Santrauka: 12 metu prabuves lietuvis inside
Tema sukurta: 2012.09.15 23:11
1 2 Toliau Paskutinis
2012.09.15 23:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Deiv
Deiv
Naujokas
Sveiki, esu Deividas ir pragyvenau Ispanijoj jau 12 metu. Esu is Tarragonos - Catalunya (100km nuo Barcelonos). Jau sueina 4 metukai kad negrystu i LT pasiilgau ziauriai ir kai galesiu grysiu. Man yra 20 metu dabar ir 2 kaip dirbu cia (informatika, marketing ir netgi drabuziu parduotuvej) darbo nera, bet nera jei nesidomini (daug labai ispanu laukia namuose darbo ir delto ir sedi metus).

Atidariau sia tema jeigu turite klausimu apie Ispanija ir taip toliau :)

Aciu kad perskaitet ir sorry jei negerai rasau (ussimirsta biski).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.15 23:29 Nauja žinutė

espana
espana
Naujokas
Vesk mane!!! Ispanija tobula šalis, mano svajonių šalis, po poros savaičių skrendu į Barceloną apsilankyt, per el Clasico būsiu Ką gero siūlytum aplankyt?
Cituoti
Atsakyti
2012.09.15 23:38 Nauja žinutė

Deiv
Deiv
Naujokas
Butinai aplankyk "Templo de la sagrada fam?lia". Irgi faina yra "Hospital de Sant Pau". Aisku pavaiksuok per "rambla" pamatysi daug idomiu zmoniu (statulas, skraidantis, tt). Ir dabar uzmirsau adresa vieno baro kuris atrodo kaip dziungle (paskui parasysiu). O nakti irgi iseik i lauka, pilna zmoniu visada.

Daugiau nelabai zinau, nes as is Tarragonos.

Cituoti
Atsakyti
2012.09.15 23:38 Nauja žinutė

Chameleon
Chameleon
Pažengęs
Didele krize toi Ispanijoj, Lietuvoj daug geriau
Cituoti
Atsakyti
2012.09.16 01:52 Nauja žinutė

Blussa
Blussa
Didmeistris
Kai kur geriau, kai kur blogiau. Čia žiūrint ką su kuo palyginsi. Šiaip, Ispanijoje šilčiau, o tai jau pliusas.
Cituoti
Atsakyti
2012.09.16 11:07 Nauja žinutė

hypnotize
hypnotize
Meistras
Blussa rašė:

Kai kur geriau, kai kur blogiau. Čia žiūrint ką su kuo palyginsi. Šiaip, Ispanijoje šilčiau, o tai jau pliusas.

Na ir kas pripranti tu prie tos silumos ir pasidaro normalu pats rusijoje buvau netoli uralo silumos daug apie 30 bet nekarsta nes oras sausas atvaziavau agal i lietuva siaubas kaip sunku buvo dregme pakelt. O ispanai yra tinginiai kaip ir graikai prisiskolino ir negalvoja kas toliau bus. Man taii pikta ant graiku ispanu italu skolos didziausios o taupimo politikos jokios. Suprantu jai turetu sava valiuta tada galetu manetarine politika laisvai koreguot devalvuot valiuta ir taip nurasit skola o dabar to nedarisi nes viska valdo es centrinis bankas . Pagyventu graikai ispanai lietuvoi metus suprastu kaip reik taupiti
Cituoti
Atsakyti
2012.09.16 15:38 Nauja žinutė

Deiv
Deiv
Naujokas
Chameleon rašė:

Didele krize toi Ispanijoj, Lietuvoj daug geriau

Krize tiem kurie neranda darbo nes sedi namuose, reikia lekti kiekviena diena ieskoti ir surasi. As ieskojau 6men. ir radau nes nepasidaviau ir ejau ir ejau...

Geriau ten kur tau patynka, Lietuvos irgi pasiilgau labai bet dabar kolkas man geriau ispanijoj.

Blussa rašė:

+1 :)
Cituoti
Atsakyti
2012.09.16 15:41 Nauja žinutė

Deiv
Deiv
Naujokas
hypnotize rašė:

Blussa rašė:

Na ir kas pripranti tu prie tos silumos ir pasidaro normalu pats rusijoje buvau netoli uralo silumos daug apie 30 bet nekarsta nes oras sausas atvaziavau agal i lietuva siaubas kaip sunku buvo dregme pakelt. O ispanai yra tinginiai kaip ir graikai prisiskolino ir negalvoja kas toliau bus. Man taii pikta ant graiku ispanu italu skolos didziausios o taupimo politikos jokios. Suprantu jai turetu sava valiuta tada galetu manetarine politika laisvai koreguot devalvuot valiuta ir taip nurasit skola o dabar to nedarisi nes viska valdo es centrinis bankas . Pagyventu graikai ispanai lietuvoi metus suprastu kaip reik taupiti

Viskas ok ka parasei bet ne visi yra tinginiai, tinginiai yra tie kurie bedarbo nes neiesko, laukia namuose kad ateitu darbas bet jeigu nesedi ir ieskai viskas okipoki. Pas mane ne sausas oras, gyvenu uz km juros ir yra dregnas bet vistiek man patynka daugiau saltis :D
Cituoti
Atsakyti
2012.09.16 21:00 Nauja žinutė

Chameleon
Chameleon
Pažengęs
Ispanijoje zmones neturi ka valgyt, jei ka uzdirba tai tik ant pavalgymo .
Lietuvoje ka uzdirbi uztenka ant pavalgymo, susimoket mokescius, ir dar galima pabalevot.
Cituoti
Atsakyti
2012.09.16 21:06 Nauja žinutė

espana
espana
Naujokas
Chameleon rašė:

Ispanijoje zmones neturi ka valgyt, jei ka uzdirba tai tik ant pavalgymo .

Lietuvoje ka uzdirbi uztenka ant pavalgymo, susimoket mokescius, ir dar galima pabalevot.

Uoj netiesa, visai netiesa. Atvirkščiai yra. Krizė visur, tik pietiečiai labiausiai ją jaučia, nes nepratę sunkiai dirbti. O lietuviai jau nuo senovės juodadarbiai, todėl mes tos krizės tiek ir nejaučiam... Ispanai per mėnesį vidutiniškai po 2000eurų uždirba, kai mes tiek pat litais ir puikiai pragyvenam, o jie skundžias, kad mažos algos.. Va tokia jiems ir krizė.
Cituoti
Atsakyti
2012.09.16 21:17 Nauja žinutė

Mistique
Mistique
Meistras
Paelijos recepta originala duok!
Cituoti
Atsakyti
2012.09.17 00:02 Nauja žinutė

Chameleon
Chameleon
Pažengęs
Ispanijoje viskas baisiai brangu, 2000eurų gyvenantiems, neuztektu.
Aplamai esu buves viskas brangu, patys zmones sake, išgyvena tik is turistu, ir per zinias doda ir doda nezino kaip išsilaikyti.
Cituoti
Atsakyti
2012.09.17 13:45 Nauja žinutė

Deiv
Deiv
Naujokas
Mistique rašė:

Paelijos recepta originala duok!

6 zmonem

ryziai 600g
moliuskai 500g
krevetes 300g
prinokusiu pomidoru, 2 vnt
zalia paprika, 1vnt
cesnako, 2 skilteles
geltonas maisto daziklis (tavo skoniu)
petrazoliu (tavo skoniu)

Chameleon rašė:

Aplamai esu buves viskas brangu, patys zmones sake, išgyvena tik is turistu, ir per zinias doda ir doda nezino kaip išsilaikyti.

Man nepatinka kai zmones kaip tu sneka apie ka nezino :) As pragyvenu su 1.200€, nera nieko brangaus cia tik benzinas bet vistiek ustenka.
Cituoti
Atsakyti
2012.09.17 14:21 Nauja žinutė

Rennais
Rennais
Moderatorius
Chameleon rašė:

Ką čia kliedi? Supermarketuose beveik viskas pigiau nei Lietuvoj.
Cituoti
Atsakyti
2012.09.17 16:53 Nauja žinutė

Deiv
Deiv
Naujokas
Chameleon rašė:

Kur mazdaug ta parduotuve randasi

Kiekvienam mieste, kiekvienam kaime ir tt :)
Cituoti
Atsakyti
2012.09.17 16:55 Nauja žinutė

Deiv
Deiv
Naujokas
Chameleon rašė:

netikiu kad Ispanijoje pigiau maistas jusu tik fantazijose, as Lietuvoje uz 200lt apsiperku, maisto ir man visam menesiui uztenka.

Fantazijos tik pas tave , as ir mano seima pragyvenam men. su 150€ (4zmones) reikia moketi pirkti, ir nemazai iseina nes nebrangu kaip tu sakai ;D.
Cituoti
Atsakyti
2012.09.17 17:07 Nauja žinutė

Dmx24
Dmx24
Meistras
Grupiokė Ispanijoje vasarą praktiką atliko, tai sakė beveik viskas pigiau negu Lietuvoje, beabejo jei neišlaidauji ir galva naudojies
Cituoti
Atsakyti
2012.09.17 22:37 Nauja žinutė

Deiv
Deiv
Naujokas
Dmx21 rašė:

Grupiokė Ispanijoje vasarą praktiką atliko, tai sakė beveik viskas pigiau negu Lietuvoje, beabejo jei neišlaidauji ir galva naudojies

+1000
Cituoti
Atsakyti
2012.09.17 22:41 Nauja žinutė

Rennais
Rennais
Moderatorius
Chameleon rašė:

Kur mazdaug ta parduotuve randasi

Maždaug, aš ne kartą Ispanijoj buvau. Apsipirkinėk supermarketuose, o ne miesto centre įsikūrusiuose "tourist shops" pas Pedro, ir nereikės permokėt tris kartus.
Cituoti
Atsakyti
2012.09.17 22:42 Nauja žinutė

Rennais
Rennais
Moderatorius
Chameleon rašė:

netikiu kad Ispanijoje pigiau maistas jusu tik fantazijose, as Lietuvoje uz 200lt apsiperku, maisto ir man visam menesiui uztenka.

Kokį tu šūdą ėdi, atsiprašau už išsireiškimą, jei 200 lt mėnesiui pakanka?
Cituoti
Atsakyti
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2018 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai