Tema sukurta: 2013.08.01 08:15
2013.08.01 08:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pumpuriukass
pumpuriukass
Pažengęs
Gal kas paprastais žodžiais paprastai galit paaiškint tas visas subtilybes apie individualios veiklos pažymą. vmi tinklapį ten parašyta taip, kad nekažką ir supratau. Man įdomu, kiek tas daiktas (pažyma) kainuoja? Kokius mokesčius ar ką reikia mokėti, kai jau turi ind. veiklos pažymą? Kiek laiko ji galioja ir pan? Kokius dokumentus reikia turėti su savimi, kai eini pasiimti tos pažymos (asmens tapatybės kortelę, sodros pažymėjimą ar dar ką)? Ar reikia pildyti kažkokį žurnalą, kai turi tą pažymą ir pan.? Ar viskas priklauso nuo veiklos kurią vykdau? Aš tarkim tik skambinu žmonėms ir kviečiu atvykti į įvairias konsultacijas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 09:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
eini į VMĮ ir viską išsiaiškini
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 09:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Nueini su pasu, pasakai kokia veikla užsiimsi, išduoda nemokamai, vėliau moki pati sodrai kas mėnesį ar kas tris,pildai žurnalą, renki čekius, o metų gale deklaruoji pajamas vmi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 09:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pumpuriukass
pumpuriukass
Pažengęs
Kokius čekius? Aš nieko neparduodu, aš tiesiog skambinu žmonėms ir kviečiu į konsultacijas, net konsultacijas ne aš vesiu, o kitas žmogus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 10:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
tikslint vis tiek tau reiks viska VMI, o siaip as pats uzsiiminejau tuo. Daug popierizmo, mazai pinigu, dar daugiau galvos skausmo. Mokesciai eina sodrai ir VMI. Sodrai, kazkaip buvo 6.?? lito uz kiekviena darbo diena, VMI fiksuotas menesinis mokestis ir tie nelemti 72 litai PSD. Suma sumarum, jeigu per menesi uzdirbi 5000 litu, mokesciam ivairiem atiduodi apie puse (cia kai tas verslo liudijimas su nuolaida buvo, kai nuolaida dingo, dar brangiau gavosi). Tik vat dabar galvoju, ar tas mano buves verslo liudijimas skiriasi is esmes nuo tavo paminetojo individualios veiklos pazymejimo. Turbut skiriasi. Visgi panele, vienas kelias...i VMI
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 12:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
pumpuriukass rašė:

Kokius čekius? Aš nieko neparduodu, aš tiesiog skambinu žmonėms ir kviečiu į konsultacijas, net konsultacijas ne aš vesiu, o kitas žmogus.


Tai tada tau nereikia ir pažymos. Nes kiek supratau tau moka tas, į kurio konsultacijas kvieti tu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pumpuriukass
pumpuriukass
Pažengęs
Piktaskeksas rašė:

pumpuriukass rašė:



Kokius čekius? Aš nieko neparduodu, aš tiesiog skambinu žmonėms ir kviečiu į konsultacijas, net konsultacijas ne aš vesiu, o kitas žmogus.




Tai tada tau nereikia ir pažymos. Nes kiek supratau tau moka tas, į kurio konsultacijas kvieti tu?


Aš taip irgi įsivaizdavau, bet man sakė, kad turėsiu išsiimt individualios veiklos pažymą, todėl ir parašiau čia, galvojau gal kam teko susidurt su tokiais dalykais ir galės paaiškint man kaip ir kas. Bet reikės dar darbe išsiklausinėt visko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panelexx
Panelexx
Pažengęs
Nesivelk i abejotijnas draudimo kompanijas ar firmas panasias.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
Tai čia turbūt kažkokios produkcijos platinimas, mokymai ir t.t., bent iš konteksto taip atrodo, kam oficialiai kaip ir reikėtų, kad būtų deklaruojamos pajamos ir t.t., bet praktiškai nekažkas taip daro
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.10 17:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MRsDiana
MRsDiana
Pradedantysis
Mane taip pat domina individualios veiklos pažymėjimo išsiėmimas. Ar išsiimant šį pažymėjimą reikia ir įmonę oficialią iš kart steigti? Ir jei taip, ar aš galėčiau viską pati susitvarkyti? Įmanoma rasti info internete apie tai, smulkiai, kaip ir kas, kokių dokų reikia ir pan.? Šitoj nuorodoje Individualios įmonės (IĮ) steigimas galima pamatyti, kad kaina už tai, kad Tau profesionalai (turbūt kokie teisininkai) padėtų įsisteigti iį labai brangiai kainuoja.. Tai gal nelabai paprastas žmogus pats gali ją susikurt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.11 09:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Veiklos pažymėjimą gali išsiimt kad ir dienai ir mokesčiai nedideli (berods 9 proc.?). Jeigu neorganizuoji kažko ypatingai rimto, čia pats geriausias variantas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai