Tema sukurta: 2006.09.20 15:40
Pirmas Atgal 1 2 3
2007.08.20 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marissa
Marissa
Pažengęs
Geriausia dovana yra pinigai + maza dovanele + atvirukas. Grazios vestuves yra labai brangios
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.05 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BorntobeHappy
BorntobeHappy
Naujokas
mes dovanojom jaunavedziu nuotrauka - bet tai buvo super staigmena, nes vestuves prasidejo diena, o vakara jau 18val svenciant trakuose jaunavedziams iteikem fotopaveiksla ant drobes ireminta graziu remu- o nuotrauka buvo is ju vestuviu! buvo taip nerealu, jaunavedziams ir visiems sveciams ziauriai patiko, liko labai suzaveti, pradzioj net nesuprato is kur cia atsirado. uzsakiau sita malonuma artiq firmoj (www.artiq.lt) , tariausi is anksto, o foto atsiunciau likus gal apie 14 val, kai tik juanieji is baznycios isejo.... - super buvo viskas padaryta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.05 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


karaja
karaja
Naujokas
Oho, smagi dovana Gerai, jei greitai ir kokybiškai padarė. Aš papasakosiu ką dovanojau tėvams sidabrinių vestuvių proga, bet tai tinka ir naujai iškeptiems vestuvininkams
Mes nupirkom dovanų čekį į SPA Vilnius SANA, labai gražus didelis dovanų čekis, jį įpakavom į gražų voką ir užrašėm "medaus savaitgalis", o dovanodami pasakėm, kad tai jiems povestuvinė kelionė Su čekiu jie gavo nakvynę 4 žvaigždučių viešbutyje, boulingo žaidimą, poilsį ir procedūras SPA. (panašių variantų, tik su skirtingom kainom ir miestais yra https://www.geradovana.lt/) Tėvai grįžo nerealiai patenkinti. Be to, dar dovanojom šampano taures išgraviruotas ir pintinę su šampanu, vynuogėm ir t.t. Jie buvo labai laimingi, nes pasijautė vėl jauni ir ištrūko į romantišką pasibuvimą dviese
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.05 16:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Jei jaunavediziai yra artimi ir gerai pazistami, tai tada lengviau parinkti dovana ar ceki, nes vistiek mazdaug zinai ko jiems reikia ar ko noretu. Bet jei tuokiasi ne itin artimi draugai/gimines, tai tada galima ir pinigus padovanoti.
As savo vienai draugei padovanojau lygintuva, nes zinojau, kad jo reikia. Tai labai dziaugesi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.05 16:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


karaja
karaja
Naujokas
Jei nelabai artimi, tai kam dar išlaidauti? Čia tik mano nuomonė, aš einu tik į artimų žmonių vestuves, o pas tokius kurie nelabai artimi, nors ir pakviečia, mandagiai atisakau. Taip buvo tik kartą tiesa, kad atsisakiau, bet nuvažiavau prie santuokų rūmų su gėlėmis pasveikinau. Juk dovanos reikia kai eini į patį balių.. O iš dovanų čekių artimiems tikrai rasi ką išrinkti - nuo ekstremalių pramogų iki ramaus poilsio ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.05 17:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


elviva
elviva
Naujokas
manau praktiskiausia kartu susideti ir nupirkti brange kokybiska dovana, kupranugario anklodes ar koki masazuokli kad atsipalaiduotu po darbo vakare
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.05 17:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


karaja
karaja
Naujokas
elviva rašė:

manau praktiskiausia kartu susideti ir nupirkti brange kokybiska dovana, kupranugario anklodes ar koki masazuokli kad atsipalaiduotu po darbo vakare


O aš pavyzdžiui masažuoklio nenorėčiau Man geriau nueiti į profesionalų masažą, prabangiai kur nors O ta anklode irgi, jei pvz, alergija sukels? Aš negaliu po avies vilnos miegoti, kupranugario nemėginau, bet kas jeigu.. ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.05 17:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sakaliukas
Sakaliukas
Pažengęs
na mano tecio bendradarbis su zmona labai orginalu dalyka sugalvojo nupirko viena skyleta plyta ir i tas skyles ikiso po 10lt. kadanri skyliu buvo nemazai tj suma susidare mazdau 200lt. ta plyta graziai supakavo ir iteike jaunavedziams (naujojo seimos namo statyboms) mano manymu tai gan idomi dovana
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.06 12:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


karaja
karaja
Naujokas
Sakaliukas rašė:

na mano tecio bendradarbis su zmona labai orginalu dalyka sugalvojo nupirko viena skyleta plyta ir i tas skyles ikiso po 10lt. kadanri skyliu buvo nemazai tj suma susidare mazdau 200lt. ta plyta graziai supakavo ir iteike jaunavedziams (naujojo seimos namo statyboms) mano manymu tai gan idomi dovana


Visai smagi dovana! ir originalu, ir vertinga o ką jūs manot apie dovanų čekius? Kokie jūsų galva vertingi? Pvz., www.geradovana.lt ką siūlo arba laisvalaikio dovnos?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.04 13:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Dovanu cekiai tai labai geras budas padovanoti zmonems pasirinkima, o ne nereikalinga dovana!!!
As uz dovanu cekius. Ir ne tik vestuviu proga, bet bet kokioms progoms tai tinkama dovana!!!
karaja rašė:

Sakaliukas rašė:
na mano tecio bendradarbis su zmona labai orginalu dalyka sugalvojo nupirko viena skyleta plyta ir i tas skyles ikiso po 10lt. kadanri skyliu buvo nemazai tj suma susidare mazdau 200lt. ta plyta graziai supakavo ir iteike jaunavedziams (naujojo seimos namo statyboms) mano manymu tai gan idomi dovana

Visai smagi dovana! ir originalu, ir vertinga o ką jūs manot apie dovanų čekius? Kokie jūsų galva vertingi? Pvz., www.geradovana.lt ką siūlo arba laisvalaikio dovnos?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.05 16:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


amzec
amzec
Naujokas
Bfly rašė:



Stai kur klausimas.. Nes gi aisku, kad pinigai yra gerai, bet juk neidomu. Norisi kazko tokio kazkiek originalesnio, bet nadingo naujajai seimai. Geras dalykas turetu buti dovanu cekis, taciau kokios parduotuves, kokiems dalykams?.. Sudetinga...


Visiskai sutinku - is vienos puses reikia pinigu- is kitos ka nors idomaus.
todel, man atrodo, as radau geriausia buda. :)))
Neseniai mano sesers buvo vestuves, mes su vyru padovonojam:
paemem ju nuotrauka, - perkelem ant drobes - isejo kaip tikras paveikslas, is kitos paveikslo puses Artiq darbuotojai mums padare "linkejimo" kampeli
Ant kurio mes uzrasem linkejimu ir i vidu idejom pinigelius...
galiu pasakyti - kaip tai tikrai buvo ispudingai!!!! Labai patiko visiems, ne tik jaunavedziams, bet ir visiems sveciams.
Negaliu atsakyti uz visas imones,. bet ten kur mes dareme - 100 proc. priimtina kaina ir kokybe.
Jei kam nors idomu - prasau, man negaila pasidalintis www.artiq.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.05 16:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
amzec rašė:

Bfly rašė:







Stai kur klausimas.. Nes gi aisku, kad pinigai yra gerai, bet juk neidomu. Norisi kazko tokio kazkiek originalesnio, bet nadingo naujajai seimai. Geras dalykas turetu buti dovanu cekis, taciau kokios parduotuves, kokiems dalykams?.. Sudetinga...




Visiskai sutinku - is vienos puses reikia pinigu- is kitos ka nors idomaus.

todel, man atrodo, as radau geriausia buda. :)))

Neseniai mano sesers buvo vestuves, mes su vyru padovonojam:

paemem ju nuotrauka, - perkelem ant drobes - isejo kaip tikras paveikslas, is kitos paveikslo puses Artiq darbuotojai mums padare "linkejimo" kampeli

Ant kurio mes uzrasem linkejimu ir i vidu idejom pinigelius...

galiu pasakyti - kaip tai tikrai buvo ispudingai!!!! Labai patiko visiems, ne tik jaunavedziams, bet ir visiems sveciams.

Negaliu atsakyti uz visas imones,. bet ten kur mes dareme - 100 proc. priimtina kaina ir kokybe.

Jei kam nors idomu - prasau, man negaila pasidalintis www.artiq.lt


eik tu, reklamos agente.
Kiek esi parašiusi postų - tiek vis apie savo niekam tikusias pseudotapybas.

Jeigu jau dovanoti portretus - tai tikros tapybos arba tiesiog nuotrauką menišką, o ne tą kičinę tapybos imitaciją, kurią čia nuolat reklamuoji.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.26 12:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saulyttee
saulyttee
Naujokas
Aš eisiu šiaip pasveikinti. Sakykit gėles "palaidas" ar puokšte geriau dovanoti??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.10 13:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Simona52
Simona52
Pradedantysis
Puokštę tik reikia kažkaip ja orginaliai sugalvot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.10 14:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Klaustukai
Klaustukai
Pradedantysis
Geriausia dovana pinigai ir kokia smulkmenėlė naujų namų įkurtuvėms
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.09 11:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastarnokas
Pastarnokas
Pradedantysis
http://skaitalas.lt/kinijoje-mokamos-neregetos-sumos-uz-persikus-su-kelnaitemis-306
Va tokį dalykėlį padovanokit. Paprasta, bet labai žavu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.09 11:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Klaustukai rašė:
Geriausia dovana pinigai ir kokia smulkmenėlė naujų namų įkurtuvėms


o paskui reikia sukti galvą, kur tas visas smulkmenas sukišt, kad vietos neužimtų. ypač,kai dovanotojai visiškai su skoniu susipykę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai