Tema sukurta: 2010.05.11 18:18
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2010.05.11 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oranžinė
Oranžinė
Naujokas
Esu išsituokus,turiu du nepilnamečius vaikus,dviejų kambarių butą,darbą.Taip pat turiu problemą-buvusį sutuoktinį,kai skyrėmės manau viską civilizuotai išsiaiškinom,nieko mums nesigauna,(jis alkocholikas)bet nevariau jo lauk,sakau gal skyrybos žmogų pagazdins ir jis susitvarkys,deja kaip ir galima buvo tikėtis niekas nepasikeitė,o dar ir pablogėjo,jis geria,neturi nuolatinio darbo(vadinamus chalymus,kurių pinigus dažniausia prageria)pradangino pasą,praktiškai aš jį išlaikau,butas priklauso man,jis išregistruotas, bet gyvena vienam kambaryje jis,kitam aš su dukra,o sūnus pas močiutę(anytą),kuri gyvena už sienos.Apie išsikraustymą net nesileidžia į kalbas,grasinimais,psichologiniu šantažu mane užgniaužia,sugniuždo ir aš rankas dėl ramybės nuleidžiu,nes pas mus praktiškai niekada nebuvo triukšmo,man gėda,viską nuleidžiu tylom.Nežinau ką daryt,žiūriu į jį gulintį girtą,apsidergusį ir verkiu,gaila žlugusio žmogaus,gaila savęs ir jaučiuosi kaip gyvendama su lavonu kuris grandine prirakintas amžiams.Prievarta gydyti niekas neveža,jis pats problemos nepripažysta.Ką man daryt,negi taip ir turėsiu visą likusį gyvenimą taip gyventi?Kur dėti žmogų,kai jis tampa problema visiems.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.11 18:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
O anyta jį priimtų, jei jis išsikraustytų?
Šiaip tai nemanau, kad šioje situacijoje gali būti lengvas sprendimas....
Arba kentėti tokią situaciją, kokia yra, arba iškraustyti ir iškentėti sąžinės priekaištus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.11 18:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oranžinė
Oranžinė
Naujokas
Nepriima...
Gal yra žmonių kurie susidūrė su tokia problema,gal ką gali patart,kaip jie tai išprendė?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.11 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
"Yra žmogus - yra problema, nėra žmogaus - nėra problemos." Stalinas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.11 19:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Praplėsiu savo pastarają mintį - grūsk lauk tą alkašių.

Jei nesugebi išgrūst jo nafik tada nesiskųsk forumuose.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.11 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerszmogus
gerszmogus
Pažengęs
Užteks gailėtis visokių alkoholikų... pagalvok.Negi dabar visą gyvenimą verksi ir gailėsiesi jo? Juk jam nusispjaut, ant šeimos ir ant visko, jis nevertas gailesčio. Siųsk jį kuo toliau ir kurk iš naujo savo gyvenimą. Turi teisę būti laiminga ir visai nesvarbu ką apie jį mano aplinkiniai Išsikraustyk arba išvaryk iš namų, kitaip nieko nebus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.11 19:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistika
Mistika
Naujokas
As vyciau lauk toki vyra - iskraustyciau tases, pakeisciau spynas... Ir be jokio sazines grauzimo. Aisku gal butu problemu, jei jis pradetu miegoti prie duru - tada kviesciau policija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.11 19:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


raudonplauke
raudonplauke
Patyręs
Kai bus visai nepakeliama, patikek, sugalvosi kaip isspresti problema. Tik reikia labai noreti ir pasiryzti!!! Sakau is savo patirties....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.11 20:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nimdis
Nimdis
Pradedantysis
susirask kita vyra ir gruskit jy lauk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.11 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laimingesnė
Laimingesnė
Patyręs
Užuojauta dėl situacijos, bet tu pati man atrodai labai stipri...todėl manau, kad rasi išeitį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.11 23:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Teisingai kiti sako - grūsk jį lauk ir pagaliau būk laiminga, nes turi tam pilną teisę. Nesileisk, kad kažkas tau ėstų gyvenimą, nes jis tik vienas ir nesugrąžinamas! Teisiškai gali jį išmesti, nes išsituokėt ir išsiregistravo iš buto, jis nieko negalės padaryt. O savo sąžinei pasakyk, kad tau svarbiau tavo ir tavo vaikų ramybė, o ne apsimy**s dvokiantis padaras namuose.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.11 23:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergaiciukeee
Mergaiciukeee
Pažengęs
Visi tiesą sako, gailestis čia nepadės nei Tau nei Jam. Mesk lauk ir nesisielok. Jei dar ne visiškai žlugęs išgyvens ir be tavo išlaikymo, o jei žlugęs...na nei Tau nei vaikams tokio vyro, tėvo ir pavyzdžio tikrai nereikia. Nesigadink gyvenimo, geriau mėnesį pasikankink grauždamasi, kad jį išspyrei nei visą gyvenimą toliau kentėk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.12 00:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Litule
Litule
Pažengęs
As siulau pries iskraustant,vaikus isvesti i sanatorija, kad nematytu pjautyniu, del visa ko, fiksuoti irodymus, kad jisai yra teroristas alkocholikas, kiekviena kart jam iskelus scena kviesti policija ir rasyti pareiskimus, visa tai reikalinga tam, jai uzsimanys veliau pasibylinetiKai pakeisit spynas, progai pasitaikius, ismesit lauk daigtus, jis bandys persekioti, vaikscios pas jus i darba kaulyt pinigu ir gedint, pliurps aplinkiniams nesamones ir spekuliuos vaiku jausmais, visam tam turit isanksto pasirizti, iskesti ir nepaluzti pusiaukelei i laisve, geriau viena kart pakenteti nei visa gyvenima gailetis, buves vyras turi suprasti, kad jis turi keistis nekitu o savo labui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.12 01:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
O anyta už sienos - tai kitame bute?
Dar variantas yra išsikraustyti laikinai iš to buto, išsinuomoti kitą, o šitą parduoti. Jei pavyktų pakeisti gyvenamą vietą dingtų pretenzijos ir aplink duris besitrinantis veikėjas.

Pati pagalvok kam tau tos problemos, šioje situacijoje geriausia yra pasitraukti, tada nereikės nieko aiškinti įtikinėti ir vargti. Kaip susitvarkysi gyvenimą taip ir turėsi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.12 03:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Oranžinė rašė:
butas priklauso man,jis išregistruotas

Apie išsikraustymą net nesileidžia į kalbas,grasinimais,psichologiniu šantažu mane užgniaužia,sugniuždo ir aš rankas dėl ramybės nuleidžiu

Prievarta gydyti niekas neveža,jis pats problemos nepripažysta.

Kur dėti žmogų,kai jis tampa problema visiems.



1) Butas priklauso tau,o jis svetimas (vyras), nera nei nuomininkas,nei kitaip oficialiai prisirises prie nt?
Jeigu tai tiesa. Imi telefona ir renki 112 - "Pasalinis asmuo mano bute" atvaziuos ekipazas ismes ir nesvarbu,kad jis tavo x. Teisiskai jis yra isibrovelis ir svelniai tariant nepageidaujamas asmuo. Neiseis zodiniu pareigunu reikalavimu,ismes jega. Iskarto keiti spynas ir rami galva,jei trinsis aplink vel 112 ir rasai pareiskima del persekiojimo-nereik jokiu irodymu.

2) Sita galima pamineti atvykusiems policijos pareigunams ir ne pro sali parasyti pareiskima,be sazines grauzaties,jam ant taves nusisikti svelniai tariant (is tavo pasakojimo).

3) Istatymiskai tu neturi JOKIOS teises priversti asmeni gydytis,nebent kitaip nurodyta istatymuose. Sis atvejis ne tas.

4) Kur deti,jau parasyta pirmam punkte.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.12 07:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
Nimdis rašė:

susirask kita vyra ir gruskit jy lauk


o kam kita vyra painioti..??ir kas per noras kito rankomis problema spresti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.12 07:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
maciau laida apie priklausomybes (seniai)...tai ten patiko issakyta mintis...tas zmogus ,pats pasirenka savo kelia..,ir cia jo reikalas,nebent jis suvokia ir praso (sutinka,kad butu teikiama)pagalbos...ir nera prasmes ,koreguoti,keisti jo gyvenima,ir gailetis jo...ir jokiu sazines priekaistu...nes tas zmogus pats to nori...pats pasirenka toki gyvenimo buda...juk nepakelsi suklupusiojo,jei jis pats nedes pastangu. pakilti..,nebent pakelti ir nesti..,kaip parazita..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.12 08:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vetra33
Vetra33
Meistras
To Oranzine
Bus sunku jo atsikratyti, tik jei pats nenuspres, kad viskas baigta ir iseis, net jei ir bus kur iseiti. Siuo atveju suprantu, kad net nera kur. O jei despotas, tai isvis, net jei ir bus nupirktas jam butukas ir ten iskeldintas, vis tiek pastoviai gali palei duris trintis ir siurbti krauja. Kuo ilgiau uzdelsi, tuo labiau pripras prie to, kad jo gasdinimai turi tau poveiki ir labiau bei ryztingiau jais naudosis. Paciai ryztis ir isvaziuoti kazkur toliau bei su vaikais butu sunkoka. Sutinku su auksciau pateikta nuomone, kad vaikams nederetu matyti to proceso pjautyniu, tai jei yra galimybe juos bent kazkokiam periodui, kol vyks skyrybos kazkur pagyventi nusiusti.
Nezinau kaip ilgai gyvenat ir koks buvo gyvenimas anksciau su juo iki gerimo proceso, jei jis buvo toks visada tai viena situacija, o jei tik dabar kazkas atsitiko, nuluzo, gal pabandyti dar gydytis, tik aisku priklauso kokia stadija ir kaip seniai tai tesiasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.12 09:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Na tai ir minėjau kad jei vyras despotas ir nenori išsikelti, labai gera išeitis pačiai persikelti į kitą vietą tame pačiame mieste. Reikia tik noro ir surasi tinkamų variantų.
Tokiu atveju despotas praranda bet kokią situacijos kontrolę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.12 09:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Jei yra problema-reikia ja pasalinti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai