Tema sukurta: 2014.12.11 19:20
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2014.12.11 19:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MayItBe
MayItBe
Naujokas
Sveiki, ieskomi siekiantys tikslo, darbstus ir vykdantys nurodytas uzduotis kosmonautai. Pas mane tikrai yra ka veikti, keturios vistos ir nemazai akmenu. Pagrindinis reikalavimas - nekirsti mazu medeliu :) Prisijunkit, bus smagu ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.11 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaimietė
kaimietė
Meistras
MayItBe rašė:Sveiki, ieskomi siekiantys tikslo, darbstus ir vykdantys nurodytas uzduotis kosmonautai. Pas mane tikrai yra ka veikti, keturios vistos ir nemazai akmenu. Pagrindinis reikalavimas - nekirsti mazu medeliu :) Prisijunkit, bus smagu ;)

Ieskanciu tokiu nariu labai daug,- CV deti cia...Juokauju...Paprasciausiai rasykite, jei esate tokie geri ir protingi, kokiu mes ieskome. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.11 22:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Urmoniki
Urmoniki
Naujokas
Jo jo pas viena jau padirbejau kol ismete, uz gera darba , medziu nekirtau o kuriau, gaminau vistas kuriu bose 4 dienas nesugebejo paimti is sandelio. Buti bosu smegenu reikia. Dabar pataupysiu auksa savo ekspedicijai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.11 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaimietė
kaimietė
Meistras
Urmoniki rašė:
Jo jo pas viena jau padirbejau kol ismete, uz gera darba , medziu nekirtau o kuriau, gaminau vistas kuriu bose 4 dienas nesugebejo paimti is sandelio. Buti bosu smegenu reikia. Dabar pataupysiu auksa savo ekspedicijai.

Nereikia visiems klijuoti etiketes, jei vienas vadovas pasitaike be smegenu. :) Taip. kaip yra besmegeniu zaideju, taip pat yra besmegeniu vadovu,- rizikuoja abi puses. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.12 00:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ako
Ako
Patyręs
Šiaip tai pravartu pasižiūrėt kelintoje vietoje ekspedicija pagal tai ir matysi ar verta likt joje ar ne, nes tai parodo kokie nariai ir koks lyderis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.12 02:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liudesiuke1
liudesiuke1
Pradedantysis
Ako rašė:

Šiaip tai pravartu pasižiūrėt kelintoje vietoje ekspedicija pagal tai ir matysi ar verta likt joje ar ne, nes tai parodo kokie nariai ir koks lyderis


na zinai nesutinku su tavim :|nevisada kaltas lyderis.. as buvau 23vietoj bet besmegianei kosmonautai kirto 1 kircio medzius lb greit nusiritom i 390vieta nes visiems neuteko darbo tai pasalinau 2 db radau kitus is draugas.lt tai kapstomes po biski db i virsu...tad geriausiai kvest ka nors is kaimynu nei ieskot ir imt ant ringdon....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.12 06:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MayItBe
MayItBe
Naujokas
Lyderis dar ne viskas, cia komandinis darbas, be geros komandos lyderiu nebusi Apie 10 val. galesiu priimti nauja 6 nari, busim kazkur top 20-30 poziciju sarase, tad paskubekit prisijungt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.12 10:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Katukas61
Katukas61
Didmeistris
Mano komanda 19.Truksta vieno nario.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.12 11:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MayItBe
MayItBe
Naujokas
oi, buduli, nusvilpei viena nari is panoses D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.12 19:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


robin
robin
Pradedantysis
Mielai pereiciau, ir skaityti moku ir kenkeja nesu, pakliuvau i komanda, kur protingas vadas susikviete tik galvojancius apie save, tik... nuo sausio 12 iki 19 isvaziuoju, kompa vesiuos tik nezinau kaip ten veiks WiFi-ajus, reikia garantiju, kad busiu priimta, o tai gaila kiek idejau i savo gal "ekskomanda"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.12 19:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaimietė
kaimietė
Meistras
robin rašė:
Mielai pereiciau, ir skaityti moku ir kenkeja nesu, pakliuvau i komanda, kur protingas vadas susikviete tik galvojancius apie save, tik... nuo sausio 12 iki 19 isvaziuoju, kompa vesiuos tik nezinau kaip ten veiks WiFi-ajus, reikia garantiju, kad busiu priimta, o tai gaila kiek idejau i savo gal "ekskomanda"

Jeigu ismes- mielai priimsiu. Savaite laiko nieko neatsitiktu- likusi komandos dalis padirbetu ir viena. :) Man svarbu, kad narys butu protingas. Reitingas man nieko nereiskia,- cia ne Mis'iu konkursas, cia komandinis zaidimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.12 19:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Urmoniki
Urmoniki
Naujokas
Mielieji, gal kas galite patarti kaip uzmegsti rysi su komandos kapitonu. Ieskau sigituxxxxxx , gal kas turi drauguose. Padekite ,prasau!!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.12 19:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


robin
robin
Pradedantysis
O ka? reikia, kad ismestu, deja, neismes, o pati negaliu iseiti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.12 20:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaimietė
kaimietė
Meistras
Urmoniki rašė:
Mielieji, gal kas galite patarti kaip uzmegsti rysi su komandos kapitonu. Ieskau sigituxxxxxx , gal kas turi drauguose. Padekite ,prasau!!!!

Skaiciau, kad cia is visu socialiniu portalu susirinke, o toks pseudonimas galetu is one.lt buti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.12 21:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liudesiuke1
liudesiuke1
Pradedantysis
gal kas noretu prisijungt prie mano komandos? reikia 1 zaidejo, mielai primciau protinga bei galinti gerai dirbti komandoj susidomejai rasyk i pm
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.12 21:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


robin
robin
Pradedantysis
Ko gero neimanoma, as irgi visais imanomais budais ieskau Jovitėle, mano sunėnas niekaip nesuranda Neriux, gal skelbiam atskirą temą "PAIEŠKA"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.12 22:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaimietė
kaimietė
Meistras
robin rašė:
Ko gero neimanoma, as irgi visais imanomais budais ieskau Jovitėle, mano sunėnas niekaip nesuranda Neriux, gal skelbiam atskirą temą "PAIEŠKA"

Galima pabandyti, bet kazin ar skaito Foruma. kiek pasiziuriu- vis tie patys keletas aktyviai skaito, raso, komentuoja. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.17 21:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MayItBe
MayItBe
Naujokas
Vis dar ieskau 1 nario kaimiete, gal radai ir turi atliekamu? Aisku, tik darbsciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.17 21:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Audryne
Audryne
Pradedantysis
As irgi noreciau surasti savo kapitone pseudonimu(-as-)geras prieme i savo komanda,o pati nieko nedaro,buvo 5,dabar 3,o naudingumo koefic,pas juos 0.ir ka patarsit daryti? skaldau akmenis,bet kaip tapti asistentu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.17 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MayItBe
MayItBe
Naujokas
Reik cia ieskot mokanciu skaityt, nes kitaip kaip loterija, nezinia, kada pasiseks D
Audryne, asistenta skiria komandos vadovas, jei pas tave jis nieko nedaro, eiks pas mus Pas mane visa komanda aktyvi ir skaityti moka, truksta tik vieno nario
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai