Tema sukurta: 2015.03.18 14:23
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2015.03.18 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Camerunas
Camerunas
Pradedantysis
esu paprastas nuosirdus vaikinas ieskausi panelwes is vln nerukau negeriu,sportuoju sdau pokol kas nedirbu,bet cia neturetu būti tokia beda klad kaip sakoma nepatiksciau paneles jei ka susirasciau darba nu myleciau gerbciau ,saufgociau buciau istykimas nuyopsirdus panelei jei nori kuri pabendrauti arba tada seip kartu laisvalaiki leisti tai p[arasykite i mano nr lauksiu beje myliu ir tikiu i dieva,nusivesciau i konferencijas pasiklausiti dainu:)malonu butu mano,jei tureciau drauge inai man viskas būti,ir manau reikia gerbti moteris mano nr kestutis jhei ka parasykite mano nr kestutis 86 06 73 689.maloniaui lauksiu moteris,nes jus nepatikesite kiek as neturiu laiko paneles jau ė metus be jos issiskiriau potio buvau uzsidares sacvije todel kas sergu genetine lyga psorioaze zvyneline,ir galvoju kad jokia neziures i mane bet tika isejau is ligonines ė kartus gyl;ejau,jei nori tiksliau suzinoti mano lygos diagnozes uzeikite i puslapi Google psoriaze zvyneline,kairiukscio gatyve 2 ligonine darmatovenerologijos skyrius:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.18 14:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Camerunas
Camerunas
Pradedantysis
paparasciausiai nusibodo būti vienam o kartu sukurtum,e mielia seima,ir taip toliau,jei kuri noretum su manim,aisku ,net neisivaizduoju kaip kai surasiu panele as ja mylesiu,man ira savo gerbimas toks dalykas principas jei myleti tai mtyleti viena panelee nes esu istykimas sau ir moteriai esu ozirafgis zodiakas jei kuriai parasiau tai parasyk ir prisistatyk arba paskambink
ir kas ira per daluykas kad as kvailas buvau kaip gyvenau dabar apsikeiste 1000laipsniu kamopu mano gyvenimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.18 15:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
mda...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.18 16:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Rimtas vyras,mergaites imkit ir mylekit

Kazkodel primine sita:

https://www.youtube.com/watch?v=drwvPO1JG9w
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.18 16:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nekantrus75
Nekantrus75
Naujokas
Idomei interpretuoja...carmageddon'as... Religija. ...
Kiek skaiciau vaikinas uzsimine kad MYLI ir TIKI Dievu! kur jis parase religija?
Jei labai rimtai ziureti i Dieva, kaip i moksla tai galimi varijantai "tikejimas', Teologija - tai mokslas< ir religija. Lietuvoje visi yra kataliku religijos taciau, kiek susiduriu su dauguma, tai jie netiki!!! arba tiki pavirsutiniskai.....
Bet as ne apie tai....., nukrypau,...... as apie tai, kad Viespats tikrai pades!!!! pades geriau pasijausti, meldziantis pades susirasti drauge, ir viskas bus tik gerai!!!! As To neabejoju!!!!
Del Tavo ligos, zvinelines....., siuolaikiniai mokslininkai jos neisgydo....., bet alternatyvus Holistai kazkaip ja isgydo, nagi pasidomek daugiau apie tai . Zinau argumentus, tai paveldima liga ir bla bla bla, bet yra faktu kur ji isgydoma, ir aplamai paveldimumo ligas galima panaikint. Paskaityk Lietuviu kalba isleistas Mijaldos spaustuves Liptono knygas. Tai DNR ir kamieniniu lasteliu nobelio premijos lauriato knygos, jis teigia, kad lastele keicia aplinka, ir jei aplinka gera, pozityvi tai keiciamas DNR!!!!
Ar supratot!!! Ka iki siol sake mokykloje, kad DNR nieks negali pakeist yra paprasciausiais nezinojimas!!! Gali Tu savo liga isgydyti. Jei gerai atsimenu apie sios ligos zmoguje sukelejus ir zmogaus elgesi, tai Tu esi mielas ir labai jatrus zmogus, daug pergyveni savyje, netgi galima sakyti griauziesi, o tai baudi save ir savo kuna. Ar nepastebejai, kai susijaudini tos vietos parausta? Sumazint visa liga galima nuraminus prota, pradejus medituot ir uzsiimant joga, kalbant mantras ir atliekant kita dvasine veikla.....
Buk Laimingas!!! Buk laimingas ir vienas ir su antra puse, as pazystu daug poru, kurie gyveno iliuzijoje ir galvojo bus laimingi kazkada, ir kuo toliau tuo dazniau pykosi....., veliau issikyre....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.18 17:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Nekantrus75 rašė:

Sumazint visa liga galima nuraminus prota, pradejus medituot ir uzsiimant joga, kalbant mantras ir atliekant kita dvasine veikla...


kokią mantrą autoriui reikia kalbėt ? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.18 17:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Nekantrus75 rašė:

Buk Laimingas!!! Buk laimingas ir vienas ir su antra puse, as pazystu daug poru, kurie gyveno iliuzijoje ir galvojo bus laimingi kazkada, ir kuo toliau tuo dazniau pykosi....., veliau issikyre....


vienišų žmonių laimingų nebūna, tai tik iliuzija moterys be vyrų vysta, o vyrai be moterų - kvailėja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.18 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Nekantrus75 rašė:

Kiek skaiciau vaikinas uzsimine kad MYLI ir TIKI Dievu!


neįmanoma mylėti to, ko neturi, tai tik iliuzija (arba šizofrenija)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.18 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Nekantrus75 rašė:

zvinelines....., siuolaikiniai mokslininkai jos neisgydo...


nereikia eit pas mokslininkus, reikia eit pas daktarus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.18 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Nekantrus75 rašė:

Ka iki siol sake mokykloje, kad DNR nieks negali pakeist yra paprasciausiais nezinojimas!!!


jei DNR nesikeistų ir nemutuotų, tai gyvi organizmai šioje Žemėje liktų neevoliucionavę per amžius. tai logiška. kas čia tau tokių niekų prikalbėjo, kad mokyklose to moko?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.18 21:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Camerunas
Camerunas
Pradedantysis
ka jus snekate kolegos,jeigu jus sirgtumete ja suprastumete.kas neserga nesupras,man gydytojei tyk padeti gali del jos,o nea visiskai isgyditi,beje as kai surasiu drauge,arba inai suras,mytlesiu gerbsiu ir stenksius nesipykti,o jei susipiksiu tai bus retai nes as pagarba sau turiu bei visom nbesvarbu kokia moterim,o del jusu sizofrenijos tai atleiskite jau duok dieve kad pas jus protas prasvesetu,as nea koks sizofrenikas,as vaikinas norintois myleti ir buti mylimas suprantate gal zmones,kas gi nenori myleti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.18 21:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Camerunas rašė:

ka jus snekate kolegos,jeigu jus sirgtumete ja suprastumete.kas neserga nesupras,man gydytojei tyk padeti gali del jos,o nea visiskai isgyditi,beje as kai surasiu drauge,arba inai suras,mytlesiu gerbsiu ir stenksius nesipykti,o jei susipiksiu tai bus retai nes as pagarba sau turiu bei visom nbesvarbu kokia moterim,o del jusu sizofrenijos tai atleiskite jau duok dieve kad pas jus protas prasvesetu,as nea koks sizofrenikas,as vaikinas norintois myleti ir buti mylimas suprantate gal zmones,kas gi nenori myleti?




Tau reiktu kreiptis pas psichologa ir kuo greiciau.Kuri moteris noretu bedarbio,odos ligos ir dar su galva akivaizdziai problemos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.18 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
Num tiksliai Donce sako ir isvis keisti man tokie zmones...sakai kad gerbtum panele ir t.t bet tai cia privalomas dalykas,o tu pateiki kaip koki savo pliusa...
Skamba taip:as ligotas bedarbis ir nieko merginai pasiulyti negaliu-kas nori su manim draugauti?

Tu pats jau esi sukoncentraves demesi i savo minusus-jai tu sakytum,kad su tu neleisi merginai nuobodziauti,esi veiklus aktyvus-megsti keliauti ar esi Romantikas,megsti tokia ar anokia muzika,sportuoji ar domiesi politika,esi entuziastingas ar turtingas,gal pasventes savo gyvenima kovai pries bada ir jieskai bendraminciu ir t.t zodziu kazkas kas uzkabintu...
kazkas kas tavyje turetu patikti merginoms-kazkas ka galetum joms duoti-tuo tarpu tu pamini tik tikejima i Dieva ir tai is pasisakymo atrodo kad vos ne sektantas koks...
Tai ka tu realiai galetum suteikti merginai,to ko nesuteikia kiti?kodel ji turetu su tavim buti ir leisti laisvalaiki?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.18 22:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Camerunas
Camerunas
Pradedantysis
o ka galetume ido,mu tu pateikti ir suteikti,jus galvojate kad siuliti tai reikskia jei esi nea turtingas nieko pasiuliti negali tai merginai nesmagu butu su manimi,smagiau su rukanciu gerenciu prasmirdusiu kokiu kuris einame isgerti ar dar kaip kokiu eime kur pabuti,jei jus materialisttai tai manaiu ir liksite jeis,o as realistas ,ir beje susirasiu su laiku nereikia man patarimu galvojau patarsite,o cia ligoniu isvadino,dievas manua jums teisejas bus o nea as sekmes gyvenime vistiek uz jus melsius jam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.18 22:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Camerunas
Camerunas
Pradedantysis
tai manai kad visom absoliuciai ta odos lyga rupi manua nea kur ira ligonine ten tika isejau,ten ir ieskosiu tokios koks as o jus galite mane keikti smerkti kiek norite,as tiesiog paklausisiu ka gero galitre pasakyti kai nematete gyvenime nieko tokio,idomus jus pasiulisite masina gera nama keliones pinigu maisus ir laimingi busite manau klistate kas turtingi zmones tie nea visi turtingi beje nea piniguose manau ;aime ira ,o viduje sirdi supratime,ir bendravime,nu neman kazka sakyti gi jus rotingi as durnelis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.18 22:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Camerunas
Camerunas
Pradedantysis
ir rasykite ka jus norite as bent meile nuosirdizia galesiu pasiuliti,bent jau ir kaip sakote mazai pinigu,isidarbiunsiu su laiku cia nea problema,o jei nea tai neturesiu drauges ir tiek,bet tikiuosi tikejimas pades surasti man ja,ta vienintele.man 10 100 nereikia uztektu vienois su kuria nugyvenciau visa gyvenima,galite ant manes varyti ir psihiniu ligoniu vadinti as nekreipiu demesio tikejimas pades gerai kad jus vunderkindai tada
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.18 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Camerunas
Camerunas
Pradedantysis
kodel leisti laisvalaiki turetu,man sakete parasyti,todel kas bendrayutume,visur eitume seip praleistume smagiai laika visur zygiai keliones ir taip toliau bet ka as jum turiu sakyti ka as daryciau sup anele susitikes idomus zmones jus kaip zurnalistai kokie
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.18 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Camerunas
Camerunas
Pradedantysis
nereikia kman jusu pasakymu ir nuomoniu sekmes gyvenime ir tepadeda jum dievas prasveses protas,gal jus taip visus iprate vadinti ligoniais gyvenime nezinau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.18 22:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
O kam tau ta merga,kur ja desi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.18 23:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
carmageddon rašė:
neįmanoma mylėti to, ko neturi, tai tik iliuzija (arba šizofrenija)


Žmogaus tu ir negali turėti. Tai reiškia, kad meilė nėra?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai