Santrauka: Netradicinis požiūris į tai kas lemia jūsų sekmę santykiuose su priešinga lytimi
Tema sukurta: 2009.11.13 10:26
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.11.13 10:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mu
Mu
Naujokas
Pati pagrindinė taisyklė yra ta , kad jūs turite sielą ir siela gyvena meile, jei jūs manote , jog neturite sielos, apskritai toliau skaityti nėra verta, jūs tik tuščiai sugaišite laiką, o gyvenime tiek yra nuostabių dalykų , kuriuos galėjo nuveikti per tą laiką. Pagalvokite rimtai, prieš toliau skaitydami?
Tai va - siela gyvena meile , tai pagrindinė taisyklė , kurios turėtų laikytis kiekviena gyva būtybė. Įsisvaizduokite , jūs turite mašiną, tai yra sielą , o benzinas yra meilė. Ir jei jūs neskirsite jokio dėmesio mašinai(savo sielai), netaisysite, visai neprižiurėsite ir nepaisant nieko neatsistosite ir nepripilsite į baką benzino(meilės)- jūs apskritai niekada visiškai nepajudėsite iš vietos. Visas jūsų gyvenimas bus žlugęs ir beprasmiškas.
Tai va mielieji , jūs turite puosėlėti savo sieloje meilę. Jei jūs asmeniniuose santykiuose su priešinga lytimi neturėsite to omenį , tai labai greitai susidursite su rimtomis problemomis ir jūsų santykiai bus nepajudantys iš pradžios taško. Meilė ar susižavėjimas, aistra kažkam duodamas ne šiaip sau ir beveik visada šie dalykai duodami su problemomis . Visas jūsų tolimesnis gyvenimas priklauso nuo to kaip priėmėte šiuos dalykus, kai jie buvo duoti pirmą kartą. Prisiminkete kai šie dalykai buvo duodami pirmą kartą -ką jūs tada galvojote ir ką jautėte, kokios mintys jūs tada kankino, ar išties jūsų sprendimai ir požiūriai nulėmė jūsų teisinga pasirinkimą, , kuris nulėme jūsų sieloje sužydėjimą meilės, nepaisant visų išorinių problemų su kuriomis susidūrėte ?
Pagrindinė taisyklė - tai nesidairykite aplinkui, vieni savo sielos sužydėjimo kelyje jau esą toli nuėja , o kiti tik pradeda eiti. Todėl bendro recepto nėra . Jei vieni gali laužyti , griauti santykius, nepaisyti jokių taisyklių ir jų gyvenimas bus visais atžvilgiais sėkmingas, tai jums toks elgesys gali atnešti labai daug problemų. Taip pat nebandykite turėdami kokį pavyzdį pakeisti visko iš karto, nes kažkokiam net ir smulkiausiam dalykui savęs tobulinimo srytyje reikia labai daug pastangų . Visų pirmą pabandykite pradėti visiškai nuo mažų dalykų.
Tarkim jūs galvojate , kad esate negražus ar negraži, neturite pinigų, jūs neverti, kad jus mylėtų.... Koks jūs bebūtumėte tikėkite, kad jūs verti tos meilės ir tai nepriklauso, nei nuo turto , nei nuo jūsų išvaizdos, amžiaus , nei nuo jūsų socialinės padėties bei savybių. Mylėkite save toks koks esate , ir tikėkite , kad jūs verti kito žmogaus meilės.
Todėl aš ir sakau prisiminkite tas problemas susidūrėte pirmuosiuose santykiuose su kita lytime, ką tada jautėte , ką galvojote? Ar tikrai negalvojote , kad dėl vienos ar kitos priežasties esate neverti ir todėl apskritai nieko nesiiemėte , ar bijojote kitų draugų, aplinkinių požiūrio ir pažeminimo. Pasikartosiu- meilė visdada duodama kaip iš bandymas ir būtent tas jūsų išbandymo nepraėjimas gali nulemti jūsų tolimesnį nesekmingą gyvenimą. Nekreipkite dėmesio į tuos , kurie dėl vienų ar kitų priežasčių atsisakė meilės, iš pirmo karto gali jų gyvenimas ir atrodyti sėkmingas, bet iš tikro jie viduje esą labai nelaimingi. Atsiminkite siela gyvena meile. Ir jei jūs mylite ar jums kas patinka, nepaisydami nieko pabandykite su tuo žmogumi susipažinti, jei negalite žengti pirmo žingsnio visada tikėkite , kad esate verti, kad tas žingsnis būtų žengtas į jūsų pusę.
Pabandykite pergyventi visą savo gyvenimą iš naujo ir tuose momentuose, kai galvojote blogai apie save ar kitą asmenį, kad jis nevertas dėl vienų ar kitokių priežasčių jūsų meilės , pabandykite pajausti meilę.

O dabar pats svarbiausias , jei jūs kažkam jautėtė meilę, susižavėjim aistrą ir dėl išorinių kažkokių aplinkybių(tai yra galvojote, kad tas žmogus nevertas tos meilės , arba trukdė jūsų pomėgiams, ar bijojate prieš draugus) ir atsisakėte to jausmo, išties tai galėjo įtakoti jūsų tolimesnį gyvenimą. Nes jūs viduje priėmete sprendimą nepuosėlėjanti jūsų sieloje meilės. Visada prieš priimdami tokį sprendimą pagalvokite, kodėl tai darote , ar parasčiausiai nebėgate į krūmus, galvojate su kitu asmeniu bus geriau? Žinoma jei jausmai praėjo ar tai buvo tik trumpalaikis susižavėjimas ir aistra , nėra nieko blogo jei nutraukėte santykius . Visada reikia apsvarstyti ,ką jums duoda jūsų vienoks ar kitoks sprendimas - ar jūsų sieloje meilės sužydėjimą ar tai tik nulemtas jūsų baimės ir prisirišimo.

Taigi dar kartą pasikartosiu, siela gyvena meile ir nieko nepasisydami puoselėkite savo sieloje meilę, tada jūsų gyvenimas įgaus prasmę ir jūs būsite išties laimingi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 10:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Ar suveikė šis principas tavo gyvenime?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 10:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mu
Mu
Naujokas
Tu tą principą gali pamatyti, kai visas tavo gyvenimas jau praėjo. Aš tik dabar labai giliai apmasčiau viską, kodėl pas mane gyvenime santykiai su kita lytimi net neprasidėjo ir esą lydimi siselių problemų .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 11:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mu
Mu
Naujokas
Gerai kokrečiai, pirmą kartą kai įsimylėjau, galvojau , kad aš tos meilės nevertas. Antrą kartą aš galvojau, kad mūsų pomėgiai skiriasi , ir ji gali vieną dieną palikti , o svarbiausia jei ji pamatytų mane , jei aš galėčiau nepatikti . Po to kai vėl kažkas beužgimstant buvo vėl išsigandau, kad dėl to galiu numirti. O po to visa tai realizavosi tuo , kad įsimyleėjau mergina , kuri elgėsi būtent taip panašiai kaip aš anksčiau elgiuosi, dėl vienų ir kitų priežasčių atsisakė manęs ir kaip bebūtų gaila tai tesiasi iki šiol ir labaio ilgą laiką tarpą , aš ją matau vaikščiojančią su vis kitu vaikinu , o į mane ji net nenori pažvelgti, ji manęs tiesiog neapkečia . O aplinkybės tokios, kad negaliu aš su ją kartais nuo karto nesusitikti, nors labai norėčiau,nes man tai man sukelią kančią .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 11:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Visiskai nepagavau kampo pirmos zinutes :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 11:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marrior
Marrior
Pradedantysis
Ple kiek raidziu! Turbut i protingus-pamokancius sakinius sudetos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 12:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ingiman
Ingiman
Pažengęs
Kas yra siela? Tu ją matei, čiupinėjai? Jeigu ne - iš kur ta sąvoka?
Nesu ateistas, nebijok. Tik...jeigu gimtum negyvenamoj saloj tarp nebylių- manai kad šautų į galvą kažkokia sąvoka "siela"?
Mesk visa tai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 12:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dfesfdsf
dfesfdsf
Meistras
Nėra jokios sielos. Vat ir ieškok atsakymų su tais pas, kuriuos ji "yra". Aš toliau net neskaičiau, daėjau iki žodžio "sielos" ir man pofig nors tu ten knygą prirašyk protingiau neatrodys. Tu pirmu sakiniu užsimini banaliausius ir dažniausiai kalbamus dalykus kasdien. Man jau bloga tiek klausytis tiek skaityti apie tai jog kažkam gyvenimas labai gražus ir aplinkui vien tik meilė ir jobtvajumat net pyzdiec kokie jūs visi neteisingi, ir jeigu elgtumėtės pagal mano palaimą, kurią išgirdau besikalbėdamas su dievu pasaulis taptų šiltesnis, gražesnis ir jomajo... - sarkazmas, apsivemt galima beskaitant. Atsibusk žmogau, gyvenime yra lygiai tiek pat blogų dalykų kiek ir gerų. Kai galvosi vien tik apie gerą, matysi vien tik gerą, nebemokėsi įžvelgti blogio ir atskirti jo nuo gėrio. O šiaip jau jeigu užduodi "klausimą" knygos puslapio ilgio, tai paryškink kitą kartą konkrečiai ko tu klausi, nes tu čia norėjai tik save išreikšti, bet ką tu tuom pasakyti norėjai tai vienas pats tamsta težinote. Gyvenimas yra pakankamai šūdinas, ir jis netaps gražesniu vien tik dėl to, nes apie jį gražiai kalbėsi. Taikykis su realybę, geriau žiūrėk į balandžius gatvėje, sušerk jiems batoną nupirktą iš maksimos, paverk, bet nesvajok, kad vieną dieną ir tu galėsi skristi. Čia ryškiai matosi jog žmogus paveiktas kažkokios depresijos, atsimenu aš kelis mėnesius skleidžiau tokias erezijas kankinamas medžiagų apykaitos smegenyse sutrikusios pusiausvyrs, bet aš bent jau tai dariau mintyse, o ne forume. Nueik pas gerą psichologą, jis tau tą patį pasakys, kad tu persistengi kalbėdamas gražius dalykus apie gyvenimą, o iš esmės nieko gero jame nesusikuri. Tu neįvertinęs realybės remiesi vien optimizmu arba viem pesimizmu. Turbūt visi gėrio aspėstieji pasakys jog nuo manęs skleidžiama neigiama energija ir esu piktas žmogus Man tai nešviečia nei į vienus vartus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 12:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mu
Mu
Naujokas
Nu, kad ne apie sielą kalbama, kalbama apie tai kas tavo viduje. Aš neradau paprasčiausiai tinkamiausio žodžio kaip išsireikšti, tai pavadinau siela.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 13:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ingiman
Ingiman
Pažengęs
Mu rašė:

Nu, kad ne apie sielą kalbama, kalbama apie tai kas tavo viduje. Aš neradau paprasčiausiai tinkamiausio žodžio kaip išsireikšti, tai pavadinau siela.


Viduje tai kur? Kur yra tavo vidus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 13:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mu
Mu
Naujokas
visur
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 13:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mu
Mu
Naujokas
Matau diskusijos nesivysto, o juk ši tema buvo skirta pažinčių skyreliui.
Gal man reikėjo pradėti nuo paprastesnės temos, kad ir kas yra aistra.
Pavyzdžiui:
Jei santykiuose ji duoda , tu ją myli, o kai neduoda , jos nemyli , tai vadinasi aistra.
O jei myli ją nepasisant, jog ji duoda ar neduoda - tai vadinasi meilė.
iš pradžių kol jaunasir gražus tau lengviau seksi užkariauti tau patinkančias merginas.O kai pasenti, vis sunkiau,visos beveik atsisako, tik tada tu pradedi mokytis mylėti. Matau , labai žemas supratimo lygis pas visus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 13:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Man rods tavo ne aukstas lygys, jeigu tavo tokie "meiles ir aistros" palyginimai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 14:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eLa
eLa
Pradedantysis
Mu rašė:

Nu, kad ne apie sielą kalbama, kalbama apie tai kas tavo viduje. Aš neradau paprasčiausiai tinkamiausio žodžio kaip išsireikšti, tai pavadinau siela.


bendravima su zmonemis lemia dvasia. siela ir dvasia du skirtingi dalykai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 14:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
Anti rašė:

Nėra jokios sielos. Vat ir ieškok atsakymų su tais pas, kuriuos ji "yra". Aš toliau net neskaičiau, daėjau iki žodžio "sielos" ir man pofig nors tu ten knygą prirašyk protingiau neatrodys. Tu pirmu sakiniu užsimini banaliausius ir dažniausiai kalbamus dalykus kasdien. Man jau bloga tiek klausytis tiek skaityti apie tai jog kažkam gyvenimas labai gražus ir aplinkui vien tik meilė ir jobtvajumat net pyzdiec kokie jūs visi neteisingi, ir jeigu elgtumėtės pagal mano palaimą, kurią išgirdau besikalbėdamas su dievu pasaulis taptų šiltesnis, gražesnis ir jomajo... - sarkazmas, apsivemt galima beskaitant. Atsibusk žmogau, gyvenime yra lygiai tiek pat blogų dalykų kiek ir gerų. Kai galvosi vien tik apie gerą, matysi vien tik gerą, nebemokėsi įžvelgti blogio ir atskirti jo nuo gėrio. O šiaip jau jeigu užduodi "klausimą" knygos puslapio ilgio, tai paryškink kitą kartą konkrečiai ko tu klausi, nes tu čia norėjai tik save išreikšti, bet ką tu tuom pasakyti norėjai tai vienas pats tamsta težinote. Gyvenimas yra pakankamai šūdinas, ir jis netaps gražesniu vien tik dėl to, nes apie jį gražiai kalbėsi. Taikykis su realybę, geriau žiūrėk į balandžius gatvėje, sušerk jiems batoną nupirktą iš maksimos, paverk, bet nesvajok, kad vieną dieną ir tu galėsi skristi. Čia ryškiai matosi jog žmogus paveiktas kažkokios depresijos, atsimenu aš kelis mėnesius skleidžiau tokias erezijas kankinamas medžiagų apykaitos smegenyse sutrikusios pusiausvyrs, bet aš bent jau tai dariau mintyse, o ne forume. Nueik pas gerą psichologą, jis tau tą patį pasakys, kad tu persistengi kalbėdamas gražius dalykus apie gyvenimą, o iš esmės nieko gero jame nesusikuri. Tu neįvertinęs realybės remiesi vien optimizmu arba viem pesimizmu. Turbūt visi gėrio aspėstieji pasakys jog nuo manęs skleidžiama neigiama energija ir esu piktas žmogus Man tai nešviečia nei į vienus vartus.

Jo neblogai parašei
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 14:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mu
Mu
Naujokas
Dvasia tai dvasingumas, o siela tai meilė. :) galima justi dvasinguma viskam , galima justi ir meilę viskam. Tuo dvasingumas ir skiriasi nuo meilės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 14:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Ar čia badas Lietuvoj visus taip paveikė, kad kaip tik ateinu, taip visokių marazmų prirašyta...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 15:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
O aš sutinku. Jei man kada nenuskilo, "likau su nosim", ar raguotas, tai aš čia ne prie ko. Ir mergina ne prie ko. Dėl visko kalta ta bjaurybė siela... blin, paklius ji kada nors man į rankas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dfesfdsf
dfesfdsf
Meistras
viduje tai kur?

Mu rašė:

visur


Žarnyne irgi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 15:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mu
Mu
Naujokas
taip, ir žarnyne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai