Santrauka: Informacija ir tikrinimo tvarka
Tema sukurta: 2010.10.18 21:13
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5
2014.05.13 08:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
donjovis rašė:

Jau kelinta karta nepapildo deimantų.Pildau sms. Nebenorėčiau mėtit pinigų.


Prašome apie tai pranešti el. paštu manoukis@draugas.lt

Laiške būtinai nurodykite, kada ir kiek rubinų užsakinėjote, savo žaidėjo ID numerį ir telefono numerį, iš kurio atlikote užsakymus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.02 22:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


donjovis
donjovis
Naujokas
sms pildau ir nepapildo deimantu. Tai jau kelinta karta.Mano ID 203620
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.06 00:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaiNai
NaiNai
Naujokas
Sveiki,kodel nuo naujuju metu nei viena diena nebegaunu deimantu,nors turiu 100 kaciuku,uzeinu kasdien I uki,bet kaip near taip nera ??? Mano ID: 530820 "Romos fazenda"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.06 07:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marsas789
marsas789
Naujokas
laba diena ,kodel lietuviskoj sodyboj kai buvo gedimas jusu ,neatidavet uz dvi dienas peliu ,juk jos nesa deimantus ,ka jus manot ,as i diena gaunu 2 tukstancius peliu ,taip kad grazinat ,katinai ,tai pirkti uz pinigus grynus,mano zaidejo id 727327,taipat ir siam zmogui nera peliu id8749249
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.06 07:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


katins
katins
Pradedantysis
per jusu gedima man dingo 470 peliu,prasom grazint
Žaidėjo ID: 176151
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.06 09:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


audrem3
audrem3
Naujokas
Žaidėjai, negi jūs manote dar pirkti deimantus po to, kaip patyrėme nuostolius, dar ir žuvų derlius prarastas ir kiti nuostoliai, į žinutes neatsako, reputaciją susigadino adminė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.06 09:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


adiva
adiva
Pradedantysis
juokauji .po tokiu "bajeriu" tikrai nebezadu pirkti deimantu .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.07 11:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marsas789
marsas789
Naujokas
nebedirba jie savo darbo isvis, venodai svecia jems musu problemos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.07 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


audrem3
audrem3
Naujokas
Žaidėjo ID: 7350379
Gaunu žinutes, kad problemos bus pasistengta išspręsti.
Bet kol kas dar jokio atsakymo negavau, nes jie pasirodo ir nesistengia atsakyti.
Žaidime kiek įdėta darbo, laiko, investicijų ir viskas dingo, tiesą sakant sandėlio turinys buvo atstatytas iš dalies be botanikos sodo ir nuimto svarainių derliaus, o dar ir be to žuvys sandėlyje neatkurtos, patirti milžiniški nuostoliai, prieš pat naujus metus pirkau deimantų net už 70 Lt ūkio plėtrai, o dabar viskas žlugo dėl ne žaidėjų kaltės, tai pasityčiojimas. Dar išleisto nemažos investicijos Botanikos sodo, miško ir Giraitės plėtrai, viskas sužlugdyta, likau be derliaus ir be uždirbtų pinigėlių.
Buvau numatęs ir šiais metais dideles investicijas į deimantus, bet kol kas negaliu investuoti kol nebus atkurtas pasitikėjimas tarp žaidėjų.
Taip žinoma galima nuostolius atkurti ir deimantais, bet vien tik Arktinio Šalvio mailius kainuoja 1350 deimantų, to būtų neatsitikę, jei būtų nedingusios žuvys 1080 vienetų iš sandėlio, būčiau pardavęs ir vėl nusipirkęs, o dabar nei žuvų nei uždirbto pelno.
Deimantus tikrai pirkčiau, bet noriu žinoti ar kaip nors išspręsite problemas ar kompensuosite patirtus derlių nuostolius, jeigu pirksiu ar pasiūlysite deimantų kurių nemažai reikės.
Privalote atkurti pasitikėjimą tarp žaidėjų, jeigu norite, kad jums investuoti pinigėlius už deimantų pirkimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.11 00:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bertamaira
bertamaira
Pradedantysis
ei, jus, moderatoriai-BALVONAI!!! nepykit, kad taip i jus kreipiuosi, nes pagarbos sau nenusipelnet, netrinkite zinuciu, nes vis tiek jau passiukslinot musu akyse,klausiu-kodel mano kaciukas negaudo peliu, nes negaunu deimantu, ar cia vel jusu eilinis pasityciojimas is zaideju??? noreciau gaut atsakyma, ar ir toliau tylesit kaip SIKNOS???id929436
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.12 14:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


audrem3
audrem3
Naujokas
Dėkoju už nuostolių kompensaciją. Bet 300 deimantų nepakanka atkurti bent turėto 1084 vienetų arktinio šalvio žuvų derliaus, kuris dingo ne dėl mūsų kaltės, apie kitus nuostolius nekalbu tiek to, bet žuvų prarasto derliaus nedovanosiu, reikia dar 1000 deimantų atkurti prarastam žuvų derliui. Jei nebus kompensuota pavyzdžiui deimantais, tai tikrai nepirksiu deimantų ir užšaldau šio pusmečio investicijas.
Žaidėjo ID: 7350379
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.30 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


donjovis
donjovis
Naujokas
jau trečią karta negaunu deimantų sms. mano ID 203620
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai