Santrauka: juru kiaulytes
Tema sukurta: 2008.02.21 21:37
Pirmas Atgal 1 2
2012.04.21 20:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SamaraMorgan
SamaraMorgan
Pradedantysis
Mano juru kiaulyte labai sau sona drasko ir bando pasikasyti. jau vienoi puseje beveik nera plaukeliu, o kitoje yra. PRASAU, PATARKITE MAN KA DARYTI, LABAI AS JAUDINUOSI DEL JOS. GAL KA PADARYTI, PATEPTI SU KAZKUOM. PRASAU, PATARKITE
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.22 22:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


inakuncai002
inakuncai002
Naujokas
užsukit pas kokį nors veterinarą, milijono tikrai nenulups ir bus patikimiau, negu gydymas internetu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.12 16:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SamaraMorgan
SamaraMorgan
Pradedantysis
Kadangi nuo kito savo pranesimo čia neziurejau, nuejau pas veterenara- Murzius serga dulkiu erkutem
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.27 18:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SamaraMorgan
SamaraMorgan
Pradedantysis
O dabar jis isilauze danti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.03 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teelfo
teelfo
Pradedantysis
Turėjau ir aš tokią mažylę. Deja ji išėjo būdama 6 ar 7 metukų, tiksliai nežinau, nes pirkome jau suauusią ir šeimos, kuriai ji nusibodo. Taigi jos vardas buvo Pleputė. Ir ne bereikalo... kai tik ko įsigeisdavo visad rėkdavo, taip pat, kai grįždavau namo visad sucypsėdavo tarsi sveikindamasi
Labai mielas, judrus padarėlis. Tik maniškė buvo labai išranki... nelaižė druskos, negraužė jokių skanėstų, vitaminų, jei užlašindavai ant maisto jo neėsdavo...
Na manau jei ne jos charakteris būtų dar ilgai gyvenusi... Nes vis pastoviai turėdavom lankytis pas veterinarą dantukų tvarkyt, o galiausiai užpuolė pati baisiausia jūrų kiaulyčių liga, kai suparaližuoja kojytes... dar pusė metų aš ją mankštinau, vaistus girdžiau, bet deja...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.28 16:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Ufff! Perskaičiau temos pavadinimą "Jūrų kiaulystės". Galvoju, kas čia dabar bus. Ogi pasirodo, apsišoviau, kalba eina apie tas baltas žiurkytes be ilgų uodegų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.31 15:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SamaraMorgan
SamaraMorgan
Pradedantysis
teelfo rašė:

Turėjau ir aš tokią mažylę. Deja ji išėjo būdama 6 ar 7 metukų, tiksliai nežinau, nes pirkome jau suauusią ir šeimos, kuriai ji nusibodo. Taigi jos vardas buvo Pleputė. Ir ne bereikalo... kai tik ko įsigeisdavo visad rėkdavo, taip pat, kai grįždavau namo visad sucypsėdavo tarsi sveikindamasi

Labai mielas, judrus padarėlis. Tik maniškė buvo labai išranki... nelaižė druskos, negraužė jokių skanėstų, vitaminų, jei užlašindavai ant maisto jo neėsdavo...

Na manau jei ne jos charakteris būtų dar ilgai gyvenusi... Nes vis pastoviai turėdavom lankytis pas veterinarą dantukų tvarkyt, o galiausiai užpuolė pati baisiausia jūrų kiaulyčių liga, kai suparaližuoja kojytes... dar pusė metų aš ją mankštinau, vaistus girdžiau, bet deja...


Užjaučiu. Žinau ką reiškia netekti mylimo gyvunėlio. Aš kalbu ne apie kokias žuvytes, o apie tuos kuriuos galima paglostiti, pažaisti su jais. Mano triušis mirė kai aš buvau 2 klasėje (Dabar aš 4). Mano Žiurkėnas kai buvau dar darželinokė kažkaip pabėgo iš narvelio. DĖMESIO narvelis buvo uždarytas. dar prisimenu kaip paskutini karta jį glosčiau, kailio švelnuma, nors tada man buvo kokie 4 o dabar 10 metu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.16 15:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Qffe
Qffe
Patyręs
O AS TURIU IRGI JURU KIAULYTE VARDU BUSIS TURIU KLAUSIMA AR NORMALU KATIK ATEJS I NAUJUS NAMUS JI GLAUDZIAM VIENAM KAMPUTI ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.16 15:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Qffe
Qffe
Patyręs
O AS TURIU IRGI JURU KIAULYTE VARDU BUSIS TURIU KLAUSIMA AR NORMALU KATIK ATEJS I NAUJUS NAMUS JI GLAUDZIAM VIENAM KAMPUTI ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.24 09:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VaivaAlex
VaivaAlex
Pradedantysis
As turiu dvi juru kialytes.. Siausius - 4 metu, o Ppese - 2 metu abai labai jas myliu Tikiu, kad jos igyvens ilgai, o kaip jus manot? Juk nebutinai mirs 6 - 7 metu? Manau NE
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.06 14:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SamaraMorgan
SamaraMorgan
Pradedantysis
Normalu :-) Ji išsigandusi, nauji namai gi :-)
P.S. Čia Dziulijai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.01 12:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laginara
Laginara
Pradedantysis
As auginau 4 jurors kiulytes vardais Pompineje rika Tikis ir pups is ilgiusiai isgyveno pompineje 5 met us o kit as pardaviau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.01 12:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laginara
Laginara
Pradedantysis
As irgi auginau 4 jurors kiulytes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.15 15:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Omaaa
Omaaa
Patyręs
SamaraMorgan rašė:

patarkite, koki varda isrinkt?? keksa ar murziuka??




Turejau Juru Kialyte vardu Keksas,bet jei tavo juru kiaulyte nera stora ir ruda patariu rinkti varsa murziukas:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.20 17:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melani
Melani
Didmeistris
sveiki, mano jūrų kiaulytei ant gallinių kojų ir pilvo yra geltonos dėmės, gal žinot kas tai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.12 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lintuhamahakki
lintuhamahakki
Pradedantysis
Būtu geriau jei įkeltumei nuotrauką.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai