Tema sukurta: 2016.02.02 00:35
1 2 Toliau Paskutinis
2016.02.02 00:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Erniuks20
Erniuks20
Naujokas
Norėjau kuo greičiau paklaust kas tai gali būt, žodžiu tokių atvėjų per gyvenimą tebuvo 2, bet beveik pražilo plaukai. Žodžiu kai jačiuos bevilitiškai, tiesiog nereali įtampa ir visa kita namuose pradeda kristi knygos, žvakės, dingsta elektra, neseniai buvo tas antras atvėjis (tikiuosi paskutinis) kai tiesiog susipykau su artimu žmogumi ir drąskiaus iš įtampos, tiesiog katastrofa o ne vakaras, ir girdźiu krenta knygos, nu nesveikai išsigandau, ta įtampa dar tik paaštrėjo, dingo elektra, buvau vienas, nebeįsijungė kompiuteris, toks jausmas lyg mane persekiotų tuos du kartus kažkas. Nieko nebežinau tik kaip kreiptis į kunigą. Nes pradeda protas čiuožti kas tai gali būti?? Prašau atsakykite greit...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.02 03:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Sveikas, yra du variantai: 1. apsigyveno bildukas. 2. velnio apsedimas.
jei tai bildukas, na kazkokios neradusios Zemeje laimes sielos, tai jos matyt erzina ir tiek. nei tu pirmas, nei paskutinis. pamenu viena is mano psichollogijos destytoju erzindavo bildukas ir jis sake net viena karta mates. tai irgi tas pats budave. bet gal jis juokaudavo. bet kiekviena paskaita pasakodavo apie kazkoki maza vaika, kuris siausdavo jo namuose. zmogus net gert pradejo taip pat neatmetu galimybes, kad kitas zmogus miega, o jo astralinis kunas vaiksto tavo namuose, tai irgi variantas.
2. antras variantas gerokai rimtesnis. tai jau setono apsedimas, apie tai sukurti net filmai. pvz. egzorcistas. taip, cia kartais gali padeti net paprastas kunigas. bet setonas yra apsedes net popiezius, o ka jau kalbeti apie paprastus zmones. svarbiausia tada yra suvokti, kad tai yra setono darbas ir butinai tuo patiketi. kai tik patikesi, kad tai setono darbas, tai ta pacia akimirka viskas turetu liautis.
as suprantu kad baisu ir paciam yra teke susidurti su dvasiomis, kiekviena karta nukrecia siurpas. kiti jaucia salti.man tai keista, kai zmones tiki, kad jiems duodamos kazkokios pamokos. o ten sakykim pauksciams, zuvims irgi duodamos? na kazin. vienintelis skirtumas didziausias tarp visu zmoniu yra tik tarp turinciu antras puses ir ju neturinciu. aisku, kai viskas sekasi blogai, tai zmones pradeda galvoti, kad jie patys del visko kalti, bet sakykim, ar gali zmogus kaltinti save del saules uztemimo? arba sakykime, kad gime su isvaizda, kuri kitiems nepatinka ? Vargu. cia daugumas traumuoti sovietines (skurdo), o ypac posovietines santvarkos, kol dar Lietuva nebuvo istojusi i ES. ir sita kose dar teks Lietuvai srebti dar 20 metu. pasiurekit ten i kokias norveges, itales, prancuzes. kurios nebuvo traumuotos tu santvarku kaitos. tai skirtumas akivaizdus. laimingos merginos yra labai grazios, gi Lietuvoje vis dar daug nelaimingu zmoniu.
o isivaizduojat, kas yra Lietuvoje 200 ( o sovietiniais metais dvigubai tiek) mokiniu savizudybiu kasmet? tai sakykime pilnai sukomplektuota mokykla turi kazkur apie 2500 mokiniu (dabar aisku matyt dvigubai maziau), tai gaunasi, kad kas penktoje mokykloje kasmet nusizudo vienas mokinys. o sovietiniais ir posovietiniais metais - kas antroje.
taip pat ir tavo dvasia gali siauteti (man ir panasiai kaip tau buna), tai yra kai tu supyksti, energija tampa koncentruota ir ta energija kazkuria forma pasireiskia. na ta prasme cia jau veikia tavo paties dvasia. nors aisku tu save suvoki zmogaus kune, bet ji tiesiog gali akimirkai issiverzti ir kazka tokio ten sulauzyti ar sugadinti tarkim elektros prietaisus. tad tos energijos nereikia akumuliuoti, o nukreipti i darba ar dar kazkur. viena atveji esu net nufilmaves, nors pats vaizdas i kadra nepapuole, o tik zmoniu reakcija. o siaip patariu nueiti aplankyti artimuju kapus (sniegas jau nutirpes) ir jei paprasysi tai jie tau pades, manau. kuniga manau reiktu kviesti jau krastutiniu atveju, kad pasventintu namus. bandyk sudalyvauti netrikus vyksianciose uzgavenese, ten irgi vyksta tam tikras setono isvarymo ritualas. as ir kazkada jaunysteje galvojau, kad tai tik zaidimai, bet lygiai tokius pat ritualus atlieka ir tibeto vienuoliai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.02 09:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Isgerk ramuneliu arbatos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.02 10:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


apple1
apple1
Naujokas
Bet ar gali tiesiog būti taip kad tie namai n metų buvo švarūs, ta prasme tiek tvarkingumu tiek energetika, tas butas per nelyg jaukus ir blabla kad ten kažkas būtų pradėję vaidentis, o jis nemano, kur aš bebūčiau ten dedas tokie dalykai, bijau kad būsių palikęs kokį blogį pas tų žmonių nes tame bute tiesiog suvokt neina kad kažkas būt panašaus gali, dėl to manau kad kažkas seka paskuj kur beesu. Papasakojau šeimininkui kone už psychą palaikė nes tokių dalykų ten niekada nebūdavo gyveno ramiai ir tvarkingai ar gali kažkas taip imt ur užpult tą butą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.02 13:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Q
apple1 rašė:

Papasakojau šeimininkui kone už psychą palaikė nes tokių dalykų ten niekada nebūdavo gyveno ramiai ir tvarkingai ar gali kažkas taip imt ur užpult tą butą?


is kur tu zinai, kad ten daleiskim nebuvo kas nors nuzudytas? gal ten ir atrodo viskas isoriskai normaliai, o gali vaidentis, ypac jei aplinkui kur nors yra apleisti pastatai. persekioti dvasios vargu ar gali. paprastai bildukai yra labai seslus.
as siaip tikeciau (tiesiog logiskai), kad tos dvasios yra kokios nors psichines ligos del sakykime kokio nors smegenu sutrenkimo. bet kai jau keli zmones gali patvirtinti kazka panasaus, tai jau nebejuokinga.
bildukai tai jie ten tiesiog zaidzia. ten gali patapsnoti su ranka per galva, apipilti vandeniu ir t.t. prie kapiniu buna dvasios pabarbena i masinos stikla, islipus is masinos uzrakina masina (poto atrakina) ir t.t. na jiems tiesiog patinka erzinti zmones. zmones gyvena su bildukais, kai kurie net kalbasi.
o gal tuose namuose kas nors uzsiiminejo spiritizmo seansais, cia negali zinot.
gi setono apsedimo atveju viskas buna visiskai kitaip. setonas pradzioje bando sugundyti zmones, duoda turtus, pinigus, moteris, valdzia. padaro juos nuo to priklausomus. ir taip didina savo armija.
aisku tai is principo skamba juokingai, kai pagalvoji
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.04 11:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
As karta ejau parku nakti apsviesta gatve ir issijunginejo sviesos man einant . buvo nuostabu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.04 13:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Briedis1
Briedis1
Pažengęs
Tikriausiai žiurkės isiveisė jos yra protingi gyvūnai. Esu matęs kaip jos net šaldytuva atidaro be to aktyvios būna nakti , skleidžia garsus panašius į žmonių todėl manau reikia ne kuniga kviestis , o laikytis švaros ir tvarkos, nepalikinėti maisto , jeigu yra galimybė isigyti šunį arba katę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.04 22:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
peliu tai gal ir gali buti, bet ir tai kazin, nebent tik namas medinis butu. na as nesu mates, kad ziurkes saldytuva atidarytu nebent is cirko pabego.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.06 21:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Briedis1
Briedis1
Pažengęs
FXX3 rašė:

peliu tai gal ir gali buti, bet ir tai kazin, nebent tik namas medinis butu. na as nesu mates, kad ziurkes saldytuva atidarytu nebent is cirko pabego.


Gyvenau kaime esu jų prisižiūrėjęs gyvai ir žinau ką kalbu . O kas netiki tegu youtube pasižiūri ką žiurkės sugeba, nerizikuojant savo sveikata .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.08 08:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pinky
Pinky
Pažengęs
Turiu klausima autoriuj. Ar tavo gyvenime yra mires labai brangus zmogus? Apie kuri tu visada pagalvoji?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.08 08:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pinky
Pinky
Pažengęs
Turiu klausima autoriuj. Ar tavo gyvenime yra mires labai brangus zmogus? Apie kuri tu visada pagalvoji?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.08 17:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Amberlife
Amberlife
Patyręs
Shakespheare rašė:

As karta ejau parku nakti apsviesta gatve ir issijunginejo sviesos man einant . buvo nuostabu


Man irgi, tik ryte. Einu į mokyklą ir vis ta pati lempa. Aš praeinu - užsidega. Stoviu prie jos - įsijungia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.16 22:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
Labutis,jei tai kartosis, parasykit man asmeniska zinute,pasakysiu kas vyksta ir kaip to isvenkt. Nes jei apleisit gali but ne labai smagu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.16 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
Niekada nekvieskit mirusiu ir tikrai nera geras patarimas eiti i kapus atiduoti energijos kazkam. Mirusiems patiems reikia maldu,pagalbos. Aisku,jei labai mylimas zmogus buvo tai jis zinos tavo beda ir pats per sapna pades,patars.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.16 22:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
O jus daug zinot ir daug ka teisingai informuojat, Taip naminukai seslus ir nieko nenuskriaus. Na,o juodos jegos,tikrai siuo metu ypac aktyvios,paskutiniai pasispardymai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.17 00:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Airin3 rašė:

Niekada nekvieskit mirusiu ir tikrai nera geras patarimas eiti i kapus atiduoti energijos kazkam. Mirusiems patiems reikia maldu,pagalbos. Aisku,jei labai mylimas zmogus buvo tai jis zinos tavo beda ir pats per sapna pades,patars.


o galima, tarkim, issikviest gyvo zmogaus dvasia? nes man kartais atrodo kad imanoma
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.17 00:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Airin3 rašė:

Na,o juodos jegos,tikrai siuo metu ypac aktyvios,paskutiniai pasispardymai...


tai pasakykit tiksliai kada, nes prancuzams jau nusibodo laukti ! ryt, poryt, ar po keliu simtu metu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.17 00:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Neškite kudašių nuo tos juodos jėgos , nes ateis kudašius ir jus išneš pirmas kojom į duris
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.17 16:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
Kviesti is viso,niekada, nieko nereikia ir taip ju pilna,niekada neateis gera dvasia ir nezaiskit su ugnimi,nes kai pasijunks,tikrai iseisit is proto,tai ne zaidimai. Neeksperimentuokit. O Gyvu zmoniu dvasia neateis-ateis tos pacios astralines butybes,jos gali,net pasirodyti, tad nezaiskit. O jei krinta knygos,ar kas kita vyksta,yra Maksimoje 5-6 dienu zvakes,deginkit,nes sviesa jiems nepatinka ir paprasykit Archangelo Michailo,kad sugaudytu ir isvarytu tas nereikalingas jegas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.17 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
Tai priklauso nuo zmoniu...kada nustos vienas is kito tyciotis,gerbs ir gyvens harmonijoje su gamta, su artimaisiais tada blogis vis silpnes,nes mes duodam jiems jegu kurdami ta blogi,bijodami,nepasitikedami savimi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai