Santrauka: <3
Tema sukurta: 2008.09.26 16:40
Pirmas Atgal 1 2 3 4
2008.10.07 21:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Elara rašė:

Pasisiauses,as ir nekalbu apie kaprizelius ir oziukus.Nekalbu apie gailejima.Tik sakau,kad paauglio PROBLEMOS yra tikras reiskinys,i kuri reikia rimtai atsizvelgti.Isklausyti ir patarti-dar nereiskia gailetis.Apkabinti ir pasistengti suprasti-tai nera asmenybes zlugdymas.O ir asmenybe nesusiformuos pilnaverte ir pasitikincia savimi,jei bus ignoruojamos paauglio bedos ir isgyvenimai.

Laimingesne,jau ne syki esu rasiusi apie pasitikejima seimoje,apie atviruma ir asmenybes vertinima.Mano seimoje vyrauja be galo glaudus rysiai tarp visu seimos nariu.Manai,kad tai kontrole?Manai,kad niekas neturi erdves ir saviraiskos,jei visi vienas kitu pasitiki?Ka tu vadini laisve?Kas tavo sampratoje yra pasitikejimas?Brangioji,mano seimos santykiai-tai DOVANA.As turiu tris vaikus.Pasitikiu jais daugiau,nei gali isivaizduoti,o laisves jie turi tiek,kiek as igijau tik istekejusi.Gal ir keistai skamba,bet atsakomybe uz savo veiksmus,pareiga seimai,saziningumas ir atvirumas jiems suvokiami nuo ankstyvos vaikystes.Taip,jie klysta,bet sugeba prisipazinti ir sau ir kitiems,kad klydo.Taip,jie verkia,bet nerodo asaru,jei mano,kad gali jas nusisluostyti patys.Taip,mano vyriausias sunus jau isgyveno ir pirmaja meile ir issiskyrima.Bet manes paprase tik isklausyti.Ne patarti,ne pagaileti,bet tik pasedeti salia ir susivokti savo mintyse.Ar tai yra perdetas rupinimasis vaiku?O gal pasededama salia ir isklausydama as ugdau jo nesavarankiskuma?


pauglio problemos ne visada būna PROBLEMOS.
Nesakau, kad paugliai rimtų problemų neturi... Bet dažniausiai tai ir būna menki dalykėliai išpūsti iki tragedijos lygio...
Žinoma išklausyti visada galima, bet jei tarkim mano vaikas kūkčiodamas man pradėtų pasakoti apie kažkokią savo "problemą" tai aš iš tos jo problemos tik pasijuokčiau. O kam čia vaidinti kad tai rimta problema? Jeigu ir aš pradėsiu žiūrėti į tai kaip į tragediją, vaikas tada savęs gailės dar labiau nes "juk tėtė irgi galvoja kad čia labai baisus dalykas"...
Jei yra TIKRA porblema, ok sėdam pasikalbam, išsprendžiam.
Pas mane prioritetas labiau išauginti TVIRTĄ asmenybę, nei tobulinti vaiko "išsipasakojimo įgūdžius"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.07 21:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Pasisiauses,o kas yra tvirta asmenybe?Ar tai robotukas,uzgniauziantis visas emocijas,nieko nekalbantis ir pikto veido tipas?Ar tu manai,kad jausmingi zmones yra skystukai kompotai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.07 21:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laimingesnė
Laimingesnė
Patyręs
Aš tai sakyčiau, kad Pasišiaušęs būtų neblogas tėtukas ...toks realistas..o Elara - kažko tai per daug bijo, ar tik man taip atrodo...
Elara, smagu, kad taip vertini santykius savo šeimoje, kiekvieni santykiai - tai dovana. Gal vyras šeimoje tavo jausmingumą atsveria ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.07 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laimingesnė
Laimingesnė
Patyręs
O šaip tai tema apie meilę...Mylėti reikia mokytis, tik tą galiu pasakyti iš savo patirties..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.07 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Elara rašė:

Pasisiauses,o kas yra tvirta asmenybe?Ar tai robotukas,uzgniauziantis visas emocijas,nieko nekalbantis ir pikto veido tipas?Ar tu manai,kad jausmingi zmones yra skystukai kompotai?



Tvirtas žmogus, tai toks, kurio dėl šūdniekių nepuola liūdnos emocijos. Jei nepuola, vadinasi nėra ir ko gniaužti
Jausmingumas ir verkšlenimas dėl šūdų nėra tas pats.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.07 21:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Laimingesne,tau tikrai tik atrodo.Esu visiskai rami ir tikrai nesu kankinama paranojines baimes.Tik kartais labai sunku isaiskinti zmonems,kodel elgiuosi vienaip ar kitaip.Taip-as emociju zmogus.Mano vyras?Na,realiste seimoje esu as.Jis turi be galo didele sirdi,tvirta ranka ir sviesu prota,ir... romantiska siela.Viena galiu pasakyti tiksliai-tik jis ir sugeba suvaldyti mano jausmu protrukius ir paselusi charakteri.As-nuotaikos zmogus.Jis stabilus ir visada ramus.Bet musu vienodas Laimes,Meiles,Seimos supratimas.Panasios paziuros i vaiku auklejima ir partneryste tarp vyro ir zmonos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.07 21:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Pasisiauses,ar gerai supratau(atsikrapstau,bet siandien protas jau persidirbo valstybiniame darbe)Jausmingumas tai viena,o verkslenimas-tai antra?Tada pritariu.Visiskai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.07 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laimingesnė
Laimingesnė
Patyręs
Elara, mano vyras - irgi labai geras ir stabilus, ramus...tai aš labai vertinu.Irgi kaip DOVANĄ
O šiaip tai neturiu tikslo prisikabinti tik dėl prisikabinimo...Man norisi, kad būtų geriau nei yra, ne tobula, bet geriau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.08 07:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Laimingesne,vadovaujuosi poziuriu,kad grazios svajones anksciau ar veliau issipildo.Ir tau linkiu to paties.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.02.11 20:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marta44
Marta44
Naujokas
Aš tave puikiai suprantu... Man buvo lygiai tokia pati situacija. Kartais grįžusi namo verkdavau. Tačiau vieną dieną sugalvojau vaidinti, kad JO nekenčiu. Žinoma vis tiek šiek tiek pavidėjau. JIE vis labiau bendravo. O aš likau viena... Tačiau! JIS turėjo draugą. Man jis kažkada patiko. Jis irgi buvo supykęs ant JO, kad jį visai pamiršo. Mes susibendravom: pradėjom susirašinėti, kalbėtis ir pan. Ir žinai ką dabar aš radau tą kurį tikrai myliu ir kuris myli mane! Nežinau kaip tau tai padės, bet noriu pasakyti, kad reikia tik palaukti savajo "princo". Laikas viską parodys. Sėkmės!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai