Tema sukurta: 2015.11.22 18:23
2015.11.22 18:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


deivixasasas
deivixasasas
Naujokas
Sveiki, is karto atsiprasau jei tai bloga skiltis siam postui rasyti, nes tinkamesnes neradau.
Taigi problema tokia, kad as esu labai siltas zmogus megstantis viska daryti is laimes, padedantis jai, visada atiduodu viska del jos, kad tik jai butu gerai, bet ji to nevertina...Ji toks zmogus kuriai i tai ziuri nelabai rimtai ir ji nera labai siltas zmogus, aisku ji sako, kad mane myli, bet as nezinau ar tai tikrai tiesa, nes buvo keli kartai kai ji man melavo, ir dabar as nezinau ar ja galima pasityketi :/ Del tokiu dalyku as kartu ir noreciau skirtis, bet ir nenoreciau... :( Nezinau ka daryti, esu beviltiskoje situacijoje, kitaip pasakius esu nezinioje. Jei kas galite gal kokiu patarimu (is patirties) Gal kazka pasiulytumete, nesvarbu ka, tiesiog, kad si situacija nors kiek pageretu :/ Is anksto dekui!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.22 22:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
jei su zmogum jauties blogai, reikia skirtis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.23 00:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KažkurKažkas8481587
KažkurKažkas8481587
Naujokas
Esi vaikinas, laikas ismokti kontroliuoti situacija. Neverta daryti visko del zmogaus, jei jis to nevertina. Gali but tiesiog nesupratimas vienas kito, gal darai viska ko jai nereikia o nedarai nei trupucio kas reikia? Reikia bendrauti, zodziai "myliu" yra paprastai tusti beprasmei.
Pradek su ja sneketis apie dalykus kurie tave neramina. Is pradziu bus nelengva, bet jei stengsiesi tai su laiku ismoksi bendrauti.
Skestanciu gelbejimas paciu skestanciuju reikalas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.23 23:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
deivixasasas rašė:Sveiki, is karto atsiprasau jei tai bloga skiltis siam postui rasyti, nes tinkamesnes neradau.
Taigi problema tokia, kad as esu labai siltas zmogus megstantis viska daryti is laimes, padedantis jai, visada atiduodu viska del jos, kad tik jai butu gerai, bet ji to nevertina...Ji toks zmogus kuriai i tai ziuri nelabai rimtai ir ji nera labai siltas zmogus, aisku ji sako, kad mane myli, bet as nezinau ar tai tikrai tiesa, nes buvo keli kartai kai ji man melavo, ir dabar as nezinau ar ja galima pasityketi :/ Del tokiu dalyku as kartu ir noreciau skirtis, bet ir nenoreciau... :( Nezinau ka daryti, esu beviltiskoje situacijoje, kitaip pasakius esu nezinioje. Jei kas galite gal kokiu patarimu (is patirties) Gal kazka pasiulytumete, nesvarbu ka, tiesiog, kad si situacija nors kiek pageretu :/ Is anksto dekui!

Jeigu pats su savimi nebesutari, tai eik, žmogau, pas psichoanalitiką. Prieš tai pasiimk siuntimą iš šeimos gydytojo, pigiau kainuos. O jei bijai baltų chalatų, tai važiuok į Pakutuvėnus ar Palendrę pas vienuolius, jie mokės tau patarti, kaip susitvarkyti mintis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.24 00:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Zmogus protingai raso, kad negali priimti sprendimu, nes nezino priezasciu.
Normalu abejoti ir ieskot geriausios iseities.
O va tie kur viska zino(dazniausia sektu atstovai ar siaip chirikt), kur akys blizga nuo tvirto zinojimo, tai jau turetu eit pas psichiatrus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.26 08:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pinky
Pinky
Pažengęs
O iskur zinai kad nevertina. Ir kaip keistai susakiai ,, as viska del jos darau,, O del saves ka nors darai. Turiu omenyje ,darau tai kas mums abiems malonu. Darau tai kad ji butu laiminga ir del to as laimingas. Ar kaip cia gaunas ,as duodu ,duodu o ji nesusimoka. Jeigu jau is visos sirdies duodi,nereikia prasyti atligio. Ir buti patiems savimi. Tu pasikalbek su ja ,issiaiskink. Gal ten pas jus viskas gerai. Tik ji nemoka buti labai silta. Ira tokiu zmoniu nors ir kaip jie stengiasi .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai