Tema sukurta: 2014.03.24 11:13
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2014.03.24 11:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aras28
aras28
Pažengęs
Labas visiems. Papuoliau i labai nemalonią situaciją, išlindo mano merginos(dabar jau sužadėtinė) praeitis, apie kuria as nieko nežinojau. Mudu kartu esame 6 metai ir rudeni ruosiamės vestuvėms. Kai susipažinom jai buvo 19 metų o man 22. Ji man sakė, kad aš jai esu aplamai tik antras vaikinas o su buvusiu ji baplamai tedraugavo 4 mėnesius ir ti su juo pirmą karą pasmylėjo. Daugiau nei vaikinų, nei jokių santykių iki manęs ji neturėjo. Prieš dvi savaites tvarkiau namuose spintą ir radau nematytą dėžute. Joje radau nuotraukų kurių nebuvau matęs. Ten buvo jos su kažkokiais 4 skirtingais vaikinais nuotraukos. Iš nuotraukų turinio tikrai nepasakyčiau kad tik draugai. Žinau tik tiek kad tai buvo iki manęs. Dar buvo diskas su vaizdo įrašu kur ji kažkokiame baliuke bučiuoiasi su dar kokių tai bernu kurio nuotraukose nėra. Na manau kad nęi vienas vaikinas nenorėtų pamatyti tokių vaizdų. Kai draugė grįžo namo aš jai viska pasakiau ir paprašiau man paaiškinti iš kur visa tai ir kodėl ji man apie tai nieko nepasakė. Po ilgų kalbų ji man viska pasake apie savo buvusius. Taigi, iš tikrūjų ji tutėjo prieš mane 5 vaikinus ir su visais turėjo lytinių santykių, nekaltybę prarado 16 o ne 18 metų kaip man sakė . Po tokių naujienų man net bloga pasidarė. Ji sako kad jai gėda dėl savo praeities. Po to laiko praėjo dvi savaitės, man vis dar sunku patikėti kad ji mane taip mulkino šešis metus. Kaip minėjau rudeni plwnuojame vestuves, bet aš jau labai stipriai galvoju apie syrybas ir esu jau pasiruošęs apie tai jsi pasakyti. Man su tokia mintim sunku susitaikyti ir kad ji man melavo ir kad iki manes ji turėjo 5 lytinius partnrius o jai tebuvo 19 metų. Mano supratimu tai yra nenormalu. Taigi, norėjau jūsų paklausti, kaip jūs pasielgtumėte tokioje situacijoje?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.24 11:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Toks didelis, o toks durnas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.24 11:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


raganele666
raganele666
Naujokas
na gal rimtai gailisi, palauk ir laikas parodys, jauna kvaila buvo gal i prota atejo, tau tik vienam zinot kokia ji buvo tuos 6metus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.24 11:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Ką daryčiau, gydyčiausi savivertę Merginos praeitis - jos asmeninis reikalas. Visi ją turime, taip pat ir tu. O ateitis - tai jau judviejų reikalas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.24 11:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
aras28 rašė:
Labas visiems. Papuoliau i labai nemalonią situaciją, išlindo mano merginos(dabar jau sužadėtinė) praeitis, apie kuria as nieko nežinojau. Mudu kartu esame 6 metai ir rudeni ruosiamės vestuvėms. Kai susipažinom jai buvo 19 metų o man 22. Ji man sakė, kad aš jai esu aplamai tik antras vaikinas o su buvusiu ji baplamai tedraugavo 4 mėnesius ir ti su juo pirmą karą pasmylėjo. Daugiau nei vaikinų, nei jokių santykių iki manęs ji neturėjo. Prieš dvi savaites tvarkiau namuose spintą ir radau nematytą dėžute. Joje radau nuotraukų kurių nebuvau matęs. Ten buvo jos su kažkokiais 4 skirtingais vaikinais nuotraukos. Iš nuotraukų turinio tikrai nepasakyčiau kad tik draugai. Žinau tik tiek kad tai buvo iki manęs. Dar buvo diskas su vaizdo įrašu kur ji kažkokiame baliuke bučiuoiasi su dar kokių tai bernu kurio nuotraukose nėra. Na manau kad nęi vienas vaikinas nenorėtų pamatyti tokių vaizdų. Kai draugė grįžo namo aš jai viska pasakiau ir paprašiau man paaiškinti iš kur visa tai ir kodėl ji man apie tai nieko nepasakė. Po ilgų kalbų ji man viska pasake apie savo buvusius. Taigi, iš tikrūjų ji tutėjo prieš mane 5 vaikinus ir su visais turėjo lytinių santykių, nekaltybę prarado 16 o ne 18 metų kaip man sakė . Po tokių naujienų man net bloga pasidarė. Ji sako kad jai gėda dėl savo praeities. Po to laiko praėjo dvi savaitės, man vis dar sunku patikėti kad ji mane taip mulkino šešis metus. Kaip minėjau rudeni plwnuojame vestuves, bet aš jau labai stipriai galvoju apie syrybas ir esu jau pasiruošęs apie tai jsi pasakyti. Man su tokia mintim sunku susitaikyti ir kad ji man melavo ir kad iki manes ji turėjo 5 lytinius partnrius o jai tebuvo 19 metų. Mano supratimu tai yra nenormalu. Taigi, norėjau jūsų paklausti, kaip jūs pasielgtumėte tokioje situacijoje?

Blogiausia šioje situacijoje yra ne jos praeitis, nes šiaip jau nelabai tavo reikalas, kaip ji gyveno kol tavęs nesutiko - kaip jai išėjo, taip ir gyveno, o jos melas. Aišku, tą melą galėjai ir pats išprovokuot, deklaravęs savo požiūrį, tad šiaip jau nėra ko į tą praeitį lyst, ypač, jei yra šansų išgirsti tai, kas nepatiks.
O kaip mes pasielgtume tokioje situacijoje, tau nė kiek nepadės. Kiekviena tokia situacija turi niuansų, kuriuos gali žinoti tik tie, kurie patys joje dalyvauja, ir tie niuansai gali būti labai svarbūs.
Turi pats nuspręsti kas tau svarbiau, ko tu nori ir kiek galėsi pasitikėti ta mergina dabar. Pakeisti nieko negali, gali priimt tai kaip yra arba išsivaikščioti kas sau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.24 11:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Red rašė:
Ką daryčiau, gydyčiausi savivertę

Tas tiesa.
Bet melagystės, ypač iš artimų žmonių, tos savivertės anaiptol negydo ir nedidina...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.24 11:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Techno rašė:
Red rašė:
Ką daryčiau, gydyčiausi savivertę

Tas tiesa.
Bet melagystės, ypač iš artimų žmonių, tos savivertės anaiptol negydo ir nedidina...

Melagystė nelygi melagystei, depends on
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.24 11:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
O kodėl tau svarbiau tai, kas buvo prieš tave, o ne tai, kokia ji buvo mergina su tavimi ir kokie buvo jūsų santykiai? Ką keičia toks praeities faktas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.24 11:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Manau, derėtų pasverti, ar tau svarbiau tavo įsitikinimai ir principai, ar meilės jausmas. Jeigu svarbiau įsitikinimai ir principai (o panašu į tai, iš dėstymo), geriau jau nutraukti santykius, nei paskui dėl to kartinti savo draugei gyvenimą, vis priminti per metų metus ir ją niekinti. Na, o jeigu svarbiau meilė, tai turi priimti, kad žmogus turi savo praeitį, kuri nebūtinai tau patinka. Galima sakyti, čia puikus meilės išbandymas, pačiu laiku. Kodėl sakau, kad pačiu laiku? Todėl, kad jeigu santykiuose pirmoje eilėje karaliauja savi principai, įsikabinimas į savo vertybes ir nelankstumas, geriau jau nesituokti, nes nieko iš tokių santykių nebus. Jau namas statomas ant silpnų pamatų. O kas toliau? Net jei abu, kol susituokia, turi "švarią ir pūkuotą" praeitį, sutinka vertybės ir pan., ilgainiui vis tiek atsiras situacijų, kur reikės kompromisų, kur reikės sumažinti savo principus ir keisti save, savo įsitikinimus. Tu gali būti laimingas, kad tokią situaciją gavai iki santuokos, o ne joje, taigi lengviau gali pasirinkti, ar tu pajėgus keisti savo įsitikinimus dėl meilės. Ir net jei pasirinksi išsiskirti dėl to, kad "ji per prasta, purvina", vis tiek kažkada gausi panašią pamoką - turėsi išmokti priimti situaciją ir žmones, kokie yra, o ne tik tai, kaip tu įsivaizduoji ir nori. Tad mano patarimas šiuo atveju būti nuoširdi savęs analizė ir savęs keitimas bet kuriuo atveju - nei dabar, nei bet kada kitada aklas kabinimasis į savo principus nieko gero neduos, tik situacijas, kur tie principai bus pažeminti, kaip šiuokart.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.24 12:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Red rašė:
Techno rašė:
Red rašė:
Ką daryčiau, gydyčiausi savivertę

Tas tiesa.
Bet melagystės, ypač iš artimų žmonių, tos savivertės anaiptol negydo ir nedidina...

Melagystė nelygi melagystei, depends on

Melagystė visada yra melagystė. Ypač išaiškėjusi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.24 12:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aras28
aras28
Pažengęs
Musu santykiai iki sio įvikio visada buvo puikūs retai kad pykomes ir labai greitai susitaikydavom. Bet as turiu savo vertybes kuriu negaliu atsisakyti, o melo negaliu pakesti. Po to kai suzinojau apie jos praeiti visiskai nebepasitikiu ja o apie artimus santykius su ja net pagalvoti nenoriu. Jeigu as visa tai buciau zinojes kai mudu susipazinom, abejoju ar buciau su ja draugaves kaip su mergina. O tiems kurie sako kad praeitis yra nesvarbi, tai manau jiems ir postitutės tinka i zmonas juk kalp patys sakot, koks skirtumas kas buvo iki taves
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.24 12:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aras28
aras28
Pažengęs
KristinaAd rašė:

O kodėl tau svarbiau tai, kas buvo prieš tave, o ne tai, kokia ji buvo mergina su tavimi ir kokie buvo jūsų santykiai? Ką keičia toks praeities faktas?


Viska keicia. 6 metus gyvenau su mergina apie kuria galvojau tik gerai, kuri maniau kad yra kitokia nei dauguma merginų, bet pairodo yra kitaip. Kaip tai gali nieko nekeisti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.24 12:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
aras28, jeigu aklai kibsiesi į savo principus, tau visos moterys meluos, visos moterys netiks. Gali pasiimti nekaltą mergaitę, bet ilgainiui ir ji kažkuo apvils, nes neįmanoma, kad žmogus visą gyvenimą atitiktų visus tavo lūkesčius, vertybes ir įsivaizdavimus. Asmeniškai man atrodo, kad kol sugebi mylėti tik iš išskaičiavimo (tik tol, kol atitinka tavo "įstatymus"), tol nesi subrendęs kurti šeimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.24 12:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
aras28 rašė:


Viska keicia. 6 metus gyvenau su mergina apie kuria galvojau tik gerai, kuri maniau kad yra kitokia nei dauguma merginų, bet pairodo yra kitaip. Kaip tai gali nieko nekeisti?


Tu 6 metus bendravai su mergina, ir gali pasakyti, kas ji yra, tik pagal tai, kada ji prarado nekaltybę ir kiek vaikinų turėjusi? Ką jūs tuos 6 metus veikėt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.24 12:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
aras28 rašė:
KristinaAd rašė:
O kodėl tau svarbiau tai, kas buvo prieš tave, o ne tai, kokia ji buvo mergina su tavimi ir kokie buvo jūsų santykiai? Ką keičia toks praeities faktas?

Viska keicia. 6 metus gyvenau su mergina apie kuria galvojau tik gerai, kuri maniau kad yra kitokia nei dauguma merginų, bet pairodo yra kitaip. Kaip tai gali nieko nekeisti?

Na, tai panašu, kad sprendimą jau žinojai prieš čia į mus kreipdamasis. Tai kame problema ? Palik, skirkis ir bėk ieškoti geresnės.

Tik nebūk naivus - jei mergina kažkada atsilakstė ir jei jai su tavimi gerai, tikėtina, kad ji daugiau nelakstys. O kokia nors visai nelaksčiusi caculka be "tamsios" praeities, labai tikėtina, kad atsigriebs vėliau.
Nesitikėk, kad būsi merginai vienintelis - tai super naivu. Tad geriau stengtis, kad būtum paskutinis, o ne vienintelis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.24 12:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Net nepatingėjau įsiloginti į forumą, perskaičiusi šią temą.

Didžiausia problema šioje situacijoje yra ne melas ar nuslėpta tiesa, o išpustas vaikino ego. Jis, kaip būdinga tam tikrai grupei vyrų, nori tos tyrosios, tik jam priklausančios mergelės, kad galėtų jaustis kaip užkariautojas, pionierius, galingas patinas. Jeigu mergina miegojo tik su vienu, dar pusę velnio - galima pasiguosti, jog "tas pirmasis nieko nereiškė, ji su juo tik 4 mėnesius draugavo, bet tikra moterim ją padariau aš". Neapsigaukit forumiečiai, jo postai aiškiai parodo, jog jį "įskaudino" ne melas, o pats faktas, jog jo brangiausioji miegojo su daugiau vyrų, nei jis mano. Kaip ir sako - nebūtų net draugavęs su ja, jei žinotų nuo pradžių, nes charakteris, geri santykiai ir jausmai yra nesvarbu, jeigu į merginos vaginą buvo patekę daugiau varpų negu autoriui norėtųsi. Jis, normalią, smalsią paauglę, kuri tiesiog eksperimentavo su pabudusiu seksualumu, vos ne su prostitute lygina. Bravo, Arai. Tikiuosi vesi Mergelę Mariją
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.24 12:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
aras28 rašė:

Labas visiems. Papuoliau i labai nemalonią situaciją, išlindo mano merginos(dabar jau sužadėtinė) praeitis, apie kuria as nieko nežinojau. Mudu kartu esame 6 metai ir rudeni ruosiamės vestuvėms. Kai susipažinom jai buvo 19 metų o man 22. Ji man sakė, kad aš jai esu aplamai tik antras vaikinas o su buvusiu ji baplamai tedraugavo 4 mėnesius ir ti su juo pirmą karą pasmylėjo. Daugiau nei vaikinų, nei jokių santykių iki manęs ji neturėjo. Prieš dvi savaites tvarkiau namuose spintą ir radau nematytą dėžute. Joje radau nuotraukų kurių nebuvau matęs. Ten buvo jos su kažkokiais 4 skirtingais vaikinais nuotraukos. Iš nuotraukų turinio tikrai nepasakyčiau kad tik draugai. Žinau tik tiek kad tai buvo iki manęs. Dar buvo diskas su vaizdo įrašu kur ji kažkokiame baliuke bučiuoiasi su dar kokių tai bernu kurio nuotraukose nėra. Na manau kad nęi vienas vaikinas nenorėtų pamatyti tokių vaizdų. Kai draugė grįžo namo aš jai viska pasakiau ir paprašiau man paaiškinti iš kur visa tai ir kodėl ji man apie tai nieko nepasakė. Po ilgų kalbų ji man viska pasake apie savo buvusius. Taigi, iš tikrūjų ji tutėjo prieš mane 5 vaikinus ir su visais turėjo lytinių santykių, nekaltybę prarado 16 o ne 18 metų kaip man sakė . Po tokių naujienų man net bloga pasidarė. Ji sako kad jai gėda dėl savo praeities. Po to laiko praėjo dvi savaitės, man vis dar sunku patikėti kad ji mane taip mulkino šešis metus. Kaip minėjau rudeni plwnuojame vestuves, bet aš jau labai stipriai galvoju apie syrybas ir esu jau pasiruošęs apie tai jsi pasakyti. Man su tokia mintim sunku susitaikyti ir kad ji man melavo ir kad iki manes ji turėjo 5 lytinius partnrius o jai tebuvo 19 metų. Mano supratimu tai yra nenormalu. Taigi, norėjau jūsų paklausti, kaip jūs pasielgtumėte tokioje situacijoje?


Nusisauciau ir taip padaryciau pasauliui paslauga. Tokie durni zmones tersia pasauli.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.24 12:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Daene rašė:
Net nepatingėjau įsiloginti į forumą, perskaičiusi šią temą.

Didžiausia problema šioje situacijoje yra ne melas ar nuslėpta tiesa, o išpustas vaikino ego. Jis, kaip būdinga tam tikrai grupei vyrų, nori tos tyrosios, tik jam priklausančios mergelės, kad galėtų jaustis kaip užkariautojas, pionierius, galingas patinas. Jeigu mergina miegojo tik su vienu, dar pusę velnio - galima pasiguosti, jog "tas pirmasis nieko nereiškė, ji su juo tik 4 mėnesius draugavo, bet tikra moterim ją padariau aš". Neapsigaukit forumiečiai, jo postai aiškiai parodo, jog jį "įskaudino" ne melas, o pats faktas, jog jo brangiausioji miegojo su daugiau vyrų, nei jis mano. Kaip ir sako - nebūtų net draugavęs su ja, jei žinotų nuo pradžių, nes charakteris, geri santykiai ir jausmai yra nesvarbu, jeigu į merginos vaginą buvo patekę daugiau varpų negu autoriui norėtųsi. Jis, normalią, smalsią paauglę, kuri tiesiog eksperimentavo su pabudusiu seksualumu, vos ne su prostitute lygina. Bravo, Arai. Tikiuosi vesi Mergelę Mariją

O jei dar ir pats su mažiau merginų, intymių reikalų turėjo ?

Bet sakyk, ką nori - melas irgi nėra pateisinamas. Puiki iliustracija posakiui "melo trumpos kojos".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.24 12:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aras28
aras28
Pažengęs
Daene rašė:

Net nepatingėjau įsiloginti į forumą, perskaičiusi šią temą.



Didžiausia problema šioje situacijoje yra ne melas ar nuslėpta tiesa, o išpustas vaikino ego. Jis, kaip būdinga tam tikrai grupei vyrų, nori tos tyrosios, tik jam priklausančios mergelės, kad galėtų jaustis kaip užkariautojas, pionierius, galingas patinas. Jeigu mergina miegojo tik su vienu, dar pusę velnio - galima pasiguosti, jog "tas pirmasis nieko nereiškė, ji su juo tik 4 mėnesius draugavo, bet tikra moterim ją padariau aš". Neapsigaukit forumiečiai, jo postai aiškiai parodo, jog jį "įskaudino" ne melas, o pats faktas, jog jo brangiausioji miegojo su daugiau vyrų, nei jis mano. Kaip ir sako - nebūtų net draugavęs su ja, jei žinotų nuo pradžių, nes charakteris, geri santykiai ir jausmai yra nesvarbu, jeigu į merginos vaginą buvo patekę daugiau varpų negu autoriui norėtųsi. Jis, normalią, smalsią paauglę, kuri tiesiog eksperimentavo su pabudusiu seksualumu, vos ne su prostitute lygina. Bravo, Arai. Tikiuosi vesi Mergelę Mariją

Merginos visada palaiko moteriska puse, juk visi vyrai kiaules.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.24 13:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
aras28 rašė:
Daene rašė:
Net nepatingėjau įsiloginti į forumą, perskaičiusi šią temą.
Didžiausia problema šioje situacijoje yra ne melas ar nuslėpta tiesa, o išpustas vaikino ego. Jis, kaip būdinga tam tikrai grupei vyrų, nori tos tyrosios, tik jam priklausančios mergelės, kad galėtų jaustis kaip užkariautojas, pionierius, galingas patinas. Jeigu mergina miegojo tik su vienu, dar pusę velnio - galima pasiguosti, jog "tas pirmasis nieko nereiškė, ji su juo tik 4 mėnesius draugavo, bet tikra moterim ją padariau aš". Neapsigaukit forumiečiai, jo postai aiškiai parodo, jog jį "įskaudino" ne melas, o pats faktas, jog jo brangiausioji miegojo su daugiau vyrų, nei jis mano. Kaip ir sako - nebūtų net draugavęs su ja, jei žinotų nuo pradžių, nes charakteris, geri santykiai ir jausmai yra nesvarbu, jeigu į merginos vaginą buvo patekę daugiau varpų negu autoriui norėtųsi. Jis, normalią, smalsią paauglę, kuri tiesiog eksperimentavo su pabudusiu seksualumu, vos ne su prostitute lygina. Bravo, Arai. Tikiuosi vesi Mergelę Mariją

Merginos visada palaiko moteriska puse, juk visi vyrai kiaules.

Čia tu pats taip pasakei Nors, tu sakai - tu žinai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai