Tema sukurta: 2011.10.31 16:34
2011.10.31 17:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Bodombastard rašė:

Žodžiu pas mane ežys tinklas šį tinklą naudojau ant savo seno telefono Nokia 6020 aš užsisakes tame telefone buvau pries 5 dienas ežio planą 1 mėn susirašinėti ir kai nupirkau naują telefoną įstačiau telefonui kortelę tačiau man kai išsiunti sms tik pinigus likusios nurauna nežiurint ė tia kad planas užsakytas ir sms ateina kad nėra litų sms siuntimui nors planas užsakytas , taip buvo kaip ir ant šito new telefo uzsisakiau plana bet vistiek pinigus rauna nuo saskaitos nors ir planas yra . Ka daryti ? :(


Kreipkis į ežį, ne čia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.08 15:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zodynas
zodynas
Naujokas
anticaca rašė:

Bodombastard rašė:



Žodžiu pas mane ežys tinklas šį tinklą naudojau ant savo seno telefono Nokia 6020 aš užsisakes tame telefone buvau pries 5 dienas ežio planą 1 mėn susirašinėti ir kai nupirkau naują telefoną įstačiau telefonui kortelę tačiau man kai išsiunti sms tik pinigus likusios nurauna nežiurint ė tia kad planas užsakytas ir sms ateina kad nėra litų sms siuntimui nors planas užsakytas , taip buvo kaip ir ant šito new telefo uzsisakiau plana bet vistiek pinigus rauna nuo saskaitos nors ir planas yra . Ka daryti ? :(




Kreipkis į ežį, ne čia.


O taigi nenori ežys skandalo, kartais atrodo, jog adminai yra per daug pasivažiavę
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.08 15:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
O taigi nenori ežys skandalo, kartais atrodo, jog adminai yra per daug pasivažiavę


Mes ką omnitelio help deskas? Pas ką pirko, tegul ten ir nagrinėjasi kodėl neveikia Ką mes galime pasakyti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai