Santrauka: Negavau
Tema sukurta: 2017.10.09 01:11
2017.10.09 01:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Čiortas
Čiortas
Naujokas
Baigėsi savaitinis event'as, su užduotimis su apdovanojimais. Aš buvau įvykdęs patirties misijas, bet neatsiėmęs apdovanojimų. Neseniai pasibaigus event'ui, gavau daigtų apdovanojimus, bet neatsiimta patirtis išnyko kaip į balą. Laukiu paaiškinimų?..

2 pasaulis, Žaidėjo ID: 3802781
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.09 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Apdovanojimus reikia atsiimti, kad juos gautumėte.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.09 18:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Čiortas
Čiortas
Naujokas
Herjiškų darbų apdovanojimai - gali būti neatsiimti ir kaboti neribotą laiką. Heroiški pagalbos prašymai - gali būti neatsiimti ir kaboti. Seniau buvo, kad ir šitie apdovanojimai laukdavo, kol juos atsiimdavai. Niekaip, niekur neinformuota, nepasakyta apie pakeitimus. Aš noriu, kad būtų grąžinta mano 135,000 patirties taškų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.10 13:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Žaidimo kūrėjai patikslino, kad Jūs teisus. Apdovanojimai gaunami automatiškai. Taip pat užtikrino, kad patirtį Jūs gavote, netgi jeigu to ir nepastebėjote.

https://s6.postimg.org/55g809z75/reward.png
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.10 13:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Čiortas
Čiortas
Naujokas
Tokio didelio patirties skaičiaus nebūčiau praleidęs. Baigiantis savaitės užduočiai buvau prisijungęs, iššokus apdovanojimams nevyko visiškai jokio pokyčio, nei gyvūnas, nei herojus gavo patirties. Būčiau tikrai pastebėjęs, ko neįvyko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai