Tema sukurta: 2010.03.15 14:57
2010.03.15 14:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tokiaa
tokiaa
Pažengęs
sveiki. aš kaip ir dauguma planuoju išvykti į užsienį užsidirbti, tik deja neturiu ten patikimų pažįstamų, bet manau, kad visgi geriau rizikuoti ir išvykti nei čia Lietuvoj vos galą su galu sudurt... ką patartumėt, gal žinot kokią gerą agnentūrą?... išvis nuo ko pradėt? kur geriausia vykti? laukiu gudrių patarimų :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.15 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dword
Dword
Naujokas
Jei moki tos salies kalba , arba nors yra anglu kalbos pagrindai , draugai ar pazistami nera jau taip svarbu . 3 pagrindiniai dalykai yra tavo sekmes faktorius uzsienyje , tai tavo darbstumas , kalba , ir mokejimas bendrauti su aplinkiniais . Jei viso to nestokoji sekme garantuota . Sekmes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.15 16:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tokiaa
tokiaa
Pažengęs
ne, darbo aš nebijau, kalbą taip pat moku, dar turiu pedagoginį išsilavinimą. man tik gaila tų metų kuriuos praleidau stengdamasi tobulėti, keldama kvalifikaciją, o teks dirbi darbą, kur savo įgūdžių nelavinsiu ir nepritaikysiu nes susirasti kvalifikuotą darbą migrantui, manau labai sunku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.15 16:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Avirah
Avirah
Meistras
O kodel nenori dirbti pedagogini darba?
Kiek zianu pedagogai tikrai neblogai gauna...na aisku tu niuansu yra daug pagal ka skaiciuoja atlyginima.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.15 16:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tokiaa
tokiaa
Pažengęs
Avirah rašė:

O kodel nenori dirbti pedagogini darba?

Kiek zianu pedagogai tikrai neblogai gauna...na aisku tu niuansu yra daug pagal ka skaiciuoja atlyginima.


norėti tai noriu, bet manau, kad, apskritai, labai sunku emigrantui gauti kvalifikuotą darbą... nežinau, gal ir klystu... o net jeigu ir reikalingi pedagogai kur nors didžiojoj britanijoj, net nežinau nuo ko pradėti ieškoti tokio darbo..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.15 16:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Avirah
Avirah
Meistras
As turejau galvoje Lietuvoje kodel nenori dirbti pagal specialybe?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.15 17:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tokiaa
tokiaa
Pažengęs
norėčiau Lietuvoj pasilikt, bet juk čia neužsidirbsi, gali tik egzistuoti, reikia nuolat taupyti... o juk reikia ir buto ir automobilio... nesutaupysi gi nieko kai kartais už nuomą ir visus mokesčius sumokėjus savaitei lieka kokie 20 litų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.15 18:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Triusiukelis
Triusiukelis
Meistras
O kam dabar lengva? Teisingai! Spauskit is cia, kaip kokios ziurkes is skestancio laivo, vietoj to, kad savo rankomis to laivo skyles uzkaisiojus. Pirmyn! Paskui gryze galesit "titziuotis, kat esat vis tar lietuviyaj".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.15 18:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tokiaa
tokiaa
Pažengęs
Aikenflajus rašė:

O kam dabar lengva? Teisingai! Spauskit is cia, kaip kokios ziurkes is skestancio laivo, vietoj to, kad savo rankomis to laivo skyles uzkaisiojus. Pirmyn! Paskui gryze galesit "titziuotis, kat esat vis tar lietuviyaj".


aš gi neprašiau kritikos ar juolab ironijos... man svarbiau atsistoti ant kojų nei Tėvynės idealizavimas. be to dabar visi tyli apie migraciją - ne taip kaip anksčiau. o dabar tik čiuožkit, tik važiuokit iš čia, lengviau kvėpuot bus...
beje, gal tada kažkokių konkrečių ir konstruktyvių pasiūlymų duotum, kaip užkaišioti tas skyles kaip tu sakai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.15 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Triusiukelis
Triusiukelis
Meistras
Karo su dezertyru armija nelaimesi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.16 00:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SnukiaisIZemė
SnukiaisIZemė
Pažengęs
tokiaa rašė:

sveiki. aš kaip ir dauguma planuoju išvykti į užsienį užsidirbti, tik deja neturiu ten patikimų pažįstamų, bet manau, kad visgi geriau rizikuoti ir išvykti nei čia Lietuvoj vos galą su galu sudurt... ką patartumėt, gal žinot kokią gerą agnentūrą?... išvis nuo ko pradėt? kur geriausia vykti? laukiu gudrių patarimų :)


Ismokti kalbos - ir suprasi kad visur gyvena zmones. Tada ir agenturos nereikes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.16 08:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Avirah
Avirah
Meistras
tokiaa rašė:

norėčiau Lietuvoj pasilikt, bet juk čia neužsidirbsi, gali tik egzistuoti, reikia nuolat taupyti... o juk reikia ir buto ir automobilio... nesutaupysi gi nieko kai kartais už nuomą ir visus mokesčius sumokėjus savaitei lieka kokie 20 litų...


O tu tikiesi, kad ten nuvykus tau aukso kalnai byres?
Zinoma tavo teise rinktis, taciau kiek tenka girdeti is ten esanciu pazystamu atsiliepimu, ne vienas, ypac siuo metu, stebuklu ten irgi nemato
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.16 08:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZalciuKaraliene
ZalciuKaraliene
Pažengęs
tokiaa rašė:

ne, darbo aš nebijau, kalbą taip pat moku, dar turiu pedagoginį išsilavinimą. man tik gaila tų metų kuriuos praleidau stengdamasi tobulėti, keldama kvalifikaciją, o teks dirbi darbą, kur savo įgūdžių nelavinsiu ir nepritaikysiu nes susirasti kvalifikuotą darbą migrantui, manau labai sunku


O kodel iskart nusistatei, kad savo igudziu nepritaikysi? Tavo specialybe reikalinga. Su savo diplomais, ten dar pasitobulinus, pilnai galesi dirbt darba, kuri nori. Tik is karto sakau, gal ne is karto pasiseks, gal reiks pasistengti, gal pradzioj dirbsi ne ta, ka noresi. O pradek paprastai. Eini skaityt parduotuveliu languose skelbimu, perki laikrasti, skaitai darbo skelbimus.
Niekada nezinosi, gal po triju, penkiu metu, noresi dirbti cia, Lt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.16 09:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vetra33
Vetra33
Meistras
tokiaa rašė:

ne, darbo aš nebijau, kalbą taip pat moku, dar turiu pedagoginį išsilavinimą. man tik gaila tų metų kuriuos praleidau stengdamasi tobulėti, keldama kvalifikaciją, o teks dirbi darbą, kur savo įgūdžių nelavinsiu ir nepritaikysiu nes susirasti kvalifikuotą darbą migrantui, manau labai sunku


Be pazistamu bus sunkoka, nes jie bent pradzioje padeda: pas juos apsistojama, gauni minimalia informacija kaip veikti, draudimai, dok.tvarkymas ir pan.
O pats issilavinimas nera blogas, jei dar koks pedagoginis su ikimokyklinio amziaus vaikais, tai kokia aukle pradzioje ar pan. Bet, jei neturi praktikos su vaikais, be rekomendaciju gali ir nepriimti. Zinau viena, kuri dirba Londone aukle, bet ji buvo rekomenduota jos darbdaviams ir turi spec.pedagogini isilavinima. Lietuvos emigrantes, dirbancio gerus darbus uzsienyje, labai anksti pradeda ieskoti aukliu. Kiek zinau Briuselyje dirbancios ES strukturose i darba grizta jau po 3 menesiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.01 02:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Parabellum
Parabellum
Pradedantysis
Avirah rašė:

tokiaa rašė:



norėčiau Lietuvoj pasilikt, bet juk čia neužsidirbsi, gali tik egzistuoti, reikia nuolat taupyti... o juk reikia ir buto ir automobilio... nesutaupysi gi nieko kai kartais už nuomą ir visus mokesčius sumokėjus savaitei lieka kokie 20 litų...




O tu tikiesi, kad ten nuvykus tau aukso kalnai byres?

Zinoma tavo teise rinktis, taciau kiek tenka girdeti is ten esanciu pazystamu atsiliepimu, ne vienas, ypac siuo metu, stebuklu ten irgi nemato




Prie ko cia tie stebuklai? Faktas ,kad normalioj civilizuotoj saly tu gali net gaudamas minimalu atlyginima pragyventi ir kokybiskai pragyventi. O cia zmogus dar su pedagogo issilavinimu, kuris Vakaruose yra tikrai vertinamas. O pasiziurekit ,kas tevynej dedasi su pedagogu atlyginimais? Mokytoju atlyginimai svleniai tariant apgailetini, kaip jus siulot jaunam zmogui stotis ant koju gaunant 800 lt? :) Apskritai as patyliu apie visa svietimo sistema kuri tiesiog degeneruojasi. Cia tie epitetai su ziurkem tai man siejasi tiktai su pavydu ir neapykanta zmonems kurie savo gyvenime kazko siekia ir pasiekia. As pats jau kuri laika esu uzsienyje, dirbu pagal savo specialybe, jokiu rimtu pazistamu kurie man galejo labai padet neturejau. Is pradziu vaziavau stazuotis, o po to gavau pakvietima pastoviam darbui. Svarbiausias dalykas yra kalbos mokejimas, na ir aisku issilavinimas tikrai nepakenks, o siaip kulturu skirtumai akivaizdus, bet kaip tu elgsies su zmogum toki ir atsaka gausi, jei stengsies integruotis i visuomene ir apskritai siekti savo tikslu tai tau tikrai pasiseks. Lietuva visada liks Tevyne i kuria malonu sugrizt, bet cia toks abstraktus dalykas, bet sorry, as tikrai siuo metu negyvenciau pajacu valdomoj valstybeje kurios politiniai sprendimai kiekviena diena privercia susimastyti apie tu zmoniu kurie priima tokius sprendimus psichine sveikatos bukle.
Tad jeigu yra bent kazkiek noro tai reikia veikti. Siulyciau pradziai parasyt gera motyvacini laiska.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.12 21:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabreee18
gabreee18
Naujokas
sveiki neseniai atsikeliau gyventi i uk tad noreciau susirasti zmoniu pabendrauti kurie taip pat is uk gyvenu south wales jai yra norinciu rasykit i pm lauksiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai