Tema sukurta: 2012.10.30 18:50
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2012.10.30 18:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manosaulyte
manosaulyte
Pažengęs
Labas vakaras, tiesiog norėčiau padiskutuot apie ištikymybę šeimoje ar aplamai ištikimybę santykiuose tarp dviejų žmonių, nebutinai susaistytų vedybomis.Buvau ištekėjusi,žinau, kad vyras buvo neištikimas ir ne kartą, išpradžių labai kentėjau, vėliau dingo pasitikėjimas, pagarba,meilė ir viskas kas jungia du žmones.Išsiskyrėm.Sutikau kitą žmogų įsimylėjau,jis man reiškė labai daug, jam, kaip kad jis tvirtino taip pat aš buvau ta vienintelė, išskirtinė ir t.t. Išdraugavom metus, lyg ir viskas buvo gerai, neseniai sužinojau, kad visdėlto aš ne ta vienintelė, yra dar kita,nežinau ar seniai, bet yra.Santykius su tuo žmogum nutraukiau, bet jaučiuosi klaikiai, nerandu atsakymo kodėl, kas buvo negerai, kodėl žmonės gali būti tokiais veidmainiais ir aplamai ar ištikymybė jau iš vis jokia vertybė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 19:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
O, kada ta istikimybe buvo vertybe? Nuo zmonijos nuopolio edeno sode visa zmonijos istorija pazymeta isdavystemis, melais, smurtu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 19:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
aj nu jei santykiuose nesiseka, nereiškia, kad visi vyrai kriuksėdami vaikšto į kairę
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 19:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manosaulyte
manosaulyte
Pažengęs
Na nežinau,matyt kai kam vertybė, kai kam ne, niekada gyvenime neapgaudinėjau,elgiaus garbingai, to paties tikiuos ir iš kitų žmonių.Ir tai labai skaudina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 19:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manosaulyte
manosaulyte
Pažengęs
Pončikas rašė:

aj nu jei santykiuose nesiseka, nereiškia, kad visi vyrai kriuksėdami vaikšto į kairę


Tačiau nu daug tu kriuksinčių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 19:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
manosaulyte rašė:

Na nežinau,matyt kai kam vertybė, kai kam ne, niekada gyvenime neapgaudinėjau,elgiaus garbingai, to paties tikiuos ir iš kitų žmonių.Ir tai labai skaudina.

Nu jo, vos ne ne Lenino vaikystes biografija, kurioje pagal tarybine propaganda tik dvi nuodemes buvo padares: sulauze liniuote ir sudauze vazele.....savaime aisku si tarybine Lenino vaikystes biografija nieko bendro su tikrove neturi.....per gerai vertini save sakyciau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manosaulyte
manosaulyte
Pažengęs
Ir dar norėjau pridurt, kad po susitikimo su kriuksinčiais, kažkaip sunku bepasitikėt kitais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 19:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manosaulyte
manosaulyte
Pažengęs
Perliukasx rašė:

manosaulyte rašė:



Na nežinau,matyt kai kam vertybė, kai kam ne, niekada gyvenime neapgaudinėjau,elgiaus garbingai, to paties tikiuos ir iš kitų žmonių.Ir tai labai skaudina.


Nu jo, vos ne ne Lenino vaikystes biografija, kurioje pagal tarybine propaganda tik dvi nuodemes buvo padares: sulauze liniuote ir sudauze vazele.....savaime aisku si tarybine Lenino vaikystes biografija nieko bendro su tikrove neturi.....per gerai vertini save sakyciau.


Ir kodėl čia taip jau per gerai?Na nuodėmių už Leniną gal ir turiu didesnių, bet santykiuose stengiuosi elgtis garbingai.Žinau kas skaudina mane, tas gali skaudinti ir kita.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
manosaulyte rašė:
Ir kodėl čia taip jau per gerai?

Todel, kad visi zmones melagiai ir jei to dar nesupratai sulaukusi 39 metu (cia jei nurodytas amzius tikras), tai belieka tamstai pareiksti uzuojauta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manosaulyte
manosaulyte
Pažengęs
Perliukasx rašė:

manosaulyte rašė:

Ir kodėl čia taip jau per gerai?


Todel, kad visi zmones melagiai ir jei to dar nesupratai sulaukusi 39 metu (cia jei nurodytas amzius tikras), tai belieka tamstai pareiksti uzuojauta.


Oi atsiprašau,maniau,kad kalbam apie neištikimybę, o ne apie melą aplamai.O vis dėlto netgi sulaukus tokio amžiaus tai vis dar skaudina.Oi aš vargšelė naivuolė, tarybinių laikų atgyvena, turbūt likusį gyvenimą nugyvensiu viena:(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 19:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
manosaulyte rašė:
Labas vakaras, tiesiog norėčiau padiskutuot apie ištikymybę šeimoje ar aplamai ištikimybę santykiuose tarp dviejų žmonių, nebutinai susaistytų vedybomis.Buvau ištekėjusi,žinau, kad vyras buvo neištikimas ir ne kartą, išpradžių labai kentėjau, vėliau dingo pasitikėjimas, pagarba,meilė ir viskas kas jungia du žmones.Išsiskyrėm.Sutikau kitą žmogų įsimylėjau,jis man reiškė labai daug, jam, kaip kad jis tvirtino taip pat aš buvau ta vienintelė, išskirtinė ir t.t. Išdraugavom metus, lyg ir viskas buvo gerai, neseniai sužinojau, kad visdėlto aš ne ta vienintelė, yra dar kita,nežinau ar seniai, bet yra.Santykius su tuo žmogum nutraukiau, bet jaučiuosi klaikiai, nerandu atsakymo kodėl, kas buvo negerai, kodėl žmonės gali būti tokiais veidmainiais ir aplamai ar ištikymybė jau iš vis jokia vertybė.

Lyg ir?... Klausimas tau: ar kalbėjotės kas negerai. Nes lyg ir gerai, lyg ir negerai. Jei būtų tikrai gerai, nebūtų iškeitęs. Matyt, kažkokios buvo problemos, kodėl neištikimas buvo.
P.S. Pasitikėk pati savimi, o ne kitais. 100% pasitikėti niekuo negalima.
Šiaip jau tų temų apie santykius ir panašių yra begalė...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 19:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
manosaulyte rašė:
Oi atsiprašau,maniau,kad kalbam apie neištikimybę, o ne apie melą aplamai.O vis dėlto netgi sulaukus tokio amžiaus tai vis dar skaudina.Oi aš vargšelė naivuolė, tarybinių laikų atgyvena, turbūt likusį gyvenimą nugyvensiu viena:(

Jei zmogus yra melagis, tai kodel jis turetu buti istikimas? Cia is kur toks pas tave nerealus poziuris i vyrus? Meiles romanu prisiskaitei? Nereikia tiketis, jog rasytoju fantazijos atitiks tikrove.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 19:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
Perliukasx rašė:

Jei zmogus yra melagis, tai kodel jis turetu buti istikimas? Cia is kur toks pas tave nerealus poziuris i vyrus? Meiles romanu prisiskaitei? Nereikia tiketis, jog rasytoju fantazijos atitiks tikrove.


Argi ne tu rašei, Todel, kad visi zmones melagiai? Pagal tavę gaunasi, kad visi yra neištikimi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 20:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
morincraft rašė:
Argi ne tu rašei, Todel, kad visi zmones melagiai? Pagal tavę gaunasi, kad visi yra neištikimi.

Akivaizdu, bet neitiketina, ar ne?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 20:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
aš ištikima su visais savo vyrais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 20:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pack
pack
Didmeistris
Pončikas rašė:

aš ištikima su visais savo vyrais


Kiekvienam po lygiai istikimybes ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 20:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pack
pack
Didmeistris
Perliukasx rašė:

morincraft rašė:

Argi ne tu rašei, Todel, kad visi zmones melagiai? Pagal tavę gaunasi, kad visi yra neištikimi.


Akivaizdu, bet neitiketina, ar ne?


Tai ir tamsta neistikimas esat?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 20:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
Perliukasx rašė:

Akivaizdu, bet neitiketina, ar ne?


Neaišku, apie ką kalbi, apie mintį, ar veiksmą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Ištikimas dievui..su moterim niu niu.. net žvilgsniu nepalydi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
Pončikas rašė:

aš ištikima su visais savo vyrais

Meluoji ir neraudonuoji :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai