Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Imunosafe winter tabletės N30

IMUNOSAFE winter
Kompleksinis imunoreguliatorius

Maisto papildas

Kasdieniame gyvenime, o ypač šaltuoju ir darganotu metų laiku, kai visi aplinkui čiaudi, kosti, blogai jaučiasi, mus supa milijonai bakterijų ir virusų. Nuo jų apsaugoti gali stiprus imunitetas. Artėjant peršalimo ligų sezonui dar nesusirgus pats tinkamiausias laikas pasirūpinti savo organizmo imuniteto stiprinimu. Apie imunitetą buvo žinoma jau senovėje. Dažnos ir baisios epidemijos, nusinešusios daugybę gyvybių, padėjo žmonėms pastebėti labai svarbų dalyką – ne visi žmonės per epidemijas susirgdavo. Vėliau buvo atlikta daugybė tyrimų, kurių metų ištirta, kad už organizmo apsaugą atsakingas imunitetas.
Imunitetas (lot. immunitas – „išsilaisvinimas“) – tai apsauginė žmogaus organizmo reakcija į neigiamus veiksnius, tarp jų ir virusus, bakterijas bei kitus patogeninius mikroorganizmus. Žmogaus imuninė sistema atpažįsta iš išorės patekusius mikroorganizmus ir kovai su jais mobilizuoja įvairias kraujyje ir audiniuose esančias imunines ląsteles.
Kai kurioms ligoms, o ypač peršalimo, būdingas sezoniškumas. Jos prasideda rudenį ir užsitęsia iki vėlyvo pavasario. Sergamumas šiomis ligomis padažnėja todėl, kad atvėsus, esant permainingiems ir darganotiems orams organizmo imuninė sistema nusilpsta, organizmas tampa pažeidžiamas. Taip susidaro palankios sąlygos plisti ligų sukėlėjams. Šaltuoju sezonu žmonės praleidžia daugiau laiko uždarose patalpose, mažiau valgo šviežių daržovių ir vaisių, todėl organizmo imuninė sistema negauna jai reikalingų vitaminų ir biologiškai aktyvių medžiagų. Todėl šiuo metu ypač svarbu didinti natūralų organizmo atsparumą infekcijoms.
Moksliniais tyrimais patvirtinta, kad imuniteto aktyvumui ypač svarbu, kad organizmui nestigtų vitaminų, mineralų bei antioksidantinių medžiagų. Nustatyta, kad dėl šių medžiagų trūkumo mažėja imuninis atsakas, didėja rizika susirgti įvairiomis ligomis. Norint sustiprinti imunitetą rekomenduojama sportuoti, vėsesniu oru tinkamai apsirengti, vengti žalingų įpročių, valgyti tinkamai suderintą, pakankamai vitaminų, mikroelementų ir kitų organizmui būtinų medžiagų turintį maistą.
Žvarbiuoju metų laiku „Gamtos namai“ rekomenduoja vartoti kompleksinį imunoreguliatorių IMUNOSAFE winter. Šio maisto papildo sudėtyje esančios medžiagos vitaminas C, cinkas, rausvažiedės ežiuolės šaknų milteliai, raudonosios pušies žievės ekstraktas bei kitos biologiškai aktyvios medžiagos veikia kompleksiškai, turi teigiamą poveikį organizmo imuninei sistemai. Tai įrodo ne vienas atvejis.
1535 m. prancūzų tyrinėtojo Žako Kartje (Jacques Cartier) laivas įšalo Šv. Lauryno upės žiotyse ir ekspedicija turėjo praleisti žiemą laive. Kadangi šviežių vaisių ir daržovių nebuvo, žmonės greitai pajuto vitamino C trūkumą ir ėmė sirgti skorbutu. Žmonės dėl išsekimo pradėjo mirti. Tačiau keliautojus išgelbėjo draugiškai nusiteikę indėnai – jie parodė, kaip išsivirti gėrimą iš spygliuočių medžių (pušų ir kedrų) žievės ir spyglių, turinčių daug vitamino C ir kitokių biologiškai aktyvių junginių.
1951 m. prancūzų mokslininkas Žakas Maskelje (Dr. Jacques Masquelier) tyrinėjo arbatos, pagamintos iš spygliuočių, sudėtį ir išskyrė aktyviąsias medžiagas. Aktyviųjų medžiagų kompleksas pavadintas piknogenoliu. Jis pasižymi ypač stipriomis antioksidantinėmis savybėmis, apsaugo organizmo ląstelių membranas, todėl jos tampa atsparesnės įvairiems pažeidimams. Piknogenolio poveikis stiprėja vartojant jį kartu su vitaminu C ir cinku [4].
Pušies žievės ekstraktas – pasaulio mokslininkų ištyrinėtas ir dėl savo įvairiapusių teigiamų savybių itin vertinamas augalas. Raudonosios pušies (lot. Pinus massoniana) žievės ekstraktas turi aktyviųjų medžiagų, kurios mažina uždegimą. Jos normalizuoja imuninių ląstelių aktyvumą ir taip sustiprina imunitetą.
Paprastasis erškėtis (lot. Rosa canina) – tai daugiametis krūmas, dažnai augantis visoje Lietuvoje. Erškėtuogių sėklos – vertinga vaistinė žaliava. Manoma, kad šis augalas, auginamas jau daugiau nei 3000 metų, kilo iš Mažosios Azijos. Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, persai erškėtrožę augino ne tik kaip dekoratyvinį augalą, tačiau plačiai naudojo medicinoje ir kosmetikoje. Liaudies medicinoje šis augalas vartojamas gripo ir peršalimo ligų profilaktikai ir gydymui. Erškėčio vaisiuose yra daug vitamino C (daugiausia miškiniame erškėtyje), vitaminų B1, B2, E, K, karoteno. Augalas vartojamas kaip vitaminu C organizmą papildanti priemonė, svarbi imunitetui stiprinti.Rausvažiedė ežiuolė (lot. Echinacea purpurea) – tai iš Šiaurės Amerikos kilusi žolelė, geriausiai žinoma kaip imuninės sistemos stiprintoja. Ežiuolė skatina žmogaus imunines ląsteles kovoti su bakterijomis ir virusais. Vartojant ežiuolę kraujyje padaugėja medžiagų, aktyvinančių imunitetą, yra stiprinamos apsauginės organizmo reakcijos [2]. Taip pat ežiuolė padeda iš organizmo pašalinti toksinus, aktyvina medžiagų apykaitą, veikia antibakteriškai ir mažina uždegiminius procesus [3].
Klasikinės imunitetą reguliuojančios medžiagos vitaminas C ir cinkas padeda didinti organizmo atsparumą, gerina bendrą organizmo būklę. Vitaminas C apsaugo ląsteles nuo neigiamo patogeninių mikroorganizmų poveikio, todėl padeda išvengti peršalimo ligų arba palengvina jų eigą. Cinkas palaiko imuninių ląstelių augimą, stiprina organizmo imuninį atsaką virusams ir infekcijoms [1].

Sudėtis: maltodekstrinas, L-askorbo rūgštis, lipnumą reguliuojanti medžiaga mikrokristalinė celiuliozė, kvercetinas, paprastojo erškėčio (Rosa canina) ekstraktas 4:1, raudonosios pušies (Pinus massoniana) žievės ekstraktas, rausvažiedės ežiuolės (Echinacea purpurea) šaknų milteliai, dažiklis (susidedantis iš stabilizatoriaus hidroksipropilmetilceliuliozės, dažiklio titano dioksido, drėgmę išlaikančios medžiagos glicerolio, dažiklių geltonojo geležies oksido, raudonojo geležies oksido, juodojo geležies oksido), cinko oksidas, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, stearino rūgštis, magnio stearatas, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis. Vienos tabletės masė – 0,731 g (± 5%).

Vartojimas: gerti po 1 tabletę per dieną. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas: UAB „Biosola“, Molėtų g. 16A, Didžioji Riešė, 14260 Vilniaus r.,
tel. (8 5) 246 96 51. Kilmės šalis – Jungtinė Karalystė.
www.gamtosnamai.lt

Šaltiniai:
1. Sempertegui, F. et al. Effects of short-term zinc supplementation on cellular immunity, respiratory symptoms, and growth of malnourished Equadorian children. Eur J Clin Nutr, 50(1): 42-46, January 1996.
2. Goel V., Lovlin R., Chang C. et al. A proprietary extract from the echinacea plant (Echinacea purpurea) enhances systemic immune response during common cold // Phytother. Res. – 2005, 19, p. 689–694.
3. PDR for Herbal Medicines.
4. Kilham, Chris. OPC: The Miracle Antioxidant. New Canaan, CT: Keats, 1997.

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai