Santrauka: Jonai :D
Tema sukurta: 2010.03.24 21:06
Pirmas Atgal 1 2 3
2010.03.26 22:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lailė
lailė
Meistras
Indulgencija rašė:
laile rašė:
Patikėk, taip tikrai nėra. O jei taip "netyčia" gaunasi, tai dažniausiai susidarau neigiamą nuomonę ir daugiau nebendrauju. ;)

Tai kaip čia tada atsitiko, kad iš viso miesto teko pažinti vien tokius? Ir kiek jų reikėjo pažinti, (ir dar "netyčia") kad pradėtum vadinti dauguma?


Patinka Jonava- ok, nepatinka-irgi ok. Negalima savo nuomonės pasakyt? :D Labai skauda, kad ji su tavo nesutampa? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.26 22:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lailė
lailė
Meistras
Piktaskeksas rašė:
laile rašė:
Piktaskeksas rašė:
Nike ženkliukas tai čia kažka blogo lemiantis? ;D Aš pvz turiu nike treningiukus ir kedukus tai vsio aš jau nurašytas kaip forsas? ;D Nejuokink..

Atsigaukit b***. Ir aš turiu nike`o kelnes ir kedus ir tai nieko blogo nereiškia, tad gali nebijot-nenurašytas.

O tu manai, kad man įdomu ar nurašai tu mane ar ne? :D
Niekas čia tavęs nebijo, taigi, užsiimk kuo ir užsiėmei prieš tai neskleidus erezijų apie forsiukus, jei taip kalbi susidaro įspūdis kad gyvenime tikrų forsų ir nesi sutikus :D


Tu klausei, o aš atsakiau.
:DD Baimės įvaryt aš neketinau :D
Nesu jų sutikus? Nejaugi man taip pasisekė?..(retorinis klausimas ;) )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.26 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
laile rašė:

Indulgencija rašė:

laile rašė:

Patikėk, taip tikrai nėra. O jei taip "netyčia" gaunasi, tai dažniausiai susidarau neigiamą nuomonę ir daugiau nebendrauju.


Tai kaip čia tada atsitiko, kad iš viso miesto teko pažinti vien tokius? Ir kiek jų reikėjo pažinti, (ir dar "netyčia") kad pradėtum vadinti dauguma?




Patinka Jonava- ok, nepatinka-irgi ok. Negalima savo nuomonės pasakyt? Labai skauda, kad ji su tavo nesutampa?


O tau skauda, kad man nepatinka tavo išsakyta nuomonė?
Vienu žodžiu išmok naudoti žodį "dauguma", jei tie, kuriuos pažįsti yra forsai, tai ir sakyk, kad būtent tavo pažįstami yra tokie, o ne "dauguma" miesto žmonių, ok?
O su ženkliukais ir treningiukais tai ryškiai susivartei, ir tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.26 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lailė
lailė
Meistras
Indulgencija rašė:
laile rašė:
Indulgencija rašė:
laile rašė:
Patikėk, taip tikrai nėra. O jei taip "netyčia" gaunasi, tai dažniausiai susidarau neigiamą nuomonę ir daugiau nebendrauju.

Tai kaip čia tada atsitiko, kad iš viso miesto teko pažinti vien tokius? Ir kiek jų reikėjo pažinti, (ir dar "netyčia") kad pradėtum vadinti dauguma?

Patinka Jonava- ok, nepatinka-irgi ok. Negalima savo nuomonės pasakyt? Labai skauda, kad ji su tavo nesutampa?

O tau skauda, kad man nepatinka tavo išsakyta nuomonė?
Vienu žodžiu išmok naudoti žodį "dauguma", jei tie, kuriuos pažįsti yra forsai, tai ir sakyk, kad būtent tavo pažįstami yra tokie, o ne "dauguma" miesto žmonių, ok?
O su ženkliukais ir treningiukais tai ryškiai susivartei, ir tiek.


Ne, man visiškai neskauda. :) Beje, aš ir sakiau, kad ne visi. Nepykit gi taip smarkiai :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.27 21:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


deivisas
deivisas
Naujokas
jei norit isiverkt kad jus gatvese negeri berniukai musa verkit ir seip daug kur tokiu stumbru yra ar kaune ar vilniui ar siauliose ar kzn kur dar bet kike supratau cia mane isivaizdavoo kazkas kaip forsa ir bandot isliest savo nuoskaudas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.29 19:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tidiš
Tidiš
Pradedantysis
Reik visokių žmonių, bus gyvent leinksmiau. O forsas pagal jus jau ne žmogus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai