Santrauka: Einam prie altoriaus?:)
Tema sukurta: 2011.08.12 17:59
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2011.08.12 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


variacija
variacija
Patyręs
Ka gi, po vieno "tarp musu mergaiciu" pasisedejimo, iskilo daug klausimu Kiek padauginusios svaigiuju gerimu, keleta draugiu atsivere. Beveik visos prisipazino, kad kiek paspaude savo "princus" , kad isgirstu ta miela ausiai sakini:
-Tekek už manes, brangioji
Sandra, (vardai pakeisti) draugavo su savo isrinktuoju pora metu, o nei ziedelio, nei uzuominu apie vestuves is savojo nesulauke, tai viena kart liudnu verselio zvilgsniu ir asarotom akim pasake jam, kad nebepasiliks pas ji nakvoti (ta prasme - sekso nebebus) (budavo savaitgaliais, ji is kito miesto) Nes jos mama religinga ir senovisku paziuru, o del to, kad ji lieka pas ji nakciai, ji su ja labai pykstasi. Vaikinas nusimine aisku, o po keliu savaiciu, nusitempe ja i metrikacijos biura
Vaidos istorija. Ji augino viena mergaite ir susitikinejo su savo "princu", taip pat apie pora metu, kuris taip pat neskubejo su rimtesniu pasiulymu. Tai ji pasake jam, kad ji ji labai myli, bet tarp ju ko gero nieko gero negali buti, nes ji jam netinkama, kad jo tevai tikriausiai niekada nepriims marcios su vaiku ir kad jiems neverta toliau laiko gaisti, o pasukti skirtingais keliais. Buvo asaringa atsisveikinimo scena. Po keliu dienu "princas" pasake butinai norintis supazindinti ja su savo tevais O dar po menesio, nusprende susituokti.

Diana buvo septyniais metais vyresne uz savo "princa". Po triju metu draugystes, ji nusprende, kad jai atejo tas amzius, kai jos biologinis laikrodis sparciai tiksi ir butu miela pazaisti su pampersais ir liuliuoti savo atzala O "princas" tokiu planu, kol kas nekure. Tai ji jam pasake, kad buvo labai mieli tie trys metai, bet deja, ju planai i ateiti zenkliai skiriasi ir kad metu skirtumas savo daro, kad ji zada pasieskoti vyro, su kuriuo butu panasus siekiai ir metu skirtumas nevarzytu ju.
Kita diena sulauke ziedo su akute, geliu ir pasipirsimo

Aisku, jos rizikavo, kad viskas baigsis ir, kad "princai" dings toli uz horizonto Bet jau geriau uz horizonto princas, nei netrikras "princas", salia kurio neteks pabuti savo puotoje princese

Tikriausiai bus pasipiktinusiu vaikinu komentaru, bet ko merginos nepadarytu, kad isgirstu is savojo "princo":
- Tekek uz manes, brangioji
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.12 18:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ladypunk
Ladypunk
Pažengęs
O nėra taip, kad gal tie vyrai dar nebuvo pasiruošę šiems žodžiams pilnai? ar nebus taip, kad vėliau susipras, jog dar visai nenori "susipančioti" ? Mano nuomone, kiekvienam savas laikas, kiekvienas (tiek vyras, tiek moteris) turi sulaukti to momento, kai jau tikrai jaučiasi tam pasiruošę.
Ir tai taikoma ne tik vyrams. Jei man pasipirštų, būtų labai liūdna, nes kad ir kaip mylėčiau, aš dar nepasiruošus, aš išsigąsčiau. \
Manau nevertėtų "vystyti" žmonių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.12 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


variacija
variacija
Patyręs
Ladypunk, gerai, tu issigastum sio pasiulymo, bet jei tu nepasiruosus, tu galetum kiek apmastyti ta pasiulyma ir rinktis arba pasukti skirtingais keliais, arba tuoktis. Vis tiek kada nors istekesi, bet jei nenori teketi uz to zmogaus, tai reiskiasi, kad nesi tikra savo jausmais butent tam zmogui. Kai myli, manau, neturetu gasdinti isipareigoti tam zmogui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.12 18:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ladypunk
Ladypunk
Pažengęs
Geriau nesituokt, nei tuoktis nepasiruošus. Skyrybų statistika ir taip pernelyg žiauri.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.12 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ladypunk
Ladypunk
Pažengęs
Atsiprašau, kad taip kategoriškai, tai tik mano nuomonė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.12 18:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


variacija
variacija
Patyręs
Viskas gerai Reikia visokiu nuomoniu. Tos merginos buvo pasiruosusios, tik norejo isitikinti ar ir ju vaikinai pasiruose Tai, kie parizikavo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.12 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


inreal
inreal
Naujokas
Nereikia per daug noreti vienam is kito, tada bus gerai , o vedybos, cia jau kaip kam, kad apsivede, nereiskia kad gerai sugyvens, nes tada buti kartu reikia pastoviai, o ne epizodais, ir daugumai tai jau keicia gyvenima.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.12 18:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
-Im pregnant! (angl. k. Aš nėščia)

Irgi geri žodžiai norint suvystyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.12 18:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Man tokie žaidimai nesuprantami. Vyras ne veršelis, o turi būti geriausias draugas. Jei kažko nori, imi ir tiesiai paklausi. Nieko neversdama per visą savo gyvenimėlį esu sulaukusi bent 5 pasiūlymų tekėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.12 19:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
na, aš esu tos nuomonės, kad per prievartą tikrai vyro prie altoriaus nenutempsi. todėl manau, kad ir čia anoks suvystymas, tiesiog moterėlės mano, kad labai jau gudriai sužaidė. deja, nieko čia gudraus, tiesiog taip pasitaikė, kad vyrai jau buvo pasiruošę viskam, tik gal niekur neskubėjo ir tiek. čia analogiška, kai tam tikri vyrai draugeliams pasakoja, kaip pakabino, į lovą įvertė, bet tikroji istorija nebūtinai tokia ir mano supratimu, protingos suaugusios moterys mokėtų pasikalbėti su vyru be tokių žaidimų. aišku tik tiek, kad vyrai čia lieka nugalėtojais iniciatoriais, neva, patys pirmi sugalvoję ir pasipiršę. bet aš tokiu pagrindu santykių nekurčiau ir santuokos nesiekčiau.. tiesiog reikia susitikinėti su tinkamu vyru ir tinkamai elgtis, kad nuo pat pradžių būtų aišku prie ko veda santykiai.. tada pasipiršimas ir santuoka nebus kaip spendžiami spąstai į kuriuos reikia įvilioti vyrą cha.. iš karto prisiminiau vieną merginą, kuri su vaikinu 10 metų, kartu gyvena, o vestuvių, kaip nėra, taip nėra. ji miršta, kaip nori ištekėti. jis irgi sakosi norintis susituokti ir turėti vaikų.. bet na nesiperša ir viskas.. ta mergina jau išbandė irgi visokių subtilių ir nelabai būdų pasiekt savo.. bet nė krust.. tik toje istorijoje problema finansinė gaunasi.. pasirodo, ji nori puotos, kuri, akivaizdu, kainuos nemažai.. vyrukas tokių pinigų neturi.. ir jei ji nusileistų ant žemės, tai jis seniai būtų ant kelio priklaupęs. taip visose istorijose yra kabliukas, kodėl vyras nepasipiršo.. bet gal geriau palaukt, nekeliant neįgyvendinamų sąlygų, natūraliai ateis gi laikas, negu pirštis pačiai ar žaisti kvailus žaidimus..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.12 19:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


She1
She1
Pažengęs
As tai noreciau paklausti ar tos merginos laimingos?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.12 20:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bimbalai
Bimbalai
Pažengęs
Netekėkit dėl pinigu,patogumo ar jai jaučiatės labai vieniša-nesiliaukite ir nebijokite jieškoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.12 20:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


242
242
Meistras
Kažkaip keistai viskas pas tavo drauges, negi jas visas kas nors pagal vieną standartą mokė savo gyvenimą tvarkytis? Pas visas tas pats santykių modelis - neskubantis susituokt vyras, suvystymas, žiedas, pasipiršimas. Po to, spėju, seka brangios vestuvės su daug svečių, o paskui straipsnis į skundai.lt. Negi to mokoma? Kaip čia tiek daug žmonių lyg susitarę daro tą patį? Mano durna galva nepajėgia to suprasti :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.12 23:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Yra toks geras anekdotas:

Vyras besiruošęs bet kokiai niekšybei kad nuvilioti moterį į lovą. Dar didesnėm niekšybėm pasiruošusi moteris tam, kad atsivesti vyrą į zaksą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.13 01:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
nu tokios situacijos nežinau Man kažkaip nelabai.. Ar pačiai moteriai smagu žinoti, kad "klasta" (jei taip galima pavadinti) nusitempė vyrą prie altoriaus? Na bet čia dabar taip galvoju, kol jaunas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.13 08:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Dmx20 rašė:

nu tokios situacijos nežinau Man kažkaip nelabai.. Ar pačiai moteriai smagu žinoti, kad "klasta" (jei taip galima pavadinti) nusitempė vyrą prie altoriaus? Na bet čia dabar taip galvoju, kol jaunas


iš principo, tai nenorėtų tie vyrai jų vesti, tai būtų ir nevedę. Daug baisiau, kai kuri nors pusė (nes yra ir vyrų, siekiančių moterį pririšt prie savęs užstatant vaiką) skylutes prezervatyvuose bado :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.13 08:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PukisBaisuoklis
PukisBaisuoklis
Naujokas
variacija rašė:

Viskas gerai Reikia visokiu nuomoniu. Tos merginos buvo pasiruosusios, tik norejo isitikinti ar ir ju vaikinai pasiruose Tai, kie parizikavo.


Tai va iš kur kilo posakis- Kas nerizikuoja negeria šampano...:D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.13 08:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
ilgiausias rašė:

Yra toks geras anekdotas:



Vyras besiruošęs bet kokiai niekšybei kad nuvilioti moterį į lovą. Dar didesnėm niekšybėm pasiruošusi moteris tam, kad atsivesti vyrą į zaksą.


sveiki,
kaip sakoma i ta pacia pieva atskrenda ir muse ir bite-viena geliu ieskoti,... kita -sudo....;-)
o jei rimtai,tai mano nuomone tai nebuvo nei suvystymas nei ,spaudimas,tiesiog nomones isreiskimas,apibendrinimas santykiu...nes anra puse,kas ji -nesvarbu,nori irgi zinoti kito nuomone,jausmus....kartais kitai pusei neaisku kas kaip,o gal netgi patogu...juk ,mano nuomone niekas nesikeicia,ar popierelis,kazka suartina,na gal patvirtina ``nuosavybe``
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.13 08:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
Dmx20 rašė:

nu tokios situacijos nežinau Man kažkaip nelabai.. Ar pačiai moteriai smagu žinoti, kad "klasta" (jei taip galima pavadinti) nusitempė vyrą prie altoriaus? Na bet čia dabar taip galvoju, kol jaunas


drystu pasakyti-tu tikrai dar nezinai-kas yra moteru klasta!!!
jei jos nusprende kariauti,geriau jau iskarto pasiduok,maziau nukentesi...;-)
nors cia ne visoms 100% tas taikoma...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.13 09:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
mystic rašė:

jei jos nusprende kariauti,geriau jau iskarto pasiduok,maziau nukentesi...;-)
nors cia ne visoms 100% tas taikoma...


kare nugalėtojų nebūna.. bet koks karas pats savaime jau pralaimėjimas abiems pusėms..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai