Santrauka: APSILANKYKITE: http://evelinaaleksiunait.wixsite.com/evealeksdesign
Tema sukurta: 2016.11.29 21:12
2016.11.29 21:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


evedesign
evedesign
Naujokas
INTERJERO DIZAINO + GRAFINIO DIZAINO PASLAUGOS LIETUVOJE
Apsilankykite:
http://evelinaaleksiunait.wixsite.com/evealeksdesign
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.18 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skelbimai2
Skelbimai2
Naujokas
Norime užsisakyti biuro interjero ir grafinio dizaino paslaugas www.brandoffice.lt, nes girdėjome daug gerų atsiliepimų ir gavome darbų pavyzdžių su specialiais pasiūlymais ir pritaikymu prie mūsų stiliaus, spalvų ir kitų poreikių. Kokių rekomendacijų turėtumėte, kalbant apie grafinius sprendimus biure?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.25 10:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerdunka222
gerdunka222
Pažengęs
Man atrodo mes patys galime būti labai puikūs dizaineriai, ir pinigų sutaupysime. Aš derinau sau svetainės kambarį, dėliojau kas tiktų, visi aksesuarai, žaliuzės diena-naktis ir viskas gavosi puikiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.25 11:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
gerdunka222 rašė:

Man atrodo mes patys galime būti labai puikūs dizaineriai, ir pinigų sutaupysime.


Kiekvienas durnius mano, kad yra protingesnis už visus ))

Nors, jei žmogus domisi, dešimt metų skaito vertingus tam skirtus žurnalus ir knygas (tikrai ne parodijų ir kičo rinkinį "Salon"), tuomet visko gali būti.

Įsimintinos frazės, vieno didžiausių autoritetų modernioje architektūroje "simetrija gražu idiotams", "kreivė patinka avinams" ))

evedesign rašė:

INTERJERO DIZAINO + GRAFINIO DIZAINO PASLAUGOS LIETUVOJE

Apsilankykite:

...


Daugelis pavyzdžių atrodo jau tiek matyti prieš 10-20 metų, lyg būtų kopijos - atsivertei gerą žurnalą, nuplagijavai 1:1 ir jau "dizaineris". O vienas, "interjeras Dubajuje", tai labai susijusio interjero kavinė buvo Vilniuje įrengta prieš 40-50 metų (dabar vargu ar išlikusi). Tad ką bandoma sudominti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai