Tema sukurta: 2018.01.22 09:19
2018.01.22 09:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


darelis17793
darelis17793
Naujokas
Sveiki,

gal kas turite įdėjų kaip inovatyviai įsirengti būsta? Gal yra kokių išmaniųjų įrenginių, kurie padarytų kasdieninę buitį lengvesne? Kaip supranti įvairūs sprendimai vis populiarėja, bet klausimas kiek praktiškai jie įgyvendinami. Labai lauksiu atsakymų :)"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.02.21 16:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


simpatulka4
simpatulka4
Naujokas
Mes tėvų namuose įrengėm automatinių karnizų sistemą, tai taip faina, nes nereikia patiems jiems atsitraukinėti užuolaidų, ir reaguoja į šviesos į vidasu temperatūros rodiklius ir pagal tai būna atitraukia užtraukia naktines užuolaidas. patogus reikalas, ypač kai senam žmogui sunku su tom užuolaidom sunkiom dorotis būna tai kaip ir sprendimas jei norit namuose kokio praktiško išmanumo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.02.28 10:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lenkaitis
lenkaitis
Naujokas
Aną vasarą tėtis įrenginėjo sodybą, tai labai patiko man šita technologija https://www.jung.de/lt/829/produktai/technologijos/telefonspyns/ Kadangi sodyboj tarp uždaromų vartų ir pačio namo yra nemažas atstumas, tai sugalvojom reikia telefonspynės. Tai vietoj paprasto varianto kur yra tik mygtukas pasirinkom modernią stotelę. visai geras vaizdas, kai atvyksta svečiai ir pasitinka dar už namo teritorijos tokios tehnologijos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.26 12:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kirilas4
Kirilas4
Naujokas
Man tai labai idomus pasirode ismanusis kavos aparatas (maciau ji cia http://pigu.lt/lt/buitine-technika-elektronika/virtuves-iranga/kavos-aparatai), kuri gali is bet kurios namu vietos ijungt. Beveik kaip kavinej O siaip dabar man atrodo galima rasti daugybe tokiu irenginiu, kuo toliau, tuo maziau mums reikes rankas judint
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai