Santrauka: Jaučiuosi kalta
Tema sukurta: 2015.11.13 21:03
1 2 Toliau Paskutinis
2015.11.13 21:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zuvedrax
zuvedrax
Naujokas
4metai gyvename kartu, bet iki siol jis vedes. kai pasiule kartu gyventi-zadejo issiskirti per 2 men, bet jau praejo daug daugiau laiko- as negaliu susitaikyti su tuo ir nuolatos zyziu jam apie tai-kada tu skirsiesi. Jis atrezia kad jau kalbejomes apie tai (verslo dalybos trukdo), vaiku neturi. Siuo metu nesikalbam, nes bet koks pokalbis pasibaigia mano priekaistu-kodel nesiskiri....kaip manot ar yra kazkokia kita paslaptis, kurios nezinau del ko nesiskiria ar cia jau principo reikalas del mano zyzimu.?...pradedu nekesti sio zmogaus vien del to, jog apgavo mane, bet kodel dar vis su manimi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.13 21:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
duodi įmerkt tai ir laiko, o šiaip durna, kad su vedusiu skudurus meti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.14 00:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KažkurKažkas8481587
KažkurKažkas8481587
Naujokas
Neteko su vyrais gyventi, nei vedusiais nei kitokiais che che, tai ka as ten zinau.
Bet mano nuomone zmones turi risti emocinis rysys, nuosirdumas ir atvirumas.
O tokie santykiai, kaip vedybas reikia kaulinti, tai kazkas klaikaus.
Vedybos nieko nekeicia. Bet jei moteriai to reikia, tai vyro reakcija parodo, kiek jis ta moteri gerbia ir kiek skaitosi. Butent ne vedybos, o reakcija i kito poreikius.

Vyru pasaulyje zodzio nesilaikymas yra lygu buvimui skuduru. Esant aplinkybems nenumatytoms, garbingas zmogus PATS RODYS rupesti susidariusia situacija, o jei jis to nedaro - tai tas zmogus menkysta. Pilna tokiu.
Kiek suprantu jis to nedaro, tai reiskia jam tai ne problem jis aplamai nesiskaito su jumis. Geriausia ka galit padaryt, tai siusti ji velniop jam nepalankiausiu metu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.14 13:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KažkurKažkas8481587
KažkurKažkas8481587
Naujokas
As aplamai neturiu mados automobilio plaut. Kuo nesvaresnis tuo saugiau. Kaip ir su rubais - vaikstai kaip bomzas - niekas ir nesikabina, o jei busi apsirenges kaip verslininkas tai gali koks narkomanas susigundyti uzpulti.

Zmogus matai stresuoja, nezino ka darytil. Nekenciu tokiu, gal ant tokiu uzlipus pasokinet butu faina? Parodyt, ka reiskia ziuret tik savo interesu gilintis tik i save ir nematyt kito zmogaus. Juk kai sokineji ant kito - neskauda.

Moteris kalta, kad patikejo ar pati tikejosi, bet tas vyras irgi menkysta jei ilipo i bala o dabar nezino, kaip islipti, o gal zino ir ciniskai naudojasi? Tai jau nesvarbu ar jis menkysta ar cinikas nieksas, nei vienas variantas negeras.
Bet moteris pati kalta, kad tiki zmonemis ar pati prisigalvoja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.14 16:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
FXX2 rašė:

zmones mato tik rezultata, bet kiekvienam pasiekti ta pati rezultata, reikia skirtingu pastangu ir aplinkybiu. o isvadinti tiesiog menkystomis, tai nezinau. gal zmogus irgi stresuoja ir tiesiog nenori skirtis su zmona, o rezultata matot tik kad nesiskiria. ir ka komentatorius gali pasakyti nematydamas zmogaus, ka tas zmogus isgyvena. zmones dazniausiai mato tik fizini kito zmogaus skausma. realybeje as ir pats sako atrodziau optimistas (net apakau tiesa pasakius isgirdes), kai depresija ir stresas yra pastovi gyvenimo dalis, kai net menkiausiam rezultatui pasiekti siame gyvenime tenka kalnus nuversti, kai daznai uzeina sunki depresija. ir tada tau pasako, kad tu gyveni normalu (kitu akimis) gyvenima.. kai net spintoje sakykime yra nauji rubai, bet tu net negali paziuret i ta puse. paimi pacius prasciausius batus, kur tikrai nei vienas zmogus su tokiais neitu i gatve ir sau iteigi kad jie patys geriausi nors spintoje dar desimt poru visiskai nauju batu. masina gal kokius du menesius neplauta ir ten gal jau kokie nariuotakojai apsigyveno. bet cia kitiems atrodo normalu, ar gal saknt net normaliai.. man asmeniskai tai nera normalu. nei vienas mylincia moteri turintis vyras sau to neleistu. siandien sapnavau, kad perku nauja buta ir reikia tik issirinkt, atsikeles galvoju, kas cia per sudas na tai suprantat, jei gyvenat poroje, tai visai kitas gyvenimas ir galbut tik kazkokios labai rimtos aplinkybes neleidzia susituokt, bet reikia matyt netik isorini vaizda ir rezultata.


tu bent rauki, apie ka sneki? abejoju. vaiku nera. nebent, yra vedybine sutartis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.14 21:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Na negi jum truksta tu vyru negalit koki nevedusi rast.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.15 14:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
mezmerize rašė:

Na negi jum truksta tu vyru negalit koki nevedusi rast.


VA taip. Berniukai bėgioje visur su savo sliekais kur tik įmerkt. O vargšės romantikės mergelės neturi didelio pasirinkimo, nes jų daugiau negu bernelių pagal populiaciją Lietuvoje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.15 20:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MiglėMila
MiglėMila
Pažengęs
Kai pasiūlė gyventi kartu, reikėjo palaukti tuos pora mėnesiu, kol išsiskirs.
Šaukštai po pietų.
Jam gerai taip kaip yra, dėl ko jis turėtų tai keisti?
O Tau blogai. Pradedi nekęsti jo. Teks Tau pradėti keisti gyvenimą, ne jam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.15 21:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
zuvedrax rašė:

4metai gyvename kartu, bet iki siol jis vedes. kai pasiule kartu gyventi-zadejo issiskirti per 2 men, bet jau praejo daug daugiau laiko- as negaliu susitaikyti su tuo ir nuolatos zyziu jam apie tai-kada tu skirsiesi. Jis atrezia kad jau kalbejomes apie tai (verslo dalybos trukdo), vaiku neturi. Siuo metu nesikalbam, nes bet koks pokalbis pasibaigia mano priekaistu-kodel nesiskiri....kaip manot ar yra kazkokia kita paslaptis, kurios nezinau del ko nesiskiria ar cia jau principo reikalas del mano zyzimu.?...pradedu nekesti sio zmogaus vien del to, jog apgavo mane, bet kodel dar vis su manimi?


Visų pirma- pati sutikai gyvent, kol dar neišsiskyrė, visų antra- zyzimas yra blogai, trečia-nekęsti žmogaus ir toliau tęsti santykius yra kvaila.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.16 08:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zuvedrax
zuvedrax
Naujokas
dėki už palaikymą ir komentarus. noriu patarimo, ką daryt ? nesu aš mergelė-jau subrendusi moteris su dviem vaikučiais (vienas -jo) , kai tik apsigyvenome kartu-kažkaip greita tapau nėščia.(matyt taip jis suspaudė mane). Santuokos man nereikia, man reikia, kad jis išsiskirtų-taip aš išsilaisvinčiau iš minčių.Galėčiau ramiai gyvent ir augint vaikučius ar su juo ar bejo.
O vyrų žinoma , kad yra daug nevedusių, bet meilikauti ir pažadus dalinti moka būtent tokie.
dėkui, kad dalinatės su manim mintimis-man jos visos labai svarbios.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.16 09:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
zuvedrax rašė:
4metai gyvename kartu, bet iki siol jis vedes. kai pasiule kartu gyventi-zadejo issiskirti per 2 men, bet jau praejo daug daugiau laiko- as negaliu susitaikyti su tuo ir nuolatos zyziu jam apie tai-kada tu skirsiesi. Jis atrezia kad jau kalbejomes apie tai (verslo dalybos trukdo), vaiku neturi. Siuo metu nesikalbam, nes bet koks pokalbis pasibaigia mano priekaistu-kodel nesiskiri....kaip manot ar yra kazkokia kita paslaptis, kurios nezinau del ko nesiskiria ar cia jau principo reikalas del mano zyzimu.?...pradedu nekesti sio zmogaus vien del to, jog apgavo mane, bet kodel dar vis su manimi?

Nes patogu. Mąstymas paprastas: užstatė bobai vaiką, kuri dabar niekur nepabėgs. Zyzimas nepadės, pati tik užsivedi ir dar, neduok die, visą tai mato ir tame priversti dalyvauti vaikai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.16 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zuvedrax
zuvedrax
Naujokas
Taip, daugaiu pati užsivedu, o atsako nėra. Kodėl vyrai tokie bailiai? jiems yra patogu taip kaip yra, o mes moterys vis norime geriau ir patogiau gyventi. Bet logiškai mąstant tai juk santykių kūrimas prasideda tik tuomet kai paleidi praeitį. Aš ją paleidusi, o jis ne, nes jam ir taip gerai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.17 08:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pinky
Pinky
Pažengęs
Jeigu jis yra savanaudis,tai ir nieko nepakeisi. O zizimas nuves ji dar pas kita,kuri ji paguos koks jis varksas ir kaip jam su moterim nesiseka. Ir priglaus prie savo krutines. Esu ne karta tai macius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.17 08:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
zuvedrax rašė:
Taip, daugaiu pati užsivedu, o atsako nėra. Kodėl vyrai tokie bailiai? jiems yra patogu taip kaip yra, o mes moterys vis norime geriau ir patogiau gyventi. Bet logiškai mąstant tai juk santykių kūrimas prasideda tik tuomet kai paleidi praeitį. Aš ją paleidusi, o jis ne, nes jam ir taip gerai.

Jeigu jam viskas ok, tai jis nieko ir nekeičia. Jei tau ne ok, imkis iniciatyvos keisti ir keistis. Protingi žmonės ramiai pasikalba ir viską išsiaiškina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.17 11:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KažkurKažkas8481587
KažkurKažkas8481587
Naujokas
Vyrai masto kitaip. Todel reikia kalbetis kitais zhodzhiais, kad susikalbet. Reikia vengti emocinio spaudimo, o ivardinti problemas konkrechiai. Net emocines problemas. Paaishkinti, kad jis nuvyle ir paaishkinti paskemes, kaip keisis santykiai ir jo padetis, jei nebus pokychiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.17 12:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Pončikas rašė:
duodi įmerkt tai ir laiko, o šiaip durna, kad su vedusiu skudurus meti

Taikliai ir konkrečiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.18 08:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zuvedrax
zuvedrax
Naujokas
kad vyrai masto kitaisp-tai jau faktas. Bet kam uztenka kantrybes su jais terliotis-vaje, kokios kantrios moterys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.18 08:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pinky
Pinky
Pažengęs
Reikia su jais nesiterlioti,o gyventi. Gyventi taip kad jaustumeis laiminga. Juk gyvenam tik karta. O pasirodys kad visa gyvenima kentejom. Reikia save myleti,o ne iliuzijom buti. Gal jis pasikeis,gal perauklesiu. Nebus taip. Arba supranti koks jis yra ir buni su juo. Arba visiskai keiti savo gyvenima. Ir ieskai laimes savyje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.01 23:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pavasarėjanti
Pavasarėjanti
Naujokas
Arba, keiti požiūrį į jo statusą, sau nusprendi, kad ne su štampu gyveni, ir...jautiesi gerai bet kokiom sąlygom
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.02 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
zuvedrax rašė:
4metai gyvename kartu, bet iki siol jis vedes. kai pasiule kartu gyventi-zadejo issiskirti per 2 men, bet jau praejo daug daugiau laiko- as negaliu susitaikyti su tuo ir nuolatos zyziu jam apie tai-kada tu skirsiesi. Jis atrezia kad jau kalbejomes apie tai (verslo dalybos trukdo), vaiku neturi. Siuo metu nesikalbam, nes bet koks pokalbis pasibaigia mano priekaistu-kodel nesiskiri....kaip manot ar yra kazkokia kita paslaptis, kurios nezinau del ko nesiskiria ar cia jau principo reikalas del mano zyzimu.?...pradedu nekesti sio zmogaus vien del to, jog apgavo mane, bet kodel dar vis su manimi?

Čia situacija maždaug tokia: Ji galvojo, kad jis pasikeis, o jis galvojo, kad ji pasikeis.
Jei situacija tavęs netenkina, turi kažką keist...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai