Santrauka: Ieškoma jaunų psichologų, mistikų, mitologų, filosofų ir kitų sričių tyrinėtojų.
Tema sukurta: 2011.03.19 20:24
Pirmas Atgal 1 2
2011.07.03 14:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serpent
Serpent
Moderatorius
Beaton rašė:

visos mokslo sritys kuriose nera religijos.


mitologija - mitai, didziaja dalimi apie dievu zygdarbius :)
filosofija - bent koki Platona pavartyk. Galesi irodinet, kaip jis neige pvz koki Demiurga :)
psichologija - zmogus visad artimam kontakte su religija, aktualu ir ateistam - jie tokie nebutu, be religijos :) o ir vaikysteje kalamos "tiesos" ir dogmos daro itakos, tad vel susiduriam su religija.

nesamones kliedi brol :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.03 15:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Beaton rašė:

visos mokslo sritys kuriose nera religijos.


kas čia per norai gyventi be Dievo ;) aš suprantu kad mane ignoruoja, bet jau kai patį Dievą ... tai nėr žodžių :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.03 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Beaton rašė:

Filosofija neige betkokius žmoniu isigalvojimus apie nuotikius dievu pasaulije mitologija yra istorija kuria užrasė su paiskinimais kaip dievu nuotikius o psichologija nelabai matau kad kažkuo sietusi su religija. Bet tiesiog manau kad religija stabdo žmoniu mastyma nes juk dauguma taip ir galvoja : Juk dievas viska sukųre kam čia dar kažka galvoti ir jei ne naturfilosofijos pradidinkai turbut nebutu dabar kitu mokslų. Todel ir sakau kad viskas sueina į viena tašką


o tai pala pala.. o tai kas pirma atsirado? višta ar kiaušinis? tu man tik į šį asakyk ir viskas
ups, sena tema
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 12:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Medullas
Medullas
Naujokas
Ir aš į tą pačią temą, tik papuoliuau į šiukšlynėlį ,,kompiuteriniai pamąstymai" , sutinku vienam jokių šansų, bet be Dievo deje man kaip astralo tytinėtojui nei per žingsni.O teologija tai reiktų tobulinti ir tobulinti:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 12:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Medullas
Medullas
Naujokas
Taip tai dar labai svarbu: žmogus kilo iš beždžionės, o žmogus sukurtas pagas Dievo atvaizdą.Nu geras gaunasi ir Dievas iš bež.....ui.Jusų žiniai prieš 15 metų specialiai domėjausi Čarlio Darvino likimu.Žiurim ką turim (vartau užrašus:) Žodžiu Dievas apdovanojo šusra 25 metai pragaro +25 metai skaistyklos.Ir visai nesenai su leninais ir hitleriais pagaliau gyvena išsvajotame rojuje.Taigi už savo teorija gavo praktiškai 50 metų kalėjimo.Tiesa sugrudus visus trys gudročius į vieną vietą (po labai ilgų maldų:) leninas ir hitleris žiauriai sumušė čarlį, net nosį sulaužė.Už tokią mano kvailą idėja man buvo ikirsta nuodėmėlė už neatsargų elgesi.Dabar stengiuosi tokių nesamonių nedaryti:)O ar višta ar kiaušinis teks pačiam atsakyti pasiskaičius ,,kompiuteriniai pamąstymai šiukšlinėlyje:))))))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 17:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Beaton rašė:

Filosofija neige betkokius žmoniu isigalvojimus apie nuotikius dievu pasaulije


Tau tikrai 20 metų? Kiek klasių baigei? :) Tik du žodžiai be klaidų :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Medullas
Medullas
Naujokas
Taip taip 15 metų išvyso neėmiau plunksnos.Gal susistyguosiu po kiek laiko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
slapyvardyje (avatare) irgi berods klaida
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 21:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Medullas
Medullas
Naujokas
Na gerai įkalbėjot, kai kitą kartą lisiu į eterį su pamąstymais, ieškosiu rašytojos, kad suredaguotu.Gal yra talentinga moteriškė tiklalapyje, kad sustiguotu ir stilistika ir,kad pats supraščiau O apskritai rašymas dievo dovana.Jei Tau dievas davė penkis talentus, Tu stengsies ir susikursi dešimt.Jei davė tris, stengsies ir susikursi penkis.Bet jei davė vieną talentą, tai tu užkasi boso pinigus į žemę.Smalsu kiek pinigų esti užkąstu žemėje.Gal pabandykit suprasti antrą blyną: pinigai,verslas,verslo idėjos MedumasTen išviso pamiršau perskaityti)))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 21:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Medullas
Medullas
Naujokas
Na Medumas kažkaip turėtu pagal Alkoną reikšti šerdis, stuburo smegenis.O mediumų gali būti galybė.Nesunkiai ir pats gali tapti Tris savaitęs nevalgai ir Tu jau matai, dvi savaitęs Tave uždaro visiškai tamsiame ,visiškai izoliuotame nuo garso kambaryje.Ir tu jau girdi.O jei ir nevalgai ir tamsus kambarys kartu Tu jau ir girdi ir matai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 22:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Medullas
Medullas
Naujokas
Meistras Carmageddon .Ar pseudo mokslą išviso galima paversti pinigais.Ten iš Jungtinės Karalistės gal geriau matosi?Ši trumpą verslo planelį pateikus Aukščiausiam Visagaliui Dievui Kūrėjui.Tas nieko neatsakė, bet šypsojosi plačia šypsena.O tai jau gaslima teigti, kad ši idėja gali turėti kažkokį tesinį.Paimkim realų faktą.Prieš keletą metų praskrido ateivių lėkštė ir pasijungė prie karinio serverio ir užprogramavo visų atominių galvučių paleidimą.Viskas suveikė iškirus prezidento kodą. Taigi galvučių galybė ir prie kiekvienos kodas.ir viską atkodavo.Taigi mūsų programavimas žaisliukų žaidymas.Galima apsisaugoti sukuriant išprincipo naują procesorių.Kadangi sukurti prireiktų milijonų investicijų tai kurybinioam patentui ate Ir assusas klausimas ar apsiimtu tokiam projektui sukurti.Taigi procesoriaus principas taip arba ne,Tai jei 14 taip ir vienas ne sakykim monitoriuje užsidega raudona lemputė,pas Tave turbūt led pikselis Panašiai veikia visa visata kartu su visomis superinėmis civilizacijomis. O jei išvyso atsisakyti taip - ne.Imam Paprasčiausią simbolį skrituliką.Ir viršuje padarom nedidelę duobutę, bet butinai į vidų (apendiksiiuką)Tai bus vienetas.Ant viršaus dedam naują skrituliuką ir duobutę pasukam truputi pagal laikrodžio rodyklę.Tai bus dvejetas .Taigi vis dedant skrituliukus ant viršaus ir vis pasukant duobutę, gaunasi skaičiukai iki 10.Dedam ant viršaus ir toliau gausis raidė a, ant viršaus vis pastumiant duonbutę žemiau suvarom visas raides.Taigi tų simboliųkų susidarys tukstančiai ir kiekvienas kažką reikš.Dabar paimam compiuterio ciferblatinio laikrodžio strėlytęs.Skaitykim padarytas lazerio.Sukam į dešnę lazeriuką:nuskaitymas ir įrašymas naujų simboliukų.Sukant sekundinę lazerinę strėlytę altga- trinimas, analizavimas ir panašiai.Ateiviai sakykim pagavo idėją.Bet nėra kaip valdyti.Nes operatyvinė atmintis skrituliukas ir kietas diskas milijardai skrituliukų.Va ir išviso nėra atievių taip ir ne skanavimo.Aš net įtariu ,kad galima lazeriuką talpinti kietaljame diske. Sakykim internete galima rasti Nasa tinklalapį.Ir jame atskirai kordinatės Vyriausiojo Technologo.Aš anggliškai nemoku.Bet gal Anglijjoje yra kosminių tyrinėjimų mokslinė labaratorija.Va ten Vyr. technologas su malonumu išklausytų projekcijos" Taip tai į Mėnulį rušia robotuką su filmavimo funkcija. ir mes visi per itera matysim jo kelionę.Aha užsisvajojot Užtenka bumtekėti kelis failiukus lazeriukų į robotuką ir jau neišku ką mes ten matysim .O kokie pinigai veltui sudegs. Tegyvuoja pseudo mokslas))))))))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.11 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Medullas, čia ne aš tuos meistrus prirašau.. parašai kažkiek žinučių forume ir atsiranda.. nesuprantu kam tai reikalinga.. su mielu noru visada būčiau Naujokas
šiaip , jeigu atvirai, tai nieko nesupratau ką ten tiek daug prirašei.. visiškai nieko.. man dabar sunkus metas ir turiu apsispręsti ką daryti, bet tempiu ir tempiu gumą.. viena mano dalis susijusi su svarstyklėmis ir priimti sprendimus man yra labai labai keblu ir sunku.. kartais norisi mesti monetą ir žiūrėti ką skiria likimas..
P.S. dėl niko atsiprašau, nežinojau tokių žodžių apie stuburo smegenis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.11 18:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Unworldly
Unworldly
Naujokas
Taip taip medullo jau nebėra.Gal kad iš šiuklynėlio persikėliau į pseudomokslą? Mano mergina pareiškė, kad tai šiukšlių dėžė ir tikrai niekas neskaito, tiesiog gėda buti savartyne bomžu.Deje aš išvyso negaunu informacijos apie žemę Nes kaip mat įkazino ir milijonierius.Loterijos skaičiukus surašai Vikinge ir ptrobleemos pasibaigė.Va apie astralą tai visiškai patikima informacija.Na ir kaip pasidaryti pinigų ir astralo .Va ir buvo bandymas itikinti jus astralinėmis technologijomis bendrai, visomis jėgomis sukurti astrale kiekienam po compiuteriuką.Draugas klausėsi mano nuotykius astrale ir ištraukęs knygą Silvija Brawne ,,Gyvenimas anapus" pareiškia astrale nėra tv, radijos ir compiuterio.Pas mane compinė priklausomybė ,aš kuoktelsiu rojuje bejo.Po penkiu metų prašymų maldavimų, daug paslaugų teikomo dievams ( nuo jaunystės gralio iki atostogų programos su visais žemės pribumbasais) Gavau leidimą kiekvienam Lietuviu rojuje po kompiuteriuką, bet tik žemės technologijos.Aš baigęs KKA pedagoginį skyrių.Ir sugalvojau visų forumo kompiuteristų pagalba :visą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.11 19:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Unworldly
Unworldly
Naujokas
compiuterinę sistemą sukurti.Pradžiu pradžia:žeme pasikartoja ir astrale Ir pvz Mezon severis pasikartoja toje pačoije vietoje.Reikia statyi savo serverį šalia gal lazeriu sujungti serverius.Po to statyti lazerinę patranką, bet vietoje lazerio leisti radio bangos gabaliukyti.Kadangi Modemai dirba radiobamngomis mes budami rojuje pagausim spindulį ir vėl statom serverį su mezono antenomis Ir 4G tiklas puskis kiek nori kekviename kompiuteriukyje.Bet laptopas 4 metai ir sugedo( Va ir užsisvajojau ateivio planšelytę pritaikyti mezzonui.Svarbiausia pats likimas atsiuntė tokia chaliava: gal po 10 metų jau Windaus 7 internete nepasileis.Omes tik iš Linkomanijos: Windaus 10 HQ ir susiinstaliuojam.Po 50 metų jau instaliusim Windaus 2051 Tik iškyla keletas nesklandumų Lietuvos rojuje apie 55 milijonus sielų.Kiekvienas paims po 4-10 planšečių tai jau mažiausiai 200 milijonų vartotojų.Na ir kaip turėtų atrodyti mūsų serveris žemėje prie mezono serverio.Ojei po 5 metų mezonas pastums serverį įkitą kambarį, ar naują galigesni pastatis.Kol kas nėra idėju numatyti ryši su žemės serveriu mažiausiai 100 metų.Dėl to matyt Dievas ir davė nors teoriškai pabandyti sustiguoti tinklus.Bet jau rojuje tai jus brolyčiai pavarsit Draugas.lt serveris su visa instaliaciją jau stovi rojuje mano stiklinėje piramydėje prie nedidelės sūrios jūros.O šalia 5 km kalnas. Na čia net Rūointojėkis pritupė.Kalnas apledėjo ir ant jo galima čiužinėti)Rojuje 100 procentų visų žemės dėsnių.Tiek to pavargau....)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.12 01:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
žmogau, ar viskas gerai su tais "astralais"? labai jau padrikos mintys.. reiktų susirūpinti..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.12 10:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Unworldly
Unworldly
Naujokas
Taigi,jau ne tvarkoje,mano compe ei isio,neiisto 20 poziciju klaidu, o Widausai7 peistaliavimas 200lt,neturiu ,Taigi Ate matyt ilgamlaikui.Isijuge letele buy irsiulo uz 75baksus,kybo ateivis uz bizi ubaude
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 21:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Snapas
Snapas
Pažengęs
Beaton rašė:

Filosofija neige betkokius žmoniu isigalvojimus apie nuotikius dievu pasaulije mitologija yra istorija kuria užrasė su paiskinimais kaip dievu nuotikius o psichologija nelabai matau kad kažkuo sietusi su religija. Bet tiesiog manau kad religija stabdo žmoniu mastyma nes juk dauguma taip ir galvoja : Juk dievas viska sukųre kam čia dar kažka galvoti ir jei ne naturfilosofijos pradidinkai turbut nebutu dabar kitu mokslų. Todel ir sakau kad viskas sueina į viena tašką


Jeigu Dievas viską sukūrė, tai mums lieka darbas išmąstyti, kam Jis visa tai sukūrė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai