Tema sukurta: 2016.03.10 12:24
1 2 Toliau Paskutinis
2016.03.10 12:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ingridukas3
ingridukas3
Naujokas

Kaip manote ar kai įsimyli žmogų visada ateina ir meilė ar ėsimylėjimas pradingsta?

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.17 12:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meta12
Meta12
Naujokas

Įsimylėjimas daug silpnesnis jausmas už meilė, meilė ilgaamžė o įsimylėjimas gali dingti per vieną dieną

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.12 10:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
neisivaizduoju kiek gali trukti tas isimylejimas, visi zmones ipranta ir tai ima atrodyti naturalu ir iprasta. cia kaip ir su alkoholiu (abiem atvejais smegenyse gaminasi laimes hormonas dopaminas) pradzioje euforija, o poto ten gerk negeres
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.12 12:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
ingridukas3 rašė:
Kaip manote ar kai įsimyli žmogų visada ateina ir meilė ar ėsimylėjimas pradingsta?</p>

Įsimylėjimas gali ir nepereiti į meilę. Tai dažna paauglystėje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.12 13:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Red rašė:

Įsimylėjimas gali ir nepereiti į meilę. Tai dažna paauglystėje


stai del sios priezsties Red vis dar jauciasi mergaite, nors jau gauna pensija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.13 14:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
fxx3 rašė:
Red rašė:
Įsimylėjimas gali ir nepereiti į meilę. Tai dažna paauglystėje

stai del sios priezsties Red vis dar jauciasi mergaite, nors jau gauna pensija

Uoj, kaip tu juokingai juokauji, kad net juokas ima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.07 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Įsimylėjimas,jei nėra atsako ir tęsinio-dingsta
Jei gauni atsakomąjį susidomėjimą,pradeda vystytis santykiai-gali peraugti į meilę.
Nepamirštama,nes susidurta.
Tada man buvo tik 16.Pamačiau vestuvėse bachurą-net kojas pakirto.Suporavo kaip pamergę su pabroliu.Koks sapnas buvo...Nežinau-gal nepatikau,nes iš jo pusės buvo tik tiek mandagaus dėmesio,kiek turi būti.Daugiau susitikti neteko,po pusmečio pradėjo blėsti.Pusė amžiaus praėjo,o emocijų antplūdžio nepamiršau...
Būtų atsakomasis susidomėjimas iš jo pusės buvęs-niekas nuo jo manęs nebūtų atplėšęs.Man taip atrodo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.07 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Man isimyleje kelia nepasitikejima. Kazkas jiems uzeina, tai taip pat gali praeiti.
Meile turi atsirasti pirma, o isimylejimas po to. Na jis uzeina praeina,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.07 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lašelis1
lašelis1
Pradedantysis
Mokslynykas rašė:
Man isimyleje kelia nepasitikejima. Kazkas jiems uzeina, tai taip pat gali praeiti.
Meile turi atsirasti pirma, o isimylejimas po to. Na jis uzeina praeina,


Hm... Painu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.08 09:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Man išvis neaišku, ką vadina įsimylėjimu, nebent man taip nėra nutikę? Susižavėjimas - tai suprantama, kai imi idealizuoti kone visiškai nepažįstamą, įsivaizduoti kas galėtų būti ateityje, bet išties tas jausmas toks, kad jei bendravimo vėliau nėra, tai vienodai rodo, nepergyveni dėl to. Na o meilė, mano įsitikinimu ji negali ateiti staiga, tam reikia bent jau pusmečio, geriau poros metų (neuronų ryšiams susidaryti), pakankamai dažno ar nuolatinio bendravimo.
Bet meilė nepraeina... mano manymu, tikra meilė nepraeina niekada (jei praeina, reiškia net nebuvo, ten būta nebent susižavėjimo ar įsimylėjimo), tiesiog jei žmogus nutolsta, tai pereina į miego būseną, bet vis tiek jį prisimeni geruoju ir linki jam gero, galimas ir santūrus bendravimas, pvz. jas reguliariai pasveikinu su gimtadieniu, yra ką sveikinu jau virš 20 metų.
Didžioji dalis išties meile vadina aistrą, kuriai nuslopus dingsta ir ta jų vadinta meilė. Manau, šitie išvis nežino kas ta meilė yra, viskas užsibaigia susižavėjimo ir aistros būklėje, gal tai gali vadintis ir įsimylėjimu.
"Meilė iš pirmo žvilgsnio" - tai vien jausmas tarpukojy, taip vulgarokai tai įvardinu. Na taip, dėl tarpukojo jausmo kojos tikrai gali linkti ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.08 11:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
LaisvasPilietis rašė:



"Meilė iš pirmo žvilgsnio" - tai vien jausmas tarpukojy, taip vulgarokai tai įvardinu. Na taip, dėl tarpukojo jausmo kojos tikrai gali linkti ))



Kai mergičkai tik 16,kai ji dar net ne tik nebandžius,bet dar ir jokių minčių apie tuos reikalus nėra,tai ir jokio tarpukojo jausmo nėra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.08 11:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Nežino, kaip tai, tai nereiškia, kad tai ne tarpkojo šauksmas. Nereikia painioti įsisąmoninto ir įgimto.
O be to... bendru atveju, mergaitėms seksualinis poreikis kyla anksčiau, pagal seną statistiką paprastai mergaitės ir masturbuotis pradeda keliais metais anksčiau, ir realus seksas joms būna keliais metais anksčiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.08 12:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Tai kad viskas priešingai.
Tai bernai jau nuo paauglystės pradeda to siekti,kai kuriems net pavyksta labai anksti rasti su kuo.Ta prasme vienkartinių.
Kas ten aprašinėjo visokius stebėtus bernų veiksmus stovyklos krūmynuose?Ar ne pats?
Jei pana neliečiama,ta prasme net nebandoma ją bučiuoti-jokių reakcijų nebūna toje vietoje.
Seniai žinoma tiesa-aktyvioji pusė yra vyriškoji.Visoje gamtoje.Bernai,dar brandos nepasiekę jau pradeda...Panos jau ir subrendę-neskuba.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.09.08 12:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Na na... šiandienė statistika teigia, kad 16 metų mergaičių daugybė (dauguma?) jau yra turėjusios lytinių santykių, tuo tarpu bernai tokio amžiaus gali tik meluodami girtis.
Kai buvau panašaus amžiaus, gal jau 17, žinojau tik vieną, kuris tikrai su pana gulėjęs, bet ir toji buvo "bendro naudojimo", iškart eidavo su trimis. Konkrečiai žinau dvi panas, nelyginamai jaunesnes, tratinosi nuo 14, viena vos sulaukus 15 jau gyveno su bernu, vos suėjus 16 ištekėjo, 17 pagimdė, po poros metų išsiskyrė... o tiems bernams buvo panašiai 10 metų daugiau, dar pasisekė nesėsti už nepilnamečių tvirkinimą - neįskundė.
Kiek teko sužinoti konkrečiai, pažįstamos panos ėmė save liesti būdamos 8-12 metų (ne viena įvardijo būtent 8-9 metus), bernai bent iki 12 vargu ar koks žinojo kaip ten daroma, juk iki lytinio brendimo pradžios jokio fiziologinio poreikio nėra, "nespaudžia" (sperma paprastai atsiranda tik 13-16 metų tarpe, bent tada taip buvo). Pačiam tik atsitiktinai teko sužinoti, kaip tai gali būti. Bet panos pionierlagery, turėjo būti 12-14 metų grupė, gretimame namelyje nusirengdavo nuogos, atsistodavo ant lovų ir trumpam uždegdavo šviesą - taip erzino mūsų bernų namelį. Vieną naktį po tokių žaidimų visi bėgome pas mergas irgi nuogi, sugulėme pas jas į lovas, tai kartojosi nesyk... buvau toks kuklus, kad jos nei nepaliečiau )) O vėliau miškely vykdavo žaidimai, tiesiog vidury dienos, kai išrengia paną ir ją visaip čiupinėja, abiems pusėms smagu )) Vienai mergaitei man matant pirštais plėvę įplėšė, ta nubėgo skųstis, juk kraujuoja, nuvedė ją į ambulatoriją, gavo bernai velnių. Kitai mergaitei blogiau padarė - įkišo eglės kankorėžį ir be daktarų neišimsi, tuos dundukus išmetė iš lagerio. Dar prisiminiau draugą, kuris kartą atlekia visas patenkintas ir pasakoja, kaip ranka yra smagu, vakar pabandė, o jam tada buvo net 18 ))
Šiaip tai būdamas berods 13 metų nupirkau kaimynų mergaitei saldainių, kad aiškiai parodytų, kaip ji mėgsta masturbuotis. Ta mergaitė 3 metais jaunesnė. Tuomet nė velnio nesupratau, kodėl būtent taip ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.03.15 11:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
fxx8 rašė:

tikra meile, kai moteris renkasi vyra, net kai sis buna be ranku ir be koju. yra ir Lietuvoje tokiu poru, kur tuokesi uz vyru, kai sie buvo invalido vezimeliuose.


Tos, kur išsirinko į vyrus kokį invalidą, arba zeką, sėdintį zonoje - jos būtent tik tokio ir norėjo, joks "normalus" joms neįdomus. Savotiška perversijos forma būti aukos vaidmenyje. Jokia siekiamybė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.04.03 09:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Siesta rašė:

pagal šia logika esu buvus įsimylėjus bet meilės nejutau


nesutapo lygiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.04.03 09:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Siesta rašė:

taip išeina kad mylėt dar nieko nemylėjau?


NE.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.04.03 09:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Siesta rašė:

tik užeina potraukis kuris greitai dingsta bet ne MEILĖ? o tai kas ta meilė tada?


kai atsikelus ryte skauda uzpakali.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.04.13 11:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Siesta rašė:

tik užeina potraukis kuris greitai dingsta bet ne MEILĖ? o tai kas ta meilė tada?


Meilė tuomet, kai tai niekuomet nedingta. Gali pereiti į kitą būseną, bet visiškai dingti - niekuomet. Jei atrodo dingo, reiškia išties niekuomet nė nebuvo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.04.18 05:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
as tai isimylejau merginos balsa vakar jos mane praleido, gerai net nemaciau ju, bet vienos balsas buvo toks grazus, tas pats tembras. viena net rizikavo savo sveikata, kad tik mane praleist. galvojau tikrai issitaskys. na tikrai saunios tos jaunos merginos, sunku ju neisimylet o kas link meiles, tai manau yra poziurio klausimas. gi neatsiranda isimylejimas su kiekviena sutikta gatveje, daugkas skiriasi ir intelektas ir mentalitetas ir kiti dalykai, amzius. o isimylejimas reiskia kad su laiku tai gali peraugti i meile. ir kaip ten per ta ceremonija sako, du tapti vienu/viena
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai