Santrauka: Buvau JL daug metu, tad galiu papasakoti apie jos
Tema sukurta: 2016.03.01 16:22
Pirmas Atgal 6 7 8 9
2016.07.28 00:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Saxas02
Saxas02
Pradedantysis
arnie rašė:
Forumuose paklausti tai tas pats kaip per koki spiritizmo seansa dvasiu kokios dvasios nores ir kaip nores tokios taip ir atsakines gali pasitaikyti kad atsakymai bus naudingi , o gali kad zalingi . O draugas.lt tai daugiau lietuviskas feisbukas pasilinksminu portalas nei rimtas koks techninis forumas .


Forumuose turi būti asmenys, kurie už offtopic'ų rašinėjimą postus trintų arba įspėjimus duotų. Bent jau normalesniuose tokie yra... Buvau aš ir kituose pasilinksminimų portaluose. Ten vis tiek atsirasdavo koks žmogus ar žmonės, kurie būdavo kompetentingi temoje kurioje diskutuoja ir su jais normaliai gali pasiginčyti. Bet šitame tai nee... Atsiranda šprotai kurie, šūda nieko nesupranta ir nesąmones rašo. =D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.28 09:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Dovydas59 rašė:

Forumuose turi būti asmenys, kurie už offtopic'ų rašinėjimą postus trintų arba įspėjimus duotų. Bent jau normalesniuose tokie yra... Buvau aš ir kituose pasilinksminimų portaluose. Ten vis tiek atsirasdavo koks žmogus ar žmonės, kurie būdavo kompetentingi temoje kurioje diskutuoja ir su jais normaliai gali pasiginčyti. Bet šitame tai nee... Atsiranda šprotai kurie, šūda nieko nesupranta ir nesąmones rašo. =D


tai ko ten nebesedi ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.28 10:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Saxas02
Saxas02
Pradedantysis
fxx3 rašė:
tai ko ten nebesedi ?


Kas sakė, kad nebesėdžiu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.28 10:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Saxas02
Saxas02
Pradedantysis
fxx3 rašė:

Dovydas59 rašė:



Forumuose paklausti tai tas pats kaip per koki spiritizmo seansa dvasiu kokios dvasios nores ir kaip nores tokios taip ir atsakines gali pasitaikyti kad atsakymai bus naudingi , o gali kad zalingi . O draugas.lt tai daugiau lietuviskas feisbukas pasilinksminu portalas nei rimtas koks techninis forumas .




manyk kaip nori.


Šprote Ne aš tą postą rašiau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.28 10:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
svarbu ne tai kas rase, svarbu poziuris.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.28 18:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gerrmantas
Gerrmantas
Patyręs
Dovydas59 rašė:

arnie rašė:

Forumuose paklausti tai tas pats kaip per koki spiritizmo seansa dvasiu kokios dvasios nores ir kaip nores tokios taip ir atsakines gali pasitaikyti kad atsakymai bus naudingi , o gali kad zalingi . O draugas.lt tai daugiau lietuviskas feisbukas pasilinksminu portalas nei rimtas koks techninis forumas .




Forumuose turi būti asmenys, kurie už offtopic'ų rašinėjimą postus trintų arba įspėjimus duotų. Bent jau normalesniuose tokie yra... Buvau aš ir kituose pasilinksminimų portaluose. Ten vis tiek atsirasdavo koks žmogus ar žmonės, kurie būdavo kompetentingi temoje kurioje diskutuoja ir su jais normaliai gali pasiginčyti. Bet šitame tai nee... Atsiranda šprotai kurie, šūda nieko nesupranta ir nesąmones rašo. =D

Gali įvardinti tuos forumus , kad galėtume pašniukštinėti ir patys nuspręsti ar teisybe kalbi ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.28 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Saxas02
Saxas02
Pradedantysis
Gerrmantas rašė:
Gali įvardinti tuos forumus , kad galėtume pašniukštinėti ir patys nuspręsti ar teisybe kalbi ?


Tau aš apskritai bijau kažką atsakyti. Pradėsim nuo forumų, o baigsim vėl apie žydų nusikaltimus. )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.29 05:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gerrmantas
Gerrmantas
Patyręs
Dovydas59 rašė:

Gerrmantas rašė:

Gali įvardinti tuos forumus , kad galėtume pašniukštinėti ir patys nuspręsti ar teisybe kalbi ?




Tau aš apskritai bijau kažką atsakyti. Pradėsim nuo forumų, o baigsim vėl apie žydų nusikaltimus. )


Juk tam ir yra forumas ,įvairiausių nuomonių žmonės renkasi . Jai kas nors paliečia skaudžia tema ,žmogus juk turi teisę išsakyti , net jei kitiems forumo dalyviams nepatinka .Toks yra gyvenimas visiems juk neįtiksi ir geras nebūsi kad ir kaip stengtumeisi .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.29 10:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Saxas02
Saxas02
Pradedantysis
Gerrmantas rašė:

Juk tam ir yra forumas ,įvairiausių nuomonių žmonės renkasi . Jai kas nors paliečia skaudžia tema ,žmogus juk turi teisę išsakyti , net jei kitiems forumo dalyviams nepatinka .Toks yra gyvenimas visiems juk neįtiksi ir geras nebūsi kad ir kaip stengtumeisi .


Tokiu atveju reikia sukurti atskirą temą: "tarprasiniai santykiai" arba "ar Hitleris buvo teisus"? Nes kaip visa tai susiję su šia tema? Jehovos liudytojais?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.30 06:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gerrmantas
Gerrmantas
Patyręs
Dovydas59 rašė:

Gerrmantas rašė:



Juk tam ir yra forumas ,įvairiausių nuomonių žmonės renkasi . Jai kas nors paliečia skaudžia tema ,žmogus juk turi teisę išsakyti , net jei kitiems forumo dalyviams nepatinka .Toks yra gyvenimas visiems juk neįtiksi ir geras nebūsi kad ir kaip stengtumeisi .




Tokiu atveju reikia sukurti atskirą temą: "tarprasiniai santykiai" arba "ar Hitleris buvo teisus"? Nes kaip visa tai susiję su šia tema? Jehovos liudytojais?


Su tavim šiuo klausimu pilnai sutinku .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.30 10:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gerrmantas
Gerrmantas
Patyręs
Komiška įstorija man asmeniškai be galo juokinga įstorija , kaip geras anekdotas reikia dar sugebėjimu turėt kad ką nors panašaus sukurti . Žinant NSDAP ir Jehovos liūdytojų pasaulėžiūrą . Praeityje esesininkas, dabar - tikrojo Dievo tarnas
"Koks didžiulis skirtumas tarp tarnavimo tironiškiems, kaip Hitlerio, režimams ir tarnavimo Jehovai! Hitleris reikalavo aklo paklusnumo, o Jehova nori, kad žmogus tarnautų jam iš meilės, kuri ateina per tikslų Dievo ir jo sumanymų, atskleistų Biblijoje, pažinimą (Luko 10:27; Jono 17:3). Jehova yra tas, kuriam aš tarnausiu tol, kol gyvas būsiu."
http://wol.jw.org/lt/wol/d/r32/lp-l/102010048
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.31 23:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius7
Marius7
Naujokas
Dovydas59 tu esi former JL?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.05 09:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Saxas02
Saxas02
Pradedantysis
Marius7 rašė:

Dovydas59 tu esi former JL?


Ne. Bet jeigu paskaitytum nuo pradžių... Buvau parašęs apie save.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 6 7 8 9
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai