Santrauka: kabinimas
Tema sukurta: 2018.05.10 21:58
1 2 Toliau Paskutinis
2018.05.10 21:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Opa6
Opa6
Naujokas
Sveiki,
esu 23 m vaikinas iš Vilniaus. Norėčiau rasti bendraminčių, kurie irgi norėtų eiti kartu kabinti merginų :D esu drovus, pačiam prisiversti užkalbinti nepavyksta, žinau jog daug kam taip yra. draugai turi antras puses todėl jie atkrenta, todėl ieškau žmonių, kurie norėtų tai daryti ir kartu tobulėti :D esu porą kartų tai daręs gatvėje, tačiau labai sunku prisiversti, kažko baisu :D :D
Ar būtų norinčių? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.12 17:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valcas
Valcas
Naujokas
Bandyk gal Airino kursus praeit. Manau tikrai uždominuosi po jų visas Vilniaus paneles )) sėkmytės!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.13 13:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Opa6
Opa6
Naujokas
Valcas rašė:

Bandyk gal Airino kursus praeit. Manau tikrai uždominuosi po jų visas Vilniaus paneles )) sėkmytės!


na airinas tai čia ne pavyzdys bet faktas kad taip galima susirasti šaunią merginą. o ką pats siūlai, geriau per draugas.lt rašinėtis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.14 21:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
nesuprantu kaip jus siais laikais nerandat merginu, turit telefonus, masinas, inerneta, realiai bunant 16-25 metu siais laikais nerast merginos turetu but neimanoma, net droviausios merginos bando susirast joms patikusius vaikinus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.14 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Opa6
Opa6
Naujokas
fxx8 rašė:

nesuprantu kaip jus siais laikais nerandat merginu, turit telefonus, masinas, inerneta, realiai bunant 16-25 metu siais laikais nerast merginos turetu but neimanoma, net droviausios merginos bando susirast joms patikusius vaikinus.


aš manau, kad tos visos technologijos tik labiau trukdo susipažinti negu padeda. kad ir pvz. per facebook chatini su draugais ar bet kuo, gyvo kontakto nėra. internetu tu neužmegsi ryšio, bendravimas yra ,,negyvas".neturėtum viso to gyvai bendrautum, visi žinom, kad gyvai viskas vyksta kitaip kitas dalykas merginos internete gauna daug dėmesio, todėl turi kažkuo labai nustebinti. asmeniškai realybėje sulaukiu gerokai daugiau dėmesio negu visokiuose tinder ar draugas.lt kiek esu bandęs. tam tikrų dalykų rašinėjantis nėra įmanoma perduoti, kūno kalba perduodama apie 70 proc informacijos bendraujant, verbališkai gerokai mažiau, o chatinant išvis turbūt nieko
todėl ir galvoju, kad gyvai yra geriau susipažinti, tik keista, jog neatsirado norinčių, kurie tai norėtų daryti. turbūt visi turi puikias panas ir nėra vaikinų, kurie jų neturėtų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.16 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Opa6
Opa6
Naujokas
fxx8 rašė:

gi jums sakau, jusu tiesiog nepasirinko, tai nera skirtumo ar vienas kabinsi ar penkiese su gauja nepasirinko ir tiek. technologijos padeda, net ir visiskai sugriuvusi masina net ir ta padeda, nusipirk uz 100 euru masina ir pamatysi kad padeda, nereikia net masinos uz milijonus. jaunam be masinos islaikyti mergina ganetinai sudetinga, nebent jau pati mergina labai isikabinusi. buvo du mano klasiokai jie vieninteliai turejo labai senas masinas, o kartu ir merginas.

mano vienas nezinau net kaip pavadint ar klasiokas ar grupiokas turejo visiskai nesveika sena masina, tai mes melsdavome kad tik anas mergos nesusirastu poto pats isigijau tokia pat, praveziau mergiote kuri buvo mane pasirinkusi kai dar buvau be masinos (bet su kuria taip niekad ir nepradejom draugaut), tai uz poros dienu mane paliko, atseit nesaugiai veziau, kazka tokio paspango

ir nebutinai masina, gali but motociklas, motoroleris ar panasiai. bet pirmiausia viska lemia isvaizda, jei isvaizda bus prastene nei vidutine arba mazo ugio, tai nepades jokios masinos normaliai merginai. kitoms tai aisku sueina belenkas.


tikrai išvaizda ne viską lemia. pažiūrėk kokių baisių būna vaikinų o šalia dailios merginos lemia pasitikėjimas savimi, komunikabilumas, vidinės savybės, humoro jausmas. ir mašina irgi nėra kažkas tokio, aišku pliusas bet nėra lemiamas.
o bendraminčio ieškau, kad būtų drąsiau, kartais reikia šiek tiek paspausti, jog užkalbintum
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.16 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Opa6
Opa6
Naujokas
jei nepasitikėsi savimi tada iki kabinimo net neprieisi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.17 00:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Opa6
Opa6
Naujokas
jei pavyks prisiversti pabandysiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.17 00:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Opa6 rašė:

fxx8 rašė:



nesuprantu kaip jus siais laikais nerandat merginu, turit telefonus, masinas, inerneta, realiai bunant 16-25 metu siais laikais nerast merginos turetu but neimanoma, net droviausios merginos bando susirast joms patikusius vaikinus.




aš manau, kad tos visos technologijos tik labiau trukdo susipažinti negu padeda. kad ir pvz. per facebook chatini su draugais ar bet kuo, gyvo kontakto nėra. internetu tu neužmegsi ryšio, bendravimas yra ,,negyvas".neturėtum viso to gyvai bendrautum, visi žinom, kad gyvai viskas vyksta kitaip kitas dalykas merginos internete gauna daug dėmesio, todėl turi kažkuo labai nustebinti. asmeniškai realybėje sulaukiu gerokai daugiau dėmesio negu visokiuose tinder ar draugas.lt kiek esu bandęs. tam tikrų dalykų rašinėjantis nėra įmanoma perduoti, kūno kalba perduodama apie 70 proc informacijos bendraujant, verbališkai gerokai mažiau, o chatinant išvis turbūt nieko

todėl ir galvoju, kad gyvai yra geriau susipažinti, tik keista, jog neatsirado norinčių, kurie tai norėtų daryti. turbūt visi turi puikias panas ir nėra vaikinų, kurie jų neturėtų


Kai viduje tuscia- tai aisku nepades joks internetas, nei technologijos. Nes jei nera ka pasakyt, tai nera. Belieka tiketis, kad kazkokia panele susivilios pagal kuno kvapa. Susiuostys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.20 00:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Opa6
Opa6
Naujokas
šiandien buvau centre, po muziejus vaikščiojau bet nepavyko prisiversti užkalbinti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.20 09:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Tai padnoškę pakišk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.20 13:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Išrankūs? Nejuokinkite gulinčio! Pasikėlę metrai tik tai ir geba, daugiau apart matavimo daugiau nieko nemato. ne šioj vietoj įdomumas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.20 14:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Opa6
Opa6
Naujokas
nesu labai isrankus, bet aisku noriu simpatiskos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.20 19:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Nors Cicinas ir Vėjuotos zemliakas, bet tik jam tokias dainas ir dainuoti Jis dar ir dabar neišsirinkęs kažkoks neapsisprendęs. Greičiau jo sūnus apsiženys, kol jis apsispręs. Matyt, vis tiek suvalkiečio kraujas kažkur prasimuša, bet ne toj vietoj taupo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.23 00:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Opa6
Opa6
Naujokas
tai tikrai niekas nenorit?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.23 11:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Opa6
Opa6
Naujokas
anksčiau mokykloje ir universitete gaudavau pakankamai merginų dėmesio, bet tokios kokios norėjau nesudominau, tai merginos mane rinkdavosi, tik aš nenorėjau su bet kokia prasidėti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.23 19:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Opa6 rašė:

anksčiau mokykloje ir universitete gaudavau pakankamai merginų dėmesio, bet tokios kokios norėjau nesudominau, tai merginos mane rinkdavosi, tik aš nenorėjau su bet kokia prasidėti

Bandyk su bernais, su tom mergom visai neįdomu, pavyzdžiui, Vėjuotai su mergom nuobodu, su mergom nieko įdomaus nenuveiksi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.23 23:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oman
Oman
Naujokas
baikit jūs, šiandien vėl mieste buvau, nu neišeina nors tu ką
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.23 23:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Jei netinka miestas, važiuok į kaimą, pavyzdžiui, ten visokios gegužinės ir pan. tik per vėlai užsimanei, nes dabar gegužinės tik po mėtų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.24 01:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Opa6
Opa6
Naujokas
šmaikštuolė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai