03 08:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Fasfa rašė:
Taigi važiavau magistrale Kaunas Klaipėda. Tam kad ramiau galėčiau naktį miegoti noriu sužinoti. Kažkur prie Raseinių yra įtaisytas fotikas, ir būtent toje vietoje buvo ženklas 110 kuri aš pražiopsojau. Taigi pravažiavau pro fotika ant 122 maždaug. Nežinau ar fotkino, nes radara pamačiau kai jau buvau praktiškai ant jo. Bet pasirodė kad fotkino iš nugaros, nežinau ar taip buna. Tai tiesiog norėjau sužinoti kokia tikimybė kad nufotkino. Kodėl baiminuos? Esu lapas.

Nemiegosi ramiai, lauk laiško ir ruošk teises grąžinti :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.03 11:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Fasfa rašė:
<...> ir būtent toje vietoje buvo ženklas 110 kuri aš pražiopsojau. <...> Esu lapas.


Tau, kaip lapui, magistrale net 110 važiuot negalima. Tai tas ženklas nieko įpatingo, tau, reikšt neturėtų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.03 14:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fasfa
Fasfa
Naujokas
Aš tą pilnai suprantu. Aš tiesiog klausiu ar radarai fotkina 12km/h viršijimą, gal kas yra važiavęs pro tą radara
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.03 21:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Radarai fotkina 19+
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.19 02:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
DonatasSL rašė:Radarai fotkina 19+


Ne visi. Kai kuriuose iš viso nė fotikų nėra įdėta, o gal sugedę. Tiktai bėda, kad iš toliau neina suprasti, veikia tas radaras, ar neveikia. Lapų jie iš viso neskiria nuo senių, tolerancija ta pati ir bijoti nėra ko, nebent ant "juodosios ponios" užsirautų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai