Santrauka: Akmenų, gėlių, medžių, gyvūnų....
Tema sukurta: 2009.08.14 03:15
1 2 Toliau Paskutinis
2009.08.14 03:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


spirgalas
spirgalas
Pradedantysis
Yra pačių įvairiausių horoskopų: akmenų, gėlių, medžių, mitų, kraujo grupės... Ar jums jie derinasi tarpusavyje? Ar kuris nors labiau atitinka charakterį?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.14 06:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ifeelpretty
ifeelpretty
Didmeistris
Mano horoskopai su draugų nesutampa. Pagal horoskopą aš jam turėčiau būti neištikima, turėčiau lakstyti po tusofkes, o jis - būti visas naminis, ramus ir pamišęs dėl šeimos. Realybėje viskas yra absoliučiai kitaip, aš savo šaulišką energiją kreipiu į visai kitokius dalykus ir esu netgi labiau naminė, šeimyniška negu jis, o jis į stabilumą anaiptol bent jau kol kas nesiveržia. Ir, būdami neva nesuderinami ženklai, mes kol kas suderame labai gražiai.

Nesakau, kad horoskopai būtų nesąmonė, bet jų interpretacijos yra gana tiesmukos. Mano charakteris tikrai daug kuo šauliškas, bet pažodžiui visų interpretacijų sau neprisitaikyčiau. kas gi dėl ženklų dermės - ja absoliučiai netikiu Viskas priklauso nuo konkrečių asmenybių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.14 08:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
na aplamai apibudinimas charakterio pagal juos tinka..o tie kasdieniai tai kartais pasikartoja,teko laikrastini Horoskopa praeitu metu netycia paskaityti ...kartojasi ju apibunimai spejimai...suprantama ka cia nauko sugalvosi kai dienu 365 ir zenklu 12...man tai labiausiai patinka toks ..-geras zenklas ,jei paukstis apdergs...;-D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.14 08:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tak
tak
Meistras
Netikiu tais horoskopais, prisitaikyt galima beveik kiekvieną-šiandien tiks vienas, rytoj kitas, bet rimtai žiūrėti į tai, na jau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.14 09:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Maždaug po sakinį tinka iš visų horoskopų. Ir net ne vien mano ženklo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.14 09:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
BURIMAS>>>>>> ;>>>>>>>& gt;>> Būrimas paprastas. Virtuvėje sugaukite tarakoną ir įdėmiai jį apžiūrėkite. Jeigu tarakonas žvalus ir sveikas, reiškia jūsų namuose kol kas viskas gerai. Jeigu tarakonas vangus, laikas pradėti rimtai auklėti savo sutuoktinį - jis (ji) jus apvalgo! Jeigu tarakonas visiškai juodas - netrukus darbe būsite paaukštintas (-a). Jeigu tarakonas rudas - netrukus jus įsimylės dailus blondinas (-ė). Jeigu tarakonas žalias - dar šią savaitę gausite valiutos (arba baudą už greičio viršijimą). Jeigu tarakonas nuolat krutina ūsus - esate judri, veikli ir labai energinga asmenybė, ilgam nenustygstanti vienoje vietoje. Jeigu tarakonas iškart apmirė - esate linkęs (-usi) pafilosofuoti. Jeigu tarakonas atrodo nustebęs - aplinkiniai jūsų tinkamai neįvertina. Jeigu tarakonas išsigandęs - mokate siekti užsibrėžto tikslo. Jeigu tarakonas ryškiai mėlynas, su briedžio ragais ir kažką veblena žmogaus balsu - šiandieną tikrai per ilgai buvote saulėkaitoje. Dabar tarakoną išmatuokite. Jeigu tarakonas mažesnis negu 1cm - esate šeimyniškas žmogus. Jeigu tarakonas didesnis negu 3cm - jums dar viskas prieš akis. Jeigu tarakono ūsų (abiejų) ilgis atitinka jūsų nosies ilgį - esate labai smalsus (-i). Jeigu vienas tarakono ūsas daug trumpesnis už antrąjį - netrukus jums pasitaikys dar viena puiki (bet ko gero jau paskutinė) galimybė. Jeigu tarakono plotis toks pat, kaip ir jo ilgis, reiškia tai blakė. Dabar tarakoną paleiskite. Jeigu jis bėga tiesiai - tikrai sulauksite šviesesnio rytojaus. Jeigu tarakonas nubėgo į kairę - greitai jūsų laukia jaudinantis susitikimas. Jeigu tarakonas nubėgo į dešinę - daugiau dėmesio skirkite savo tiesioginiam darbui ir, be abejo, viršininkui. Jeigu tarakonas netrukus grįžta prie jūsų - o, jūs labai įdomi asmenybė! Jeigu tarakonas niekur nebėga - jis negyvas. Tik negaudykite kito tarakono! Būrimą teks pakartoti po trijų dienų, geriausia per pilnatį, netoli tekančio vandens (nepamirškite virtuvėje atsukti čiaupą).

P.S. cia ne mano ..tai copy -paste.;-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.14 12:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Man tai čia nesąmonė, nesąmoningai žmonėms visas tas šlamštas įteigia, kokie jie trėtų būti, kad atitiktų tą nupieštą vieno ar kito ženklo stereotipą... Žmogaus charakteris labiau priklauso, nuo aplinkos, kurioje jis augo, draugų ir pan... Kas per nesąmonės su tais horoskopais, visi kaip pamišę: „Va, aš Ožiaragis, Petriukas Vėžys, viskas, nebedraugausiu su juo, nes mūsų horoskopai nedera!" :// Nesąmonės kažkokios
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.14 12:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Mystic,super testasReikes pabandyti,jei kur pasigausiu tarakona
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.14 12:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
Elara rašė:

Mystic,super testasReikes pabandyti,jei kur pasigausiu tarakona


sekmes, tik laikykis nurodymu grieztai...;-DDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.14 12:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vasarinė
vasarinė
Pažengęs
mystic rašė:

BURIMAS>>>>>> ;>>>>>>>& gt;>> Būrimas paprastas. Virtuvėje sugaukite tarakoną ir įdėmiai jį apžiūrėkite. Jeigu tarakonas žvalus ir sveikas, reiškia jūsų namuose kol kas viskas gerai. Jeigu tarakonas vangus, laikas pradėti rimtai auklėti savo sutuoktinį - jis (ji) jus apvalgo! Jeigu tarakonas visiškai juodas - netrukus darbe būsite paaukštintas (-a). Jeigu tarakonas rudas - netrukus jus įsimylės dailus blondinas (-ė). Jeigu tarakonas žalias - dar šią savaitę gausite valiutos (arba baudą už greičio viršijimą). Jeigu tarakonas nuolat krutina ūsus - esate judri, veikli ir labai energinga asmenybė, ilgam nenustygstanti vienoje vietoje. Jeigu tarakonas iškart apmirė - esate linkęs (-usi) pafilosofuoti. Jeigu tarakonas atrodo nustebęs - aplinkiniai jūsų tinkamai neįvertina. Jeigu tarakonas išsigandęs - mokate siekti užsibrėžto tikslo. Jeigu tarakonas ryškiai mėlynas, su briedžio ragais ir kažką veblena žmogaus balsu - šiandieną tikrai per ilgai buvote saulėkaitoje. Dabar tarakoną išmatuokite. Jeigu tarakonas mažesnis negu 1cm - esate šeimyniškas žmogus. Jeigu tarakonas didesnis negu 3cm - jums dar viskas prieš akis. Jeigu tarakono ūsų (abiejų) ilgis atitinka jūsų nosies ilgį - esate labai smalsus (-i). Jeigu vienas tarakono ūsas daug trumpesnis už antrąjį - netrukus jums pasitaikys dar viena puiki (bet ko gero jau paskutinė) galimybė. Jeigu tarakono plotis toks pat, kaip ir jo ilgis, reiškia tai blakė. Dabar tarakoną paleiskite. Jeigu jis bėga tiesiai - tikrai sulauksite šviesesnio rytojaus. Jeigu tarakonas nubėgo į kairę - greitai jūsų laukia jaudinantis susitikimas. Jeigu tarakonas nubėgo į dešinę - daugiau dėmesio skirkite savo tiesioginiam darbui ir, be abejo, viršininkui. Jeigu tarakonas netrukus grįžta prie jūsų - o, jūs labai įdomi asmenybė! Jeigu tarakonas niekur nebėga - jis negyvas. Tik negaudykite kito tarakono! Būrimą teks pakartoti po trijų dienų, geriausia per pilnatį, netoli tekančio vandens (nepamirškite virtuvėje atsukti čiaupą).



O su kitais gyvunais nera? Neturiu tarakonu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.14 12:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
me ...ten nebuvo nurodyta ..kitokiu variantu..na matomai retas gyvis tokiu visokiu variaciju turi-prasme pozymiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.14 12:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ifeelpretty
ifeelpretty
Didmeistris
man labiausiai patiko: "Jeigu tarakonas netrukus grįžta prie jūsų - o, jūs labai įdomi asmenybė!"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.14 12:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SUMMERJAM
SUMMERJAM
Pradedantysis
is tikro priklauso nuo nuo horoskopo rusies....kaikurie atitinka kiti iswis i lankas....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.14 13:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Steel
Steel
Meistras
ifeelpretty rašė:

man labiausiai patiko: "Jeigu tarakonas netrukus grįžta prie jūsų - o, jūs labai įdomi asmenybė!"


Aha, sitas tai geras saunus tarakonas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.14 13:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
ifeelpretty rašė:

man labiausiai patiko: "Jeigu tarakonas netrukus grįžta prie jūsų - o, jūs labai įdomi asmenybė!"


na jei idomi tai idomi..prie ko cia tarakonas...;-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.14 13:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ifeelpretty
ifeelpretty
Didmeistris
mystic rašė:

ifeelpretty rašė:



man labiausiai patiko: "Jeigu tarakonas netrukus grįžta prie jūsų - o, jūs labai įdomi asmenybė!"




na jei idomi tai idomi..prie ko cia tarakonas...;-)


tarakonas puikiai įvertina pašnekovo savybes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.14 13:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vandenis
Vandenis
Meistras
Kiekviename horoskope atrandu bent po sakini, kuris tinka butent man. Bet taip ir negali buti, kad tiktu visas horoskopas nuo pradzios iki galo, juk visi vandeniai, liutai ar mergeles nera visiskai vienodi. Tada ir gyventi neidomu butu, jei tebutu tik 12 asmenybiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.14 13:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taciturn
Taciturn
Pažengęs
Jei kas liecia, apie asmenybiu apibudinimus, tai gan daznai pastebiu sutapimu. O, kas del tu horoskopu seimai, tai ten jau seniai buvo pasakyta, kad daugumoje laikrasciu tiesiog atsiseda zmogus ir pagal nuotaika suraso.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.14 15:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rebel
Rebel
Patyręs
aš kartais kokį horoskopą kaip anekdotą paskaitau, nes visiškai apie orą o kiek teko skaityt įvairius savęs apibūdinimus, tai vienas sakinys tinka, kitas nebe...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.14 17:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ermintruda
ermintruda
Pažengęs
o man tai kazkaip sutampa (bent jau su tuo kur draugs.lt yra) per daug jeis netikiu bet pasiskaitineju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai