Tema sukurta: 2007.09.20 12:14
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2007.09.20 12:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bad555
Bad555
Pažengęs
Esu isitikines, kad kiekvienas is musu priimdami sprendimus gyvenime vadovaujasi (gal ne visada, bet kartais) taip pat ir intuicija.
Literaturoje yra apstu informacijos INTIUCIJOS tema, taciau man labai idomu butu isgirsti kiekvieno nuomone, nes kartais pats nekalciausias pasisakymas gali duoti tokiu minciu, kad zmogaus poziuris ta tema visiskai pasikeicia.

Pateiksiu viena gradacija:
1. Logika
2. Intelektas
3. Intuicija
.... Sązines balsas

Sia gradacija galima labai puikiai pritaikyti priimant sprendimus gyvenime. 1.Priimdami sprendimus logikos pagalba reikia tureti maksimalu kieki informacijos (ja isdeliojus i savo vietas priimame logiskus sprendimus, neva "kitaip ir negaletu buti").
2.Kada truksta informacijos - pasitelkdami savo intelekta (gebejimas pazinti) taikydami analogija ar kt. metodus siekiame issiaiskinti trukstama informacijos grandines dali ir taip, susidare situacijos vaizda, priimame sprendima.
3.Intuicija pasikliauname tada, kai gyvenimas vercia daryti sprendimus arba norime kazka suprasti tada, kai apie kazkoki reikini, butybe ar pan. beveik arba is viso neturime jokios informacijos. Tada mums atsiranda kazkokia nuojauta (gera ar bloga), kuria vadovaudamiesi mes priimame sprendimus ankstyvoje pazinimo stadijoje ....
Pvz.: Garis Kasparovas sake, kad zaisdamas shchmatais jis naudojasi intuicija ir tai jam padeda pasirinkti optimaliausia zaidimo strategija. Veliau, kaip situacija ant lentos pasidaro aiskesne - jis pradeda skaiciuoti variantus (naudoja intelekta, logika) arba kitaip - naudoja taktinius sugebejimus. Jus turbut sutiksite, kad siuo atveju klaidingai pasirinktos startegijos gali neisgelbeti net pati tobuliausia taktika (nors visko buna).
Gyvenime:Sudarius santuoka NE SU TA moterimi ar NE SU TUO jokios pastangos nepadarys jusu laimingais (nors velgi visko buna).

Iseitu, kad intuicija labai svarbus Asmenybes sekmingo egzistavimo irankis. Klausimas tik tas - kaip gerai mes girdime intuicija ?

.... Sazines balsas. Kartais zmogus pasielgia "kvailai", bet teisingai. Tada gyvenimas uz jo poelgi atsilygina su "Procentais" ... tik gali praeiti metai ar net visas gyvenimas.

Ka apie tai manote? Pasisakykite visi ir sakykite viska, ka manote butinu......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.20 12:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ceburekas
ceburekas
Meistras
.. Sazines balsas. Kartais zmogus pasielgia "kvailai", bet teisingai. Tada gyvenimas uz jo poelgi atsilygina su "Procentais" ... tik gali praeiti metai ar net visas gyvenimas.,,...ei-logikos meistre,atlyginimas tipo palaidos su dudu orkestru ar kaip??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.20 12:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bad555
Bad555
Pažengęs
Originally posted by: malderis

.. Sazines balsas. Kartais zmogus pasielgia "kvailai", bet teisingai. Tada gyvenimas uz jo poelgi atsilygina su "Procentais" ... tik gali praeiti metai ar net visas gyvenimas.,,...ei-logikos meistre,atlyginimas tipo palaidos su dudu orkestru ar kaip??


Neblogas jumoro jausmas
Tik su sarkazmo atspalviu.....

Yra gera pasakymas: Satyrikas - tai pavarges romantikas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.20 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ceburekas
ceburekas
Meistras
iki pietu issimiegojes pavarges romantikas vel nebepavarges,bet jox miego kiekis neprides logikos jausmo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.21 11:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bad555
Bad555
Pažengęs
Originally posted by: malderis

iki pietu issimiegojes pavarges romantikas vel nebepavarges,bet jox miego kiekis neprides logikos jausmo


Aisku, kad neprides, todel logika ir yra labiausia suvarzytas ir sunkiausia pakeiciamas zmogaus gebejimas (beje ir maziausia butinas).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.21 15:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ceburekas
ceburekas
Meistras
klysti...kad padaryt logiska sprendima 1sia reik turet pakankamai info +patirties etc.logika yra teisingas manipulevimas info ir aplinkybem,o ne atvirksciai.vat intuicija,visai is kitos operos,tai kazkas laukinio ir pirmapradzio,kas dar uzsiliko nusukus mums sunkeliais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.21 18:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Katiara
Katiara
Meistras
intuicija man jau nusibodo. nes tai juk 6 jausmas, pas vienus jis islavintas geriau, pas kitus blogiau. gerai kad jis pas mane ganetinai islavintas. retai kada kur isiveliu. bet blogai kai buna kas nemalonaus ir negali to isvengti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.24 11:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


puikioji
puikioji
Meistras
Na is tikruju negaliu sakyti,kad labai gilinausi i situos dalykus, bet pasakysiu tik tiek,kad mano moteriska intuicija retai kada apvilia mane
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.25 09:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


blackdiamond
blackdiamond
Patyręs
esu skaiciusi straipsni, kuriame parasyta, kad moteru intuicija nera ne kiek geresne nei vyru (tam issiaiskinti buvo atlikti bandymai). tai tiesiog isistikinimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.25 18:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


puikioji
puikioji
Meistras
butu idomu paskaityti ta straipsni...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.26 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bad555
Bad555
Pažengęs
Originally posted by: puikioji

butu idomu paskaityti ta straipsni...




As manau ..........
O jeigu rimatai, tai intuicija nera nei moteriska, nei vyriska.
Idomiausia tai, kad ja galima lavinti - kaip kuna, logika, intelekta ir t.t.
Pagrindinis sunkumas isgirsti intuicijos balsa - tai nuolatos besipainiojantis noro jausmas. Daznai intuicija painiojama su norais.

Cia kaip ir su ziniomis. Kuo zmogus daugiau zino, tuo labiau supranta, kad jis nieko nezino arba - joks protingas zmogus nepasakys, kad jis daug zino ....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.26 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bad555
Bad555
Pažengęs
Originally posted by: blackdiamond

esu skaiciusi straipsni, kuriame parasyta, kad moteru intuicija nera ne kiek geresne nei vyru (tam issiaiskinti buvo atlikti bandymai). tai tiesiog isistikinimas.


Sutinku,
Cia lygiai tas pats, kas sakyti - as grazi, nes visi i mane ziuri
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.26 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bad555
Bad555
Pažengęs
Originally posted by: malderis

klysti...kad padaryt logiska sprendima 1sia reik turet pakankamai info +patirties etc.logika yra teisingas manipulevimas info ir aplinkybem,o ne atvirksciai.vat intuicija,visai is kitos operos,tai kazkas laukinio ir pirmapradzio,kas dar uzsiliko nusukus mums sunkeliais.


Kartais nepainioji intuicijos su savisaugos instinktu ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.26 16:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bad555
Bad555
Pažengęs
Originally posted by: Katiara

intuicija man jau nusibodo. nes tai juk 6 jausmas, pas vienus jis islavintas geriau, pas kitus blogiau. gerai kad jis pas mane ganetinai islavintas. retai kada kur isiveliu. bet blogai kai buna kas nemalonaus ir negali to isvengti...


Na, galima isviso nieko neveikti, tai tada tikrai neisivelsi niekur .... bet tada busi ne intuityvus zmogus, o tinginys

Va kada tau intuicija pades teisingai nuveikiant kazka, galesi sakyti, kad padejo intuicija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.27 08:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ceburekas
ceburekas
Meistras
bad...man rodos tu pats savsiem susipainiojai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.27 08:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Nekenčiu blogos nuojautos.. Va toji tai dažniausiai pasiteisina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.27 09:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ceburekas
ceburekas
Meistras
tai +- ir vadinama intuicija...tiesa pasakius PRIES GERA niekada nieko ir nejauciau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.27 09:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Originally posted by: blackdiamond

esu skaiciusi straipsni, kuriame parasyta, kad moteru intuicija nera ne kiek geresne nei vyru (tam issiaiskinti buvo atlikti bandymai). tai tiesiog isistikinimas.


gal moteriška intuicija kartais atrodo geresnė vien dėl to, kad moterys dažniau ja patiki
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.27 12:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bad555
Bad555
Pažengęs
Originally posted by: antikriste

Originally posted by: blackdiamond



esu skaiciusi straipsni, kuriame parasyta, kad moteru intuicija nera ne kiek geresne nei vyru (tam issiaiskinti buvo atlikti bandymai). tai tiesiog isistikinimas.




gal moteriška intuicija kartais atrodo geresnė vien dėl to, kad moterys dažniau ja patiki



AUKSINE mintis ..... net pats susimasciau ......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.27 12:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bad555
Bad555
Pažengęs
Originally posted by: malderis

tai +- ir vadinama intuicija...tiesa pasakius PRIES GERA niekada nieko ir nejauciau.


Tai savisaugos instinktas ir yra tam, kad isvengti -. Su + jis nieko bendra ir neturi
Pabandyk klausti intuicijos ....
Jeigu sugebi visiskai isjungti prota (kai nera galvoje jokiu minciu) intuicija bet kokiu klausimu - ar + labai aiskiai leis "pajusti" situacija ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai