Santrauka: prasau padekit.. Tik paneles geriau ;DD
Tema sukurta: 2008.08.17 12:59
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2008.08.17 12:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nixie
Nixie
Pažengęs
sweiki Norejau jusu paklaust nuo keliu metu pradejot nesiot liemenele? Nes as dar nenesioju, ir nezinau nuo kada reikia ja nesiot... Mama irgi kazkaip tuo nesirupina.. O man jau nepatogu daros taip waiksciot.. prasau padekit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.17 13:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
Jei nepatogu, tai reikia liemenėlę pirkt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.17 13:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Altruiste
Altruiste
Pradedantysis
Jei nepatogu, tai ir pradek nesioti. Pati geriau zinai ir gali savimi pasirupinti, o mama visu sprendmu uz tave nepriims. Pati pasakyk, kad nori jau nesioti liemenele ir su drauge ar mama nueik pirkti. Sprendimas paprastas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.17 13:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dianukas
dianukas
Pažengęs
as nuo 14 metu pradejau nesiot. jei jauti kad jau reikia tau tai butinai pasnekek su mama, ji pades tau issirinkt tinkamiausia liemenele.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.17 13:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cincila
cincila
Patyręs
nu jai jauti kad tau nepatogu.. tai pasakyk kad mamai liemenele nupirktu nejau tavo mama nepastebi kad tau reikia juos..kazkaip as pamenu kai kazkur tavo metu buvau mama stebejo mano pokycius ir be mano zinios ta liemenele nupirko.. vat..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.17 13:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Jei turi jau ka po liemenele paslept, tai ir nesiok Arba jei nepatogu irgi nesiok
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.17 14:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Jeigu jauti, kad reikia, vadinasi reikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.17 14:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Atsiskyrėlis
Atsiskyrėlis
Meistras
Liemenėles reik naikint.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.17 14:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laimingesnė
Laimingesnė
Patyręs
Aš atsimenu, kad pirmą liemenėlę nusipirkau be mamos žinios Jai vis atrodė, kad man dar nereikia. Tai va, kai buvau 13 metų, važiavome su klase į ekskursiją į Kauną. Išleido mus parduotuves palakstyti. Tai mes su drauge radom pirkti liemenėlių ir nusipirkom 0 dydį. Iš tikrųjų labai tiko ir jaučiausi su ja cool Tuo labiau, kad klasiokai braukydavo per nugaras tikrindami, kas nešioja, o kas ne...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.17 14:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kristuliukasss
Kristuliukasss
Naujokas
jetau paprasyk mamos pinigeliu ir nukeliauk kad ir i turgu ir nusipirksi ta liemenele....
nznw as nesioju gal nuo kokiu 12metu ir viskas puiku!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.17 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Triusiukas
Triusiukas
Meistras
visai neseniai ir nusipirkau paklausk mamos ir viskas
mes tay turguj buvom mama sumane ir nupirka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.17 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vienuma
Vienuma
Pradedantysis
man atrodo, maždaug nuo 12 metų ... Manau,kiekvienai būna akivaizdu,kada gi reik pradėt nešiot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.17 16:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nixie
Nixie
Pažengęs
persikelis rašė:

nu jai jauti kad tau nepatogu.. tai pasakyk kad mamai liemenele nupirktu nejau tavo mama nepastebi kad tau reikia juos..kazkaip as pamenu kai kazkur tavo metu buvau mama stebejo mano pokycius ir be mano zinios ta liemenele nupirko.. vat..


tai tau gerai... ;DD Mano mama kartais uzsimena kad reikia jau man nupirkt liemenele, bet taip ir neigyvendina sawo plano.. O man kazkaip primint jai nepatogu, ir biski geda..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.17 16:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nixie
Nixie
Pažengęs
Tiesa sakant man mama nupirko liemenele kazkada parduotuvej kai buwom kartu.. bet ji man kazkokia nenormali ir netikra kaip liemenele ji labiau ne i liemenele panasi, o i maudimuka turiu galwoj is tokios panasios medziagos.. Ir uztai as jos niekad nenesioju..

Kokia yra normali liemenele?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.17 17:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


popieziuke
popieziuke
Meistras
Na liemenele yra liemenele asmeniskai as pradejau nuo 12 nesiot..geriausia,kai mociute praeitais metais,man ,15likinei ,sakydavo -kam tu nesioji ta prakeikta liemenele,juk esi labai jauna,dar krutine pilnai neuzaugus,kad nesiotum ja..o as isivaizduoju kaip per savo senamadiska mociute buciau atrodziusi be liemeneles
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.17 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Obenė
Obenė
Pažengęs
Jeigu teisingai supratau, tai nedrįsti mamos prašyti liemenėlės kadangi vieną jau turi. Bet gal jau išaugai, gal užsidėk, ta kurią jau turi, ir su mama pasitarkit, kokios tu liemenėlės norėtum. Juk reikia turėti kelias, kad turėtum kuo pasikeisti, pasipuošti po persišviečiančiu drabužėliu. Pasitark su mama ir viskas išsispręs savaime.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.17 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DjB
DjB
Patyręs
nixxie pasikeisk nika nes jis kaip mano sunio wardas,.,,,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.17 22:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


WildWind
WildWind
Patyręs
As tai pradejau pirmiausia nesioti tas tokias sportines, ar kaip ten jos.. Ir dabar mielai tokias nesioju, o jei perku paprastas, tai ieskau be lankeliu, nes man labai nepatogu o nuo keliu metu, tai neatsimenu, kazakip be dideliu diskusiju, klausimu, taip naturaliai viskas ivyko siaip patariu nesigedyt, pakalbet su mama ir nueit su ja nusipirkt, manau, vistiek ji geriau zino kokio dydzio tau reikia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.18 09:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nixie
Nixie
Pažengęs
WildWind rašė:

As tai pradejau pirmiausia nesioti tas tokias sportines, ar kaip ten jos.. Ir dabar mielai tokias nesioju, o jei perku paprastas, tai ieskau be lankeliu, nes man labai nepatogu o nuo keliu metu, tai neatsimenu, kazakip be dideliu diskusiju, klausimu, taip naturaliai viskas ivyko siaip patariu nesigedyt, pakalbet su mama ir nueit su ja nusipirkt, manau, vistiek ji geriau zino kokio dydzio tau reikia


Nu tai mes su mama kazkada buwom turguj seip apsipirkt konors, jai tenm kazko reikejo.. ir ji sako mazdaug kad reiketu man liemenele nupirkt.. tai kai waiksciojom po turgu tai ji wis uzmesdavo aki i tuoj skyrius.. bet taip ir nerado, ko ieskojo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.18 21:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nixie
Nixie
Pažengęs
Nu ji kaip ir uzsimena kad reikia nupirkt, bet kad nezinau kokia ji galwoja kad man tinka nes wis tokios neranda...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai